קרא את התיאור הרשמי

אנחנו חיים בעידן שבו הממשל התאגידי לא יכול להיות הצטמצמו לניהול פשוט, שבו מנהיגים קוראים חזון מקיף גלובלית עם סט מיומנות המקצועית.

כיום, ממשל תאגידי מתעלה על אופק הארגון ומנהיגיו דורשים חזון מקיף ועולמי, אשר בתורו מתמחים ומנוסים. זו הסיבה שבגללה EGADE Business School הוא EGADE Business School הספר העסקי היוקרתי ביותר באמריקה הלטינית, לא רק לסטנדרטים האקדמיים הגבוהים שלו, אלא גם לפיתוח מנהיגים בעלי חשיבה גלובלית והתנהגות אחראית המעניקים השראה לאחרים עם מנהיגותם למופת.

עם מיקומים במקסיקו סיטי (סנטה פה), מונטרי וגואדלחרה, כמו גם תוכניות MBA בכיר בקוארטרו; EGADE Business School הוא EGADE Business School עסקים של Tecnológico de Monterrey, אוניברסיטה בעלת מוניטין ברחבי מקסיקו ואמריקה הלטינית לקידום מנהיגות המנהלים של מקסיקו בהקשר עולמי.

חָזוֹן

בבית EGADE Business School , אנו מאמינים כי ההקשר הגלובלי שלנו מסתמך על מנהיגים חזון שיכולים לשנות את העתיד של העסק באמצעות רעיונות חזקים. לכן, באמצעות פילוסופיה זו אנו מעצבים את MBAs שלנו, שהם בעלי שם עולמי כמו כמה תוכניות לתואר שני המובילים בדירוג הבינלאומי היוקרתי ביותר; כגון הטוב ביותר במשרה מלאה במשרה חלקית תואר שני ו MBA הטובים ביותר במקסיקו ואמריקה הלטינית.

אנו תומכים בשינוי - כיוון שאנו מודעים לכך ששינוי, לצד האתגרים וההזדמנויות שהוא נושא, הוא הדחף היחיד לכל התקדמות. אנחנו קהילה של חדשנים מוכשרים - עם סגל מחונן, סטודנטים מוכשרים, בוגרים מצליחים, אנשי עסקים מובילים, ושותפים אקדמיים בינלאומיים - המוקדש לרעיון רב עוצמה: MINDS IGNITE CHANGE.

הכרה ברמה עולמית בדירוג יוקרתי

מדורגת בקרב 45 "גלובלית עלית" עסקים בתי ספר ברחבי העולם # 1 מצוינות מחקר באמריקה הלטינית

QS גלובל 250 בתי ספר עסקים דירוג 2017

# 1 עסקים הספר במקסיקו ואמריקה הלטיניתדירוג בתי ספר עסקיים

# 1 MBA MBA במקסיקו ואמריקה הלטינית

# 56 MBA MBA ברחבי העולםדירוג האקונומיסט EMBA 2013-2015

# 1 תוכנית MBA במכסיקו ואמריקה הלטיניתאמריקה אקונומי דירוג MBA 2015

# 1 יחידת כספים במקסיקו ובאמריקה הלטיניתדירוג מאסטרס הטוב ביותר 2015-2016

# 1 MBA MBA (OneMBA) במקסיקו ובאמריקה הלטינית

# 29 MBA MBA (OneMBA) ברחבי העולםדירוג העולמי של EMBA 2007-2016

משולש הכתר של ההסמכה הגלובלית

EGADE Business School קיבל את הכתר המשולש היוקרתי של הסמכה בינלאומית, משלושת הארגונים העולמיים המשפיעים ביותר בחינוך העסקי העולמי: AACSB, AMBA, EQUIS. EGADE שייך לקבוצה הבלעדית של 1% מכלל בתי הספר העסקיים בעולם אשר השיגו אלה שלושה הסמכה.

בית ספר לעסקים עם טווח הגעה עולמי יוצא דופן

יש לנו יותר מ -50 שותפויות אקדמיות בינלאומיות עם אוניברסיטאות מובילות ובתי ספר לעסקים לתכניות דו-ממדיות ותארים משותפים, וכן הזדמנויות להסמכה בינלאומית ואפשרות ללמוד ביבשות שונות. שותפויות אלו חיוניות גם לתכניות הפקולטה שלנו ולסייע בקידום פרויקטים ומחקרים אקדמיים בינלאומיים.

הגישה הייחודית של EGADE

חשיבה יזמית

אחד מערכי הליבה של EGADE הוא לעודד מנהיגים חדשניים בתוך תרבות של יזמות, שהפכה לסחר אופייני של תלמידיו הבוגרים המצטיינים.

מיקוד עולמי

מפתח ההבדלים ב EGADE הוא המוקד הגלובלי המפורסם שלה להגיע. בית הספר שלנו יש את המגוון הרחב ביותר של תוכניות בינלאומיות תואר שני באמריקה הלטינית. בשל שותפויותיה עם האוניברסיטאות היוקרתיות ביותר ובתי ספר עסקיים ברחבי העולם, EGADE מספקת למנהיגים, לסטודנטים ולמנהלים שלה גישה ייחודית וניסיון לגבי עתיד העסקים הגלובלי.

סגל ידוע

מאפיין מרכזי של הניסיון האקדמי של EGADE הוא השתתפותם של חברי סגל בעלי שם עולמי, שהם מנהלים קיימים, יועצים, סופרים וחוקרים. יחד, הפקולטה הזאת מביאה את המומחיות הרחבה שלה לכיתה, שהופכת את ההוראה, המחקר והשקפתנו לחינוך משמעותי ומשפיע.

צוות הוראה

עבודתם של מורים מצטיינים לצד מנהיגים עסקיים בכירים בתכניות האקדמיות שלנו קובעת איזון אידיאלי בין הידע התיאורטי והמעשי. אנחנו מכינים את התלמידים שלנו לקריירה מוצלחת על ידי זיווג מה שהם לומדים בכיתה עם חוויות עסקיות אמיתיות שבו התיאוריה מיושמת באופן מיידי.

פורמט גמיש

תוכניות מנהלים ותארים לתואר שני במשרה חלקית, אשר נועדו לסטודנטים העובדים במשרה מלאה, מספקים את האיזון הראוי בין לימוד, עבודה ומחויבות אישית, על מנת להשיג הצלחה אישית ומקצועית.

מנהיגות אקדמית

EGADE הוא בית הספר המוביל בחינוך העסקי באמריקה הלטינית. החידוש והחדשנות של התוכניות האקדמיות שלנו מגובים בדירוג בעל שם עולמי ובאגודה המובילה בעולם. רק 1% מבתי ספר עסקיים ברחבי העולם, כמו EGADE, קיבלו את הכפפה המשולשת של הסמכה בינלאומית על ידי AACSB, EQUIS ו- AMBA.

התוכניות מועברות ב:
אנגלית
ספרדית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Global MBA

EGADE Business School

גלובל OneMBA הוא MBA בינלאומי המבצעת, שתוכנן על ידי 5 של בתי הספר היוקרתיים ביותר בעולם עסקים במטרה לספק חינוך ברמה עולמית. ... [+]

גלובל OneMBA הוא MBA בינלאומי המבצעת, שתוכנן על ידי 5 של בתי הספר היוקרתיים ביותר בעולם עסקים במטרה לספק חינוך ברמה עולמית:

בית הספר למנהל עסקים של אוניברסיטת מיאמי, אוניברסיטת מיאמי, ארצות הבריתEGADE Business School , Tecnológico de Monterrey, מקסיקו.Escola de Administração de Empresas de São Paulo da Fundação Getulio Vargas, ברזיל.בית הספר לניהול, אוניברסיטת שיאמן, סין.בית הספר לניהול רוטרדם, אוניברסיטת ארסמוס, הולנד.

גלובל OneMBA הוא מנהל בינלאומי MBA בניגוד לכל האחרים בעולם. בסביבת למידה דינמית, יש לסטודנטים סקירה מעמיקה של ארגונים, מדיניות ותרבויות שונים בארבעה אזורים - אסיה, אירופה, אמריקה הלטינית וצפון אמריקה - כדי להבין כיצד מתנהלים עסקים בשווקים מפותחים ומתפתחים.... [-]

מקסיקו Mexico City Monterrey Guadalajara
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית חלקית
21 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

MBA

EGADE Business School

המכללה למנהל עסקים (EGADE) מציעה הבנה מקיפה של האופן שבו להוביל ולהפוך ארגון מצליח בהקשר הגלובלי הנוכחי שלנו. ... [+]

המכללה למנהל עסקים (EGADE) מציעה הבנה מקיפה של האופן שבו להוביל ולהפוך ארגון מצליח בהקשר הגלובלי הנוכחי שלנו.

זה MBA בכיר יספק לך הזדמנויות מרובות ברשת, אשר יסייעו לך לבנות יחסים מתמשכים מועיל הדדית כי ייקח את הקריירה שלך לשלב הבא. תוכלו גם לקחת חלק בפרויקטים של ייעוץ ויזמות, הדרכה אישית ממומחים מובילים, הזדמנויות התמחות וירידי תעסוקה בחסות חברות רב-לאומיות מכובדות.

מיקום: מקסיקו סיטי, מונטריי, גואדלג'ארה וקוארטרופורמט: נעל-צעדמשך הקורס: 18 חודשים 2 קורסי קיץצריכת תוכנית: אפריל Septembe rשפה: ספרדית ואנגליתעם שתי אפשרויות תזמון:שבועי: שני שיעורים במהלך השבוע (בדרך כלל בין שני לחמישי)סופי שבוע: שיעורים דו-שבועיים (חמישי עד שבת או שישי עד שבת)ניסיון עולמי... [-]
מקסיקו Mexico City Monterrey Guadalajara
ספטמבר 2019
אנגלית,ספרדית
תכנית חלקית
24 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
EGADE Business School

MBA במשרה מלאה בחדשנות ... [+]

MBA במשרה מלאה בחדשנות

המתודולוגיה הדינמית שלנו כוללת למידה שיתופית המבוססת על אתגרים, חשיבה עיצובית, ניתוחי מקרה, סימולציות עסקיות וייעוץ ארגוני לטובת חדשנות ויזמות.

תלמד לשלוט על הכישורים והידע הנכונים לגדול ולעורר צוותים מצליחים, לקיים תקשורת מיומנת עם בעלי העניין שלך ולקדם את העסק שלך באמצעות חדשנות.

מיקום: מקסיקו סיטיפורמט: במשרה מלאהמשך הפעילות: שנהצריכת התוכנית: ספטמבר Septשפה אנגליתניסיון מקצועי: 3 שניםמכוון לעבר... [-]
מקסיקו Mexico City
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
EGADE Business School

תואר שני במנהל עסקים (MBA) באסטרטגיה עסקית ואסטרטגיה (Global Business and Strategy) הוא תואר שני ותואר שני במנהל עסקים (MBA), אשר הוקם בשיתוף עם מכללת Belk לעסקים באוניבר ... [+]

תואר שני במנהל עסקים (MBA) באסטרטגיה עסקית ואסטרטגיה (Global Business and Strategy) הוא תואר שני ותואר שני במנהל עסקים (MBA), אשר הוקם בשיתוף עם מכללת Belk לעסקים באוניברסיטת צפון קרוליינה בשארלוט (UNCC), המייצגת שותפות מוצלחת בין שני בתי ספר עסקיים יוקרתיים המתמקדים חינוך מנהיגים עולמיים.

זה MBA העולמי מכין מנהלים לעבוד בסביבה רב תרבותית עם היכולת להגדיר וליישם אסטרטגיות עסקיות אשר יפיקו יתרונות תחרותיים בארגונים גלובליים. התוכנית מספקת סביבה אידיאלית לאינטראקציה, דיון פתוח והעשרה הדדית של כישורי מנהיגות הנדרשים בארגונים ברחבי העולם.... [-]

מקסיקו Monterrey
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית חלקית
30 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Minds Igniting Change

כתובת
Carlos Lazo 100, Santa Fe, Álvaro Obregón
01389 Mexico City, Mexico City, מקסיקו
כתובת
Eugenio Garza Lagüera & Rufino Tamayo, Valle Oriente, San Pedro Garza García
66269 Monterrey, Nuevo Leon, מקסיקו
כתובת
General Ramón Corona 2514, Nuevo México
45138 Guadalajara, Jalisco, מקסיקו