קרא את התיאור הרשמי

עלינו

Hitotsubashi ICS הוא בית הספר עסקים בוגר הממוקם במרכז טוקיו, יפן. בשנת 2018, היטסובאשי ICS היה מדורגת כמו בית הספר # 1 עסקים ביפן (QS דירוגים). בשנת 2000, קבוצה של חדשנים בחינוך העסקי הקימה Hitotsubashi ICS כמו הראשון של יפן, תוכנית אנגלית כל MBA. כיום, הוא הפנים הגלובלית של הציבור Hitotsubashi אוניברסיטת עסקים בית הספר (HUB) ומציע גם תואר ותואר שני תוכניות. Hitotsubashi ICS ידועה היטב מבחינה אקדמית קפדנית תוכניות ניהול כללי, משופרת באופן ייחודי על ידי מומחיות עמוקה בתוך הבית על עסקים וכלכלה יפנית גישה ללא תחרות לחדשנים עסקיים ביפן וברחבי העולם.

ברוח היזמית של מוצאה, בכיתה ICS Hitotsubashi דוחף את הגבולות של החינוך העסקי. באמצעות קורסי החתימה המותאמים אישית, החידוש המתמשך של תוכניות הליבה ושירותי פיתוח הקריירה האישיים, בית הספר מתחייב לכל חוויית הלמידה של התלמיד. תוכנית MBA שלה מתגאה יחס של 3: 1 הפקולטה לתלמיד, ואת תוכנית EMBA שלה יחס 1: 1. סגל מכון היטסובאשי ICS מדבר וכותב על מגוון רחב של נושאים עבור קהלים אקדמיים, עסקיים ומדיניות. הסביבה האקדמית מיועדת לחינוך מנהיגי המחשבה העולמית שמבינים את התפקיד הרב-ממדי של העסק בחברה.

113043_D57D318A-85CC-4927-96AD-AFD257CD2257.png

תוכניות

תלמידי היטאוצובשי ICS מפתחים מיומנויות עסקיות מובילות באמצעות למידה מעשית, חוקרים מודלים ומסגרות עסקיות חלופיות ומגבשים פילוסופיות אישיות של מנהיגות עסקית. התלמידים מבלים זמן רב בעבודה משותפת על פני הקורסים.

116260_HitotsubashiICS_MBA_EMBA_DBA.png

MBA

Hitotsubashi ICS מציעה שתי תוכניות MBA במשרה מלאה אחת ושנתיים. שירותי הקריירה של המכללה בבית הספר חזקים: בשנת 2017, מיקום בתוך 3 חודשים לאחר סיום הלימודים היה 96% (מתוכם 72% ביפן).

EMBA

12 חודשים במשרה חלקית במשרה חלקית MBA תוכנית בוחנת את התכונות והאתגרים של שיטות ניהול היפנים והמערב. תכנית הלימודים המתמקדת בניהול מעשית נעשית בחווית למידה משולבת, עם קורסים בכיתה בקמפוס צ'יודה שלנו בטוקיו, שיעורים וירטואליים ושלושה שבועות של טבילה גלובלית.

DBA

דוקטור למינהל עסקים (DBA) תוכנית מכין את המועמדים שלה למנהיגות מחשבה בעסקים הגלובליים, מסתובבת סביב הדרכה בכתיבת עבודת הדוקטורט DBA.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

1-year EMBA

Hitotsubashi University Business School, School of International Corporate Strategy

ICS Hitotsubashi מציעה למשתתפים הזדמנות להרוויח תואר שני במנהל עסקים Executive ( "EMBA") ההסמכה באמצעות הפעלה בת שנה אחת. עולה בקנה אחד עם תוכנית MBA ארוכת שנים שלה, EMBA ... [+]

Hitotsubashi ICS מציעה למשתתפים הזדמנות להרוויח תואר שני במנהל עסקים Executive ( "EMBAהסמכה ") באמצעות הפעלה בת שנה אחת. עולה בקנה אחד עם תוכנית MBA ארוכת שנים שלה, EMBA יילמד כולה באנגלית עם המשימה של שילוב "הטוב שבשני העולמות". באופן ייחודי, תוכנית EMBA ICS תבחן את החוזק של שיטות ניהול יפניים ומערביים כאחד ומבקשים לשלב עוצמות אלה כדי למנף אותם כדי לעמוד באתגרים של סביבה עסקית משתנה. התוכנית מתמקדת ביישום בעולם האמיתי של תיאוריות ניהול, וככזה יהיה כרוך המשתתפים נסיעה בשלושה מוקדים מחוץ ליפן כדי ללמוד ממקור ראשון על נושאים אקטואליים כגון עשיית עסקים בשווקים המתעוררים, שיבוש טכנולוגית וחדשנות.... [-]

יפן טוקיו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית חלקית
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

1-year MBA

Hitotsubashi University Business School, School of International Corporate Strategy

ממוקם במרכז טוקיו, יפן, Hitotsubashi ICS מחויבת לפתח מנהיגים גלובליים. בשנת 2018, היה Hitotsubashi ICS מדורגת כמו # 1 בית הספר עסקים ביפן (QS Rankings). ... [+]

נוסדה בשנת 2000, על ידי קבוצה של חדשנים בחינוך העסקי, Hitotsubashi ICS היה הראשון בעולם, יפן כל תוכנית MBA אנגלית . כיום, הוא הפנים הגלובלית של הציבור Hitotsubashi אוניברסיטת עסקים בית הספר (HUB) ומציע גם תואר ותואר שני תוכניות.

ברוח היזמית של מוצאה, בכיתה ICS Hitotsubashi דוחף את הגבולות של החינוך העסקי . באמצעות קורסי החתימה המותאמים אישית, החידוש המתמשך של תוכניות הליבה ושירותי פיתוח הקריירה האישיים, בית הספר מתחייב לכל חוויית הלמידה של התלמיד .... [-]

יפן טוקיו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Hitotsubashi ICS
כתובת
2-1-2 Hitotsubashi, Chiyoda-ku, Tokyo, Japan
101-8439 טוקיו, יפן
Website