קרא את התיאור הרשמי

בשנת 1906 בנאנג'ינג, שושלת צ'ינג הקימה את בית הספר ג'ינאן, בית הספר הראשון הממלכתי לסינים בחו"ל. מטרתו הייתה להפיץ את החינוך ולהקים קשרים עם הסינים בחו"ל. ג 'ינאן הספר היה קודמו של אוניברסיטת ג' ינאן, אשר נמצא כעת גואנגזו.

המוסד העליון של המוסד העליון להשכלה גבוהה עבור הסינים בחו"ל, ג'ינאן מעודד את התפשטות התרבות הסינית של מצוינות ברחבי העולם. מחשבה זו מבטאת את אמונם של המייסדים של בית הספר בקידום התרבות הסינית ומשימתם ליצור קשר עם בני ארצם בכל רחבי העולם.

"אוניברסיטת ג'נאן הקימה משמעת עסקית כבר בשלב מוקדם שלה." בשנת 1918, מר Huang Yanpei, חכם של ג 'ינאן הבין בחריפות "במהותה, תחרויות מסחריות ותעשייתיות הנוכחי הן תחרויות ידע", ולאחר מכן קידם את הקמת העסק משמעת באוניברסיטת ג'נאן. מאוחר יותר את החינוך העסקי של אוניברסיטת ג 'ינאן עבר את הלהבה והתפתח ברצף אינסופי, וחוו כמעט מאה שנים של שינויים חברתיים, מאמץ, ושיפור.

58208_JinanUniversity.jpg

מבוא

58484_1.png

כבר בשנת 1918, אוניברסיטת ג 'ינאן הקימה את בית הספר לעסקים. במשך כמה עשורים, המבוגרים ועמיתיו כבר מאמץ ברציפות להקים בסיס איתן לפיתוח של בית הספר לניהול הנוכחי.

כיום, בית הספר נהנה מהפרייה ההדדית של ענפי למידה כמו כלכלה, משפטים, מדעים, הנדסה, רפואה וניהול. זה מכסה 4 דיסציפלינות מדרגה ראשונה, כלומר מנהל עסקים, ניהול והנדסה, Applied כלכלה, ופסיכולוגיה יישומית. הוא נהנה מאישורי תואר שלישי עבור שני מקצועות מדרגה ראשונה, 6 מקצועות בדרגה שנייה ושתי תחנות פוסט-דוקטורט. הכוח המקיף של בית הספר סיפק פלטפורמה טובה לפיתוח של נושאים כמו EMBA, MBA, MPAcc, MPA, ואת יחידת ההנדסה, וכו 'בינתיים, הקשר הדוק של בית הספר עם החברה והשוק הביא גם כוח חיים וחיוניות לפיתוח המשמעת.

חוץ מזה, בית הספר לניהול גם מייחס חשיבות רבה חילופי אקדמי עם אוניברסיטאות ומוסדות ידועים בחו"ל. לדוגמה, נחתם הסכם בין בית הספר לבין אוניברסיטת סטנפורד ואוניברסיטת פנסילבניה בארה"ב

בשנים האחרונות קיימת נטייה של בינאום בין בתי הספר לניהול בסין. מה שמכונה "הפנמה" פירושו שהמדע הניהולי ילמד מפירות הציוויליזציות בכל רחבי העולם וישתתף בבניית תרבויות המנהל והמנהל הציבורי. הבסיס לבינאום הוא הביות. כלומר, המשימה העיקרית של בית הספר לניהול תהיה לשאוב ולהשתקף על שיטות הניהול הטובות ביותר המיועדות לצרכים המקומיים, כמו גם לטפח מנהלים שיכולים לשרת את הפיתוח הכלכלי והחברתי של המדינה.

בית הספר לניהול של אוניברסיטת ג 'ינאן יורשת את המסורת של "נאמנות, יושר, התמדה, וכבוד" ומבצע את האסטרטגיה של "בית הספר עבור בית הספר המפורסם סינית סינית". הודות לתמיכתם החזקה של מדעי הניהול, ובמיוחד של הסניף למינהל עסקים, בית הספר שואף לבנות את עצמו בבית ספר לניהול מדרגה ראשונה בסין ועריסה של כישרונות ניהול סיניים מצטיינים על ידי חידושים, הסתגלות עצמה לזמנים, וכל הזמן שיפור מערכת החינוך, הצורות והתכנים. רק בצורה כזו היא יכולה לבנות את בית הספר לניהול לתוך המותג הסיני המפורסם בעולם החינוך במעגל החינוך העסקי הבינלאומי.

58482_2.png

58481_4.png

58483_3.png

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • סִינִית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

Jinan University - School of Management

SiMBA היא תוכנית MBA ייחודית שתוכננה במיוחד עבור סטודנטים זרים המעוניינים בניהול סיני ומקווים לחקור קריירה בסין. תוכנית הלימודים הייחודית, גוף הסטודנטים המגוון וקירבה למע ... [+]

סין היא גם ארץ עתיקה וגם כוח עולה, עלינו לעמוד בפני עובדה זו: בעוד שאנו מציגים ורוכשים את כל פירות התרבות העולמית בראש פתוח, סין גם מייצאת את תרבותה לעולם במטרה לתרום לעולם התפתחות. תהליך זה כולל, כמובן, את התרבות שנוצרו על ידי סוחרים סינים ברחבי העולם, והוא גם בינאום יוזם מונע עצמית.

עם היסטוריה של יותר מ -100 שנים, אוניברסיטת ג 'ינאן (JNU) תכונות החינוך התרבותי הסיני על הדיסק שלה ומדגיש את החינוך של מנהלים עסקיים סינים. אוניברסיטת ג'ינאן כיום יש שתי תוכניות MBA: אחד שהוא תוכנית במשרה חלקית במנהל עסקים הורה בסינית, השני הוא תוכנית בינלאומית סינית MBA (SiMBA), אשר היא תוכנית בינלאומית במשרה מלאה עבור מועמדים ברחבי העולם.... [-]

הרפובליקה העממית של סין גואנגזו
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית