קרא את התיאור הרשמי

אודות IBSS

בית הספר למנהל עסקים בינלאומי של סקנדינביה עם מרכז אזורי הממוקם בבריטניה ובדנמרק. IBSS יש דגש על תוכניות לימוד מעורבב אשר מביאים את שיטות האימון החדש לקבוצת היעד שלנו ואת המיקוד הוא בינלאומי בעיקר.

IBSS התאמן בתארים מתקדמים, MBA MBA ורמות דוקטורט. התוכניות שלנו מפותחות ומבוצעות לעתים קרובות כמעלות כפולות עם שותפים מקומיים באירופה, אסיה, אפריקה והמזרח התיכון. הרצון של IBSS הוא עבודה על הבטחת איכות גבוהה, אבל במחיר הגון תוך מתן חינוך בינלאומי עם גמישות, באיכות גבוהה תארים בינלאומיים מוכר.

המוצר העיקרי הוא הקניינית, שפותחה בבית IBSS תואר MBA התוכנית. הוא פותח בשיתוף פעולה הדוק עם חברות בינלאומיות אחרות ומוסדות הכשרה. יתר על כן, IBSS גם עובד יחד עם ספקי חינוך אחרים כדי לספק תוכניות BBA ו- DBA.

יש לנו סגל חיצוני גדול עם מנחים אקדמיים מכל חלקי העולם. אנחנו מנסים להבטיח את ההתקנה הטובה ביותר עבור תוכניות בינלאומיות.

הסביבה העסקית הגלובלית השתנתה הרבה יותר בחמש השנים האחרונות מאשר ב -50 השנים הקודמות. כדי להתקדם ולהתחרות, אתה צריך תואר שמתאים לכישורים הבינלאומיים הדרושים לך, המוכרים ברחבי העולם, שאותם תוכל להשיג בכתובת בית ולא בחו"ל, ו sensibly, כי הוא affordable.

בית הספר לעסקים הבינלאומי של סקנדינביה (IBSS) מציע לך את כל זה בתוכנית מבוססת מודול מפותח מאוד, עם האפשרויות שלו, כי אתה יכול להתאים אישית את החינוך שלך כמו שאתה התקדמות דרך המודולים.

IBSS מוקדש לספק ידע איכותי, כמו גם את כישורי האמנות, המאפשר לתלמידים של היום לעסוק בסוגיות ניהול עסקי עם רלוונטיות וביטחון עצמי. החומר הוא תיאורטי ומעשי; הפקולטה היא בינלאומית עם ניסיון עשיר בתעשייה; הטקסטים וההוראה בכיתה נמסרים בשפה המקומית.

מטרות התוכניות ב- IBSS הן:

 • כדי להביא למידה באיכות מעורבב לתוך העשור הבא
 • כדי להביא את החינוך העסקי הבינלאומי איכות לאנשים במשקים המתעוררים ברחבי העולם
 • כדי להציע חינוך בינלאומי איכות עסקים במחיר סביר
 • לפתח כישורי ניהול יישומי ופיתוח עסקי

ראיה ומשימה

מוֹטוֹ:

לכל אחד יש את הזכות תוכנית תואר איכות בשכר לימוד הוגן.

משימה:

אנחנו רוצים לתת לתלמידים שלנו גישה לחינוך איכותי.

חָזוֹן:

הפוך לספק חינוך עולמי בתחום עסקים, IT וניהול.

קבוצת ערכים:

כמו מוסד חינוכי בינלאומי מקצועי, אנחנו רוצים להציע לעובדים שלנו, לקוחות ושותפים עסקיים שיתוף פעולה המבוסס על הבאות;

סטודנטים:

 • פרספקטיבה בינלאומית
 • נכונות לפתח עסק משלהם בארצותיהם

עובדים:

 • מעורבות בשיטות למידה מעורבבות
 • חינוך עם מחשבה בינלאומית

אוניברסיטאות ומכללות:

 • מודרני ו קדימה נע
 • פתוח לשיתוף פעולה מלא

שותפים:

 • אָמִין
 • מחויבות לטווח ארוך
 • מְדוּיָק
 • רמה אקדמית גבוהה
 • לתרום לתהליך השלום העולמי באמצעות חינוך של סטודנטים בינלאומיים

קבוצות יעד:

IBSS מתמקדת בעיקר במבוגרים בעבודה. המטרה היא לשדרג את הכישורים שלהם בכל רמה הם עשויים להיות על.

IBSS מצרים

בית הספר העסקי הבינלאומי של סקנדינביה (IBSS) עם רובע ראש הממוקם בדנמרק. IBSS יש דגש על תוכניות לימוד מעורבב אשר מביאים את שיטות האימון החדש לקבוצת היעד שלנו ואת המיקוד הוא בינלאומי בעיקר.

IBSS הוקמה במצרים מאז 2010.

IBSS מצרים תומך התלמידים על ידי תפקוד כמרכז שכר לימוד. בעוד האימון נעשה באינטרנט באמצעות פלטפורמת IBSS הנוכחות המקומית של IBSS מצרים לאפשר לתלמידים להצטרף תמיכה שכר לימוד מקומי.

הרצון של IBSS הוא עובד על הבטחת איכות גבוהה, אבל במחיר הגון תוך מתן חינוך בינלאומי עם גמישות, באיכות גבוהה תארים בינלאומיים מוכר.

המוצר העיקרי הוא קנייני, שפותחו בבית IBS תואר MBA תוכנית. זה פותח בשיתוף פעולה הדוק עם חברות שותפים בינלאומיים אחרים מכוני הכשרה.

IBSS יש רשימה של חוזים עסקיים עם חברות ידועות גבוהה במצרים, ובשנתיים האחרונות IBSS בוגרי כמעט ארבע מאות סטודנטים במנהל עסקים, ו 50 DBA סטודנט.

התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

The International Business School Of Scandinaivia Egypt

תוכנית MBA כללי הוא לסטודנטים או לעובדים שרוצים להגביר ולהצטיין הקריירה שלהם. זה מוגדר להעביר את הקריירה הנוכחית קדימה עם הידע שנרכש ומיומנויות. ... [+]

דרגת סיום

אתה לא צריך להפסיק לעבוד כדי להרוויח את MBA. אתם ממשיכים בעבודתכם והשתתפו בשיעורים שלנו, בדרך כלל ערב אחד בשבוע ובסופי שבוע, שבהם תוכלו לקיים אינטראקציה ישירה עם אנשי הסגל והרמקולים שלנו. הקורסים מוצעים גם בפורמט eLearning וניתן לעשות זאת למרחקים ארוכים עם פגישות קבוצתיות.

התוכנית מדגישה את חשיבות הפיתוח שלך כמנהל וכוללת תמיכה אישית ואימון עסקי. תוכלו לעבוד על פרויקטים מבוססי חברה בקבוצות למידה בעלות ביצועים גבוהים. תוכנית זו היא אידיאלית עבור אותם מנהלים אשר שואפים לתפקידים בכירים רוצה לשמור על נתיב הקריירה שלהם בעת הלמידה לתואר שני במנהל עסקים.... [-]

מצרים נצר סיטי
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
כתובת
2 Saied Zakaria st
נצר סיטי, נפת קהיר, מצרים