קרא את התיאור הרשמי

ממוקם ווהאן, בירת מחוז הוביי ו לרכזת עיקרית של תחבורה בסין, אונ' הרגילה המרכזית של סין היא אונ' מפתח מקיפה ישירות תחת הממשל של משרד החינוך הסיני. הקמפוס הציורי של מעל 2,000 מו (330 דונם) שוכן על גבעת Guizi, גובלי דרום אגם. בתור אחד האוניברסיטאות ברשימת 211 פרויקט עדיפות לאומית לחינוך, אוניברסיטת רגילה המרכזית של סין מוכרת מאוד כבסיס חשוב לטיפוח כישרונות מבריק עבור המדינה, כמו גם כמרכז הדרכה מעולה עבור מורים מצוינים במוסדות להשכלה גבוהה גבוהה בתי ספר.

האוניברסיטה שלנו היא בין המוסדות הגבוהים הראשונים בסין הזכאית מציע תואר דוקטור ו שלאחר תואר, להעריך ולהעניק את הכותרות של פרופסור, פרופסור וגם דוקטורט בהדרכה, וכבר קימת מערכת חינוך מתקדמת מלאה אופטימיזציה מ ראשון לתוכניות לתואר שני , מ דוקטורט לתוכניות פוסט-דוקטורט, ומן במשרה מלאה לתוכניות חינוך מבוגרים.

כוח המחקר שלנו עדי שנת עלייה מתמדת בשנה. עבודת המחקר במדעי החברה הלאומית של CCNU מדרג עליון 10 במשך שלוש שנים רצופות, עבודת המחקר במדעי החברה שלו על ידי משרד החינוך בצמרת 6 במשך ארבע שנים רצופות. דירוג No.8 של מדעי בולטי מדעי החברה הרביעיים תוצאת הפרס, סדרה של תוצאות המחקר שלנו זכה בפרסים כוללים שני פרסי אגרוף של פרס מדעי הטבע ידי סיני משרד החינוך שישה פרסים ראשונים של פרס מדעי טבע מחוזי הוביי.

יש לנו קשרים הדוקים עם אוניברסיטאות מפתח רבים ומכוני מחקר ביצעו חילופי הספר ללימודים ושיתוף פעולה אקדמי נרחב עם יותר מ -100 אוניברסיטאות מ בלמעלה מ -70 מדינות כמו ארה"ב, קנדה, גרמניה, יפן, רוסיה, צרפת, ניו זילנד, אוסטרליה, דרום קוריאה, ווייטנאם. מומחים ומורים החוץ מוזמנים בקביעות ללמד באוניברסיטה. בשנים האחרונות, מורים של האוניברסיטה נשלחו כל הזמן בחו"ל למחקר נוסף, שרובם חזרו הביתה להפוך את עמוד השדרה בתחום ההוראה והמחקר שלהם; מספר לא מבוטל של אותם פעילים עומדים על במה אקדמית בינלאומית שתרם תרומה ראויה לציון חילופי מדע, טכנולוגיה, תרבות וחינוך בין סין ומדינות אחרות ברחבי העולם.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • סִינִית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

Central China Normal University

תקופת ההרשמה הרשמית למכללה זו היא 2012. יש 13 מורים במשרה מלאה, 11 מהם בעלי תארי דוקטורט, ויצרו צוות של סגל הוראה ומחקר עם שילוב של צעירים וצעירים. ההוראה ארוכת הטווח מיי ... [+]

תכנית הכשרה לתואר שני

מקצוע: מנהל עסקים

מערכת בית הספר: 2 שנים

I. מבוא למכללה

המכללה כוללת כיום 6 מחלקות ובהן 7 מגמות לתואר ראשון (כלכלה, כלכלה בינלאומית ומסחר, מינהל עסקים, ניהול משאבי אנוש, ניהול מקרקעין, חשבונאות פיננסית והנדסה פיננסית) ומכללת מתמטיקה-כלכלה, לימודי כלכלה וחוגי מחקר. במכללה תואר דוקטור בסטטיסטיקה כלכלית, תואר שני בכלכלה תיאורטית וכלכלה יישומית, תואר שני, 19 תכניות לתואר שני לתואר שני ותואר שני במנהל עסקים, MBA, MAE ו- MF. כלכלה יישומית היא משמעת מפתח פרובינציאלית, הוביי נדל"ן פיתוח מרכז המחקר הוא ברמה מדעי המחוז מפתח מדעי הרוח ומחקר מדעי החברה, וניהול הנדל"ן הוא המומחיות המותג מחוזי. כיום יש במכללה 83 סגל הוראה ו 71 - מורים במשרה מלאה, הרופאים המקבלים תארים דוקטורנטים מהווים יותר מ 80% - מכלל המורים בבית החולים. במכללה 18 פרופסורים, 30 פרופסורים עמיתים, 23 מרצים, 47 מורים ראשיים, 7 מורי דוקטורט, 2 מענקים מיוחדים ממועצת המדינה ו -3 תוכניות תמיכה לכשרונות חדשים של משרד החינוך. פרופסור 1 אדם. בשנים האחרונות, המורים שלנו ניהלו מעל 50 פרויקטים ברמה הלאומית מחקר מדעי, כולל 2 פרויקטים לאומיים מרכזיים מדעי החברה, ופרסם יותר מ -10 מאמרים בכתבי עת אקדמיים סמכותי כגון סין מדעי החברה, מחקר כלכלי, ניהול העולם. , ניירות CSSCI כמעט 500, זכתה ברמה פרובינציאלית ושרית מצטיינים הישג מדעי החברה פרס יותר מ 10, כולל 3 פרס המחוז ושרים ברמה הראשונה. המכללה מקדישה תשומת לב לחינוך פתוח ושומרת על יחסים ארוכי טווח בין חילופי סטודנטים עם אוניברסיטאות בארצות הברית, בריטניה, קנדה, אוסטרליה, רוסיה, יפן, דרום קוריאה, טייוואן, הונג קונג ומדינות אחרות (אזורים) כדי לשפר את רמת הבינאום של המכללה... [-]

הרפובליקה העממית של סין ווהאן
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
华中师范大学
כתובת
NO.152 Luoyu Road
430079 ווהאן, הובי, הרפובליקה העממית של סין
Website