קרא את התיאור הרשמי

London School of Commerce Malta

חלק של לונדון בית הספר למסחר (בריטניה) קבוצת מכללות בהתאחדות עם אוניברסיטת בדפורדשייר

קמפוס מלטה

London School of Commerce Malta מציעה אטרקטיבי במיקום מרכזי בקמפוס במיקום מדהים על האי המקסים של מלטה שבו אנגלית היא אחת משתי השפות הלאומיות הרשמיות ו נרחב דיבר על ידי כל האוכלוסייה המקומית. בקמפוס LSC Malta מצויד בכל המתקנים הדרושים לחוויית לימוד חיובית, כולל Wi-Fi בכל רחבי האתר, ספרייה מאובזרת ומצויידת היטב, ואזורי פנאי.

LSC Malta ספריית LSC Malta בספרייה מורכבת הלוואה הלוואה אוסף של כל הטקסטים הליבה וקריאות מומלץ. כמו כן, ניתן למצוא מגוון של מיומנויות לימוד ומחקרים על מתודולוגיות מחקר. בנוסף, לתלמידים תהיה גישה מלאה ליותר מ -70,000 טקסטים הזמינים באופן אלקטרוני באמצעות הספרייה המקוונת של LSC.

LSC Malta של מתקנים מודרניים ומשאבים למידה מקיפה יספק לך את הכלים הנכונים להתקדם בצורה חלקה בלימודים שלך תוך פיתוח הידע והמומחיות הדרושים לקריירה בעסקים בינלאומיים. LSC Malta גאה כי סגל ההוראה שלה כולל פרופסורים מכובדים, חוקרים ואנשי אקדמיה מקצועיים מוכשרים ביותר.

היתרונות של LSC Malta

הקמפוס ממוקם בסביבה של העיר ההיסטורית ולטה, שהוא אתר מורשת עולמית של אונסקו, ובהישג יד של מרכז ההובלה המרכזי של האי, כמו גם שפע של ציוני דרך היסטוריים, מרכזי קניות, אזורי פנאי ומיקומי בילוי .

ב LSC Malta אתה תהיה שקועה בסביבה מגוונת באמת מורכב של אוכלוסיית הסטודנטים שהוא כור היתוך של לאומיות ותרבויות, מה שהופך את החינוך שלך חוויה מעצבת באמת הולך מעבר להישג הליבה האקדמי.

LSC Malta מורשה כמכון להשכלה גבוהה (מספר רישיון 2014-FHI-025).

יתרונות עיקריים

  • להשיג תואר מוכר בעולם
  • הזדמנות להעביר זיכויים ל (בריטניה) על מנת לקבל תואר MBA הבריטי
  • דמי קורס תחרותי מאוד, לתשלום בתשלומים גמישים
  • ללמוד ולחיות בסביבה ייחודית של מדינה מדבר אנגלית דוברות אנגלית
  • סגל בינלאומי ידוע
  • תוכלו ליהנות מקמפוס מודרני ומאובזר לחלוטין במיקום מרכזי
  • גישה ל -70,000 חומרי לימוד מקוונים
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Global MBA

London School of Commerce Malta

הקורס MBA מיועד לאנשי עסקים וניהול שאפתני מחפשים דרך סבירה ויעילה של קידום הקריירות שלהם. התוכנית נלמדת על בסיס מודולרי נוח, אידיאלי למנהלים עסוקים, הן על ידי מרצים מקומי ... [+]

דרישותתואר ראשון מאוניברסיטה מוכרת עם ציונים טובים (צריך להיות שווה תואר ראשון בבריטניה (Hons))צריך להיות בן 21 לפחותמיומנות מינימלית בשפה האנגלית ב CEFR B2. תלמידים שאין להם את היכולות האנגליות הנדרשות מסוגלים ללמוד קורסי אנגלית אקדמיים.

הקורס MBA מיועד לאנשי עסקים וניהול שאפתני מחפשים דרך סבירה ויעילה של קידום הקריירות שלהם. התוכנית נלמדת על בסיס מודולרי נוח, אידיאלי למנהלים עסוקים, הן על ידי מקומיים והן... [-]

מלטה פלוריאנה
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
12 - 18 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Inauguration of LSC Malta

Study at LSC Malta

Student from Morocco