קרא את התיאור הרשמי

AACSB Accredited

אוניברסיטת Sacred Heart לוקסמבורג ג'ק וולש המכללה לעסקים

מכללת ג'ק וולש לעסקים של Sacred Heart

מאז שנת 2012, אנו מציעים תואר שני במשרה מלאה עם התמחות המיועדת לבוגרים צעירים מחו"ל ומלוקסמבורג. יש לנו תלמידים מיותר מארבעים מדינות שונות, סגל מוסמך היטב שלנו צוות לתת לתוכנית שלנו טעם בינלאומי באמת כי כל כך הרבה בתי ספר עסקיים אחרים לא יכולים להציע.

6622__LA_9270.jpg

סניף של בית ספר למנהל עסקים אמריקני

אוניברסיטת הלב הקדוש באוניברסיטת פיירפילד, ארה"ב, החלה להציע השכלה עסקית בשנת 1965, שנתיים לאחר הקמתה. המכללה האקדמית לעסקים של האוניברסיטה נקראה מאוחר יותר על שמו של יו"ר ומנכ"ל לשעבר האגדי של ג 'נרל אלקטריק אלקטריק, ג' ון פ 'וולש שממשיך לספק תמיכה ערך. סניף לוקסמבורג של המכללה למנהל עסקים הוקם בשנת 1991.

קשורה קשר הדוק עם הקהילה העסקית של לוקסמבורג

בבית הספר העסקי הזה, אנחנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם הקהילה הארגונית. זה לא משתקף רק בסגל ההוראה שלנו, שהם חוקרים מוכשרים ומנהלי עסקים מנוסים שמקורם בקמפוס הראשי של ארה"ב ומלוקסמבורג, אלא גם במועצת המנהלים הפעילה שלנו, המורכבת ממנכ"לים ממספר חברות גדולות בלוקסמבורג.

ממוקם בנוחות בלשכת המסחר לוקסמבורג-קירשברג המתקנים שלנו הם דינמיים ומספקים כלים מקוונים רבים ללמידה ולמחקר. אנו גם תכונה ספרייה לסטודנטים להשתמש כמקום שקט ללמוד או צוותי צוות להיפגש לקורסים.

הסמכת AACSB ואת הצו הדוכני הגדול

בינואר 2007, המכללה לעסקים של ג'ק וולש

באוגוסט 2007, אוניברסיטת הלב הקדוש קיבלה את הצו הדוכסי הגדול המספק את ההכרה בתעודות שלנו בלוקסמבורג.

סקירה של פרינסטון כוללת את אוניברסיטת הלב הקדוש במדריכים שלה "Best 379 Colleges - 2015 Edition" ו- "Best 295 Business Schools - 2015 Edition".

6651_SHU_Building.jpg

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

Sacred Heart University, Luxembourg, Jack Welch College of Business & Technology

MBA עם התמחות מיועד בוגרי צעירים עם או בלי ניסיון עבודה מחו"ל או מלוקסמבורג. תוכנית זו מקלה על כניסתם של הסטודנטים לחיים המקצועיים וכן מאפשרת לאנשי מקצוע צעירים להחליף קר ... [+]

להרוויח MBA שלך בשתי יבשות ולהשלים התמחות ברמה העליונה בלוקסמבורג

תכנית הלימודים לתואר שני במנהל עסקים (MBA) מתמחה בבוגרים צעירים עם או בלי ניסיון עבודה מחו"ל או מלוקסמבורג. תוכנית זו מקלה על כניסתם של הסטודנטים לחיים המקצועיים וכן מאפשרת לאנשי מקצוע צעירים להחליף קריירה.

התוכנית מתחילה באמצע אוגוסט והיא תושלם בתוך 16 חודשים. לסטודנטים שעדיין לא למדו קורסים בכלכלה, סטטיסטיקה או ניהול, מוצעים קורסי הכנה אינטנסיביים בחודשים יולי ואוגוסט.... [-]

לוקסמבורג Luxembourg City
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
16 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

תואר שני במינהל עסקים MBA בתכנית חלקית

Sacred Heart University, Luxembourg, Jack Welch College of Business & Technology

תוכנית ה- MBA במשרה חלקית מיועדת לאנשי מקצוע מבוססי לוקסמבורג, השואפים להיות בעלי תפקידים מובילים בכלכלה העולמית של מחר. הסביבה העסקית המשתנה דורשת תוכנית משולבת המאופיינ ... [+]

להרוויח MBA שלך תוך כדי עבודה

תוכנית ה- MBA במשרה חלקית מיועדת לאנשי מקצוע מבוססי לוקסמבורג, השואפים להיות בעלי תפקידים מובילים בכלכלה העולמית של מחר. הסביבה העסקית המשתנה דורשת תוכנית משולבת המאופיינת בגישה רב תחומית. לאחר קבלתם, הזנת תלמידים תיבדק על מנת למדוד מיומנויות ניהול, מיומנויות תקשורת ותוכן תוכן כדי לסייע בקביעת תכנית הלימודים האישית שלהם. קורסי הליבה המשולבים יכללו מספר כיתות אינטנסיביות המיועדות לפתח מיומנויות בין-תפקודיות. כספים, שיווק, תפעול וחשבונאות ילמדו במקביל בגישת "תהליכים עסקיים".... [-]

לוקסמבורג Luxembourg City
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית חלקית
1 - 6 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

-XblA2TaSPs&t

uuJ8oDEi7ko&t=95s

H01vADvMpwQ

Sacred Heart University
כתובת
Sacred Heart University 7, rue Alcide de Gasperi c/o Chambre de Commerce - Bâtiment B, 1er étage
L-2981 Luxembourg City, Luxembourg District, לוקסמבורג
Website
טלפון
+352 2276 131