Globis University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

המשימה שלנו היא לפתח מנהיגים חזון ליצור ולייצר חברות.

בשנת 1992, Globis - שילוב של המלים "גלובלי" ו"עסקי "- נולד בצורה של קורס שיווק יחיד הנלמד בכיתה שכורה במרכז העיר טוקיו. מההתחלה הצנועה הזו, המוסד גדל לבית הספר למנהל עסקים הגדול ביותר ביפן, עם תוכניות MBA מדורגות ביותר ביפנית ובאנגלית, במשרה מלאה ובמשרה חלקית, בקמפוס ובאינטרנט.

Globis -אפ צעיר, שאפתן ומוצלח מאוד, שואף Globis לעורר ולטפח את המנהיגים העסקיים של מחר בדרך להפוך לבית הספר העסקי מס '1 באסיה.

היסטוריה של Globis

מיזם הזנק שהפך למוסד חינוכי ברמה עולמית.

לידתו של בית ספר לעסקים

ב -1992, בגיל 30, היזם יושיטו הורי יצר את " Globis " מאפס (המשלב את המלים 'עולמי' ו'עסקים '), בהשראתו הרבה מתוכנית ה- MBA של ביה"ס למנהל עסקים בהרווארד - שממנו סיים לפני שנה. בית הספר מצא את החיים בדירתו המרכזית של הנשיא טורי בטוקיו, עם הנשיא הורי כעובד היחיד. לאחר ששלח מכתבים לבוגרי HBS ביפן - והזמין אותם ללמד בבית הספר החדש להנהלת Globis לניהול - הנשיא הורי הצליח להרכיב צוות מרשתו האישית והחל ללמד את המחלקה החלוצית הראשונה של 20 תלמידים, באמצעות " מקרה השיטה ". כיום, Globis הוא מוסד חינוכי המתרחב והורה לאלפי אנשי עסקים בינלאומיים.

הסטנדרטים הגבוהים ביותר של ניהול החינוך

הסטודנטים הראשונים Globis היו אנשים רעבי ידע שמימנו את לימודיהם בכספם ולכן דרשו את הטוב ביותר: חינוך ברמה הגבוהה ביותר ממדריכים ברמה העולמית. Globis דורשת את הסטנדרטים הגבוהים ביותר מכל חברי הסגל, ומחייבת את המדריכים בעלי תואר שני במנהל עסקים או תואר שני אחר, ניסיון עסקי בעולם האמיתי ויכולת ההוראה בשיטת המקרה - ולא בסגנון ההרצאה המסורתי. גישה ייחודית זו לחינוך עסקי יצרה גל ביישומים, מה שגרם Globis לבנות שני קמפוסים נוספים בערים אוסאקה ונגויה.

בית הספר הגדול ביותר עסקים ביפן

הצלחתו של Globis וצמיחתו המהירה הונעו על ידי האנרגיה העזה של הנשיא הורי ומפה לאוזן בעקבות גישתו המהפכנית לחינוך. הצמיחה האקספוננציאלית שחוותה Globis הבטיחה את מקומה כבית הספר לניהול הגדול ביותר ביפן, וקירבה אותו צעד אחד קרוב יותר למטרת העל שלו להיות בית הספר העסקי המוביל באסיה.

לאחר שהגיע ל -20 שנה ל -2012, Globis המשיכה להתרחב ולחפש אתגרים נוספים, להשיק קמפוסים חדשים בסנדאי ובפוקוקה, וחברות בנות בשנחאי ובסינגפור.

עם חמישה קמפוסים בפריסה ארצית ושני משרדים בחו"ל, Globis הופכת במהירות להכרה כאחד מבתי הספר לעסקים הצומחים במהירות באסיה.

מה אנו מציעים

Globis הוא יותר מאשר בית ספר לעסקים. רשת האנשים שתפגשו כאן, הכישורים שלא יסולא בפז שתקבלו והמשימה האישית שתעודדו לעצב יעזרו לכם להפוך ל"מנהיג חזון שיוצר וחידש חברות ".

קוקורוזאשי

המונח היפני "קוקורוזאשי" מתפרש על ידי Globis כבעל שליחות אישית, ליבת כוחו של מנהיג.

משלחת אישית

Globis קיים כדי לחנך אנשים שאפתניים - לא למטרות אגרסיביות עצמית, אלא ליצירת שינויים חיוביים בחברה. זו הסיבה מדוע Globis שמה דגש מיוחד על הפיתוח של Kokorozashi התלמידים שלה. במהלך הלימודים שלך ב Globis , תינתן לך מספיק הזדמנויות לחשוב עמוק על המשימה האישית שלך ולגלות את מה שאתה באמת תשוקה. על ידי פיתוח הכונן הפנימי הזה, תוכל ליצור רשת אישית ולנצל את המיומנויות הרבות שתצבור במהלך הלימודים.

רשת אישית

המגעים והחברויות שאתה יוצר ב- Globis עשויים לשנות את חייך. שילוב מגוון של סטודנטים, סגל עולמי באמת ועמותות עם מנהיגים עסקיים מובילים יסייעו לכם להתחיל בדרך להצלחה. Globis עמיתים, בוגרים ומרצים עלולים להפוך השותפים עסקיים בעתיד שלך, משקיעים או מנטורים-זה הכל מסתכם כמה מאמץ שאתה מכניס הרחבת הרשת האישית שלך. נסה לפגוש כמה שיותר אנשים במהלך הלימודים שלך ב- Globis , מכיוון שרשת אנשי הקשר שלך תהיה כלי חיוני לתמיכה במשימה שלך ובהצלחה בחיים.

מיומנויות עסקיות וקונספטואליות

תלמידי Globis לא לומדים רק מיומנויות עסקיות קשות כמו חשבונאות, מימון ושיווק - הם גם לומדים את הכישורים הרכים הדרושים לחדש וליצור ערך בעולם גלובלי. תקשורת, משא ומתן, חשיבה ביקורתית ופילוסופיית ניהול הם רק כמה מהנושאים הרבים שתכסה במהלך הלימודים Globis , וכל אלה יסייעו לתרום לצמיחה האישית שלך.

למידע על קורסים עדכני אנא בקרו באתרנו:
href = "https://www.globis.ac.jp/

מיקומים

טוקיו

כתובת
Sumitomo Fudosan Kojimachi Bldg.,
5-1 Niban-cho, Chiyoda-ku

102-0084 טוקיו, יפן

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: