קרא את התיאור הרשמי

אודות IPADE

IPADE Business School הוקם בשנת 1967 על ידי קבוצה של אנשי עסקים בולטים במטרה לפתח מנהיגים עתידיים עם היכולת להניע צמיחה חברתית וכלכלית, המושרשת בשלמות אישית, אחריות חברתית וחזון עולמי.

IPADE במבט מהיר

הִיסטוֹרִיָה

IPADE Business School נוסד בשנת 1967.

הפקולטה

11 המחלקות האקדמיות שלנו עוסקות בחינוך של המשתתפים מתכניות ה- IPADE השונות.

בוגרים

למעלה מ -37,000 סטודנטים סיימו את הכיתות של IPADE. זוהי קבוצה נבחרת של אנשי עסקים ממגזרים שונים, בעלי אינטרסים מגוונים, החולקים את ה- IPADE כנקודת מוצא; עבור IPADE בוגריו מהווים את הערך החשוב ביותר.

דירוגים

IPADE יש נוכחות יוצאת דופן בדירוגים בינלאומיים ובינלאומיים שונים, שפורסם על ידי Financial Times, פורבס ו- CNN הרחבה אשר לשקול ולהעריך את בתי הספר העסקיים הטובים ביותר ואת התוכניות שלהם.

הסמכות

איכותו ועקביותו של ה- IPAD אפשרו לו לקבל שלושה מהמוסדות הבינלאומיים המוענקים לבתי הספר העסקיים החשובים ביותר בעולם.

הוועדה המייעצת

IPADE Business School קידם את הדיאלוג הבינלאומי על ידי שילוב של שני בתי הספר העסקיים היוקרתיים ביותר בעולם: בית הספר לעסקים של הרווארד ובית הספר למנהל עסקים של IESE.

קמפוסים

IPADE יש שלושה קמפוסים הראשי ממוקם מקסיקו סיטי, מונטריי וגואדלחרה. על מנת לענות על הצרכים של קהילות בערים קטנות בתוך המדינה, IPADE מציעה גם את תוכניותיה בקמפוסים לווין זמניים ברחבי מקסיקו.

מֵתוֹדוֹלוֹגִיָה

באמצעות שיטת מקרה, המשתתפים משלימים את כישורי הניהול שלהם על ידי מימוש איתור, ניתוח, ואבחון של בעיות עסקיות אמיתיות.

השיטה מקרה משתמש בחומרים אקדמיים (מקרים עסקיים) המבוססים על אתגרים ארגוניים אמיתיים מנותחים מנקודות מבט שונות. תהליך זה מחולק לשלושה שלבים: לימוד אישי, עבודת צוות, ו מליאת בראשות פרופסור מומחה.

בהסתמך על המקרים ועל הערות טכניות נלוות, המשתתפים לרכוש את הידע הדרוש על יסודות הניהול העסקי. מרצים אורחים ופרופסורים מבקרים לספק עוד הידיים על תשומות, מומחיות וניסיון חיים.

1. מחקר אישי

המשתתפים משתמשים בניסיון האישי שלהם עם המצב המתואר כדי להעריך את הנושאים ולבצע תוכנית פעולה.

2. עבודת צוות

צוות המשתתפים משלב את הניתוח האישי שלהם ואת המליאה כדי לקבל החלטות כאילו היו דירקטוריון החברה.

3. מושב מליאה

המקרה מנותח באמצעות קלט מכל הכיתה בהנחיית פרופסור מומחה.

עבודה סוציאלית

אל פניון קרן ו קולגיו Montefalco הם שני מוסדות חינוך עבור משפחות חלשות המתגוררים במזרח מורלוס המדינה. שני בתי הספר הם חלק יוזמות האחריות החברתית של IPADE. מחלקת הפיתוח המוסדי מחברת בין המשתתפים לבין הבוגרים עם היוזמות הספציפיות המקודמות על ידי בתי הספר, במטרה לסייע בחינוך הילדים, המתבגרים ובני משפחותיהם.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

IPADE Business School

לתכנית MBA במשרה מלאה יש את המטרה העיקרית של פיתוח מיומנויות ניהוליות כגון עבודת צוות, מנהיגות, קבלת החלטות, חזון עולמי ויכולת לעבוד תחת לחץ. ... [+]

לתכנית MBA במשרה מלאה יש את המטרה העיקרית של פיתוח מיומנויות ניהוליות כגון עבודת צוות, מנהיגות, קבלת החלטות, חזון עולמי ויכולת לעבוד תחת לחץ. אנו עובדים עם מתודולוגיית המקרה כדי לנתח, לדון ולהגיע למסקנה עבור יותר מ -900 מקרים במהלך שנתיים של MBA.

תוכנית הלימודים במשרה מלאה של ה- IPADE מועברת ב -100% באנגלית ובשני קמפוסים: מקסיקו סיטי ומונטריי.

IPADE מאופיין על ידי תשומת לב אישית וקבוצות קטנות (150 סטודנטים בשני הקמפוסים).... [-]

מקסיקו Mexico City Monterrey
יולי 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

IPADE Campuses