Globis University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

המשימה שלנו היא לפתח מנהיגים חזון ליצור ולייצר חברות.

בשנת 1992, Globis - שילוב של המילים "גלובל" ו "עסקים" - נולד בצורה של קורס שיווק אחד לימד בכיתה שכורה במרכז העיר טוקיו. מההתחלות הצנועות הללו גדל המוסד לבית הספר העסקי הגדול ביותר ביפן, עם תוכניות MBA גבוהות ביותר ביפנית ובאנגלית, במשרה מלאה ובזמן חלקי, בקמפוס ובאינטרנט.

Globis -אפ צעיר, שאפתן ומוצלח מאוד, שואף Globis לעורר ולטפח את המנהיגים העסקיים של מחר בדרך להפוך לבית הספר העסקי מס '1 באסיה.

היסטוריה של Globis

מיזם הזנק שהפך למוסד חינוכי ברמה עולמית.

לידתו של בית ספר לעסקים

ב -1992, בגיל 30, היזם יושיטו הורי יצר את " Globis " מאפס (המשלב את המלים 'עולמי' ו'עסקים '), בהשראתו הרבה מתוכנית ה- MBA של ביה"ס למנהל עסקים בהרווארד - שממנו סיים לפני שנה. בית הספר מצא את החיים בדירתו המרכזית של הנשיא טורי בטוקיו, עם הנשיא הורי כעובד היחיד. לאחר ששלח מכתבים לבוגרי HBS ביפן - והזמין אותם ללמד בבית הספר החדש להנהלת Globis לניהול - הנשיא הורי הצליח להרכיב צוות מרשתו האישית והחל ללמד את המחלקה החלוצית הראשונה של 20 תלמידים, באמצעות " מקרה השיטה ". כיום, Globis הוא מוסד חינוכי המתרחב והורה לאלפי אנשי עסקים בינלאומיים.

הסטנדרטים הגבוהים ביותר של ניהול החינוך

תלמידיו הראשונים של Globis היו אנשים רעבי ידע, אשר מימנו את לימודיהם בכסף שלהם, ולכן דרשו את החינוך הטוב ביותר מדרגה עולמית. Globis דורש את הסטנדרטים הגבוהים ביותר מכל חברי הסגל, המחייבים מדריכים להיות בעלי תואר MBA או תארים אחרים, ניסיון עסקי בעולם האמיתי ויכולת ללמד בשיטת המקרה - במקום בסגנון ההרצאה המסורתי. גישה ייחודית זו לחינוך העסקי יצרה גל של יישומים, מה שגרם Globis לבנות שני קמפוסים נוספים בערים אוסקה ונגויה.

בית הספר הגדול ביותר עסקים ביפן

הצלחתו של Globis וצמיחתו המהירה נבעו מאנרגיותיו האינטנסיביות של הנשיא הורי וממילא מפה לאוזן בעקבות גישתו המהפכנית לחינוך. צמיחה מעריכית Globis מנוסה הבטיח את מקומו כבית הספר לניהול הגדול ביפן, ומביא אותו צעד אחד קרוב יותר למטרה האולטימטיבית שלה להיות בית הספר העסקי העליון של אסיה.

לאחר שהגיע ל -20 שנה ל -2012, Globis המשיכה להתרחב ולחפש אתגרים נוספים, להשיק קמפוסים חדשים בסנדאי ובפוקוקה, וחברות בנות בשנחאי ובסינגפור.

עם חמישה קמפוסים ברחבי הארץ ושני משרדים בחו"ל, Globis הוא הפך להיות מוכר כאחד כאחד המהיר ביותר של אסיה בתי הספר העסקיים גדל.

מה אנו מציעים

Globis הוא יותר מאשר בית ספר לעסקים. רשת האנשים שתפגשו כאן, הכישורים שלא יסולא בפז שתקבלו והמשימה האישית שתעודדו לעצב יעזרו לכם להפוך ל"מנהיג חזון שיוצר וחידש חברות ".

קוקורוזאשי

המונח היפני "קוקורוזאשי" מתפרש על ידי Globis כבעל שליחות אישית, ליבת כוחו של מנהיג.

משלחת אישית

Globis קיים כדי לחנך אנשים שאפתניים - לא למטרות אגרסיביות עצמית, אלא ליצירת שינויים חיוביים בחברה. זו הסיבה מדוע Globis שמה דגש מיוחד על הפיתוח של Kokorozashi התלמידים שלה. במהלך הלימודים שלך ב Globis , תינתן לך מספיק הזדמנויות לחשוב עמוק על המשימה האישית שלך ולגלות את מה שאתה באמת תשוקה. על ידי פיתוח הכונן הפנימי הזה, תוכל ליצור רשת אישית ולנצל את המיומנויות הרבות שתצבור במהלך הלימודים.

רשת אישית

אנשי הקשר והחברויות שאתם עושים Globis עשויים לשנות את חייכם. שילוב מגוון של תלמידים, סגל גלובאלי אמיתי ואגודות עם מנהיגים עסקיים מובילים יעזרו לכם להתחיל את דרככם להצלחה. Globis עמיתים, בוגרים מרצים עשויים להפוך את השותפים העסקיים העתידיים שלך, משקיעים או מדריכים - הכל מסתכם עד כמה מאמץ אתה מכניס לתוך הרחבת הרשת האישית שלך. נסה לפגוש אנשים רבים ככל האפשר במהלך הלימודים שלך ב Globis , כמו רשת של אנשי הקשר שלך יהיה כלי חיוני בתמיכה המשימה שלך ואת ההצלחה בחיים.

עסקים

תלמידי Globis לא רק לומדים מיומנויות עסקיות קשות כגון חשבונאות, כספים ושיווק - הם גם לומדים את המיומנויות הרכות הדרושות לחדש וליצור ערך בעולם גלובלי. תקשורת, משא ומתן, חשיבה ביקורתית וניהול הפילוסופיה הם רק כמה מן הנושאים רבים תוכלו לכסות במהלך הלימודים שלך ב Globis , כל אשר יסייע לתרום לצמיחה האישית שלך.

מיקומים

טוקיו

כתובת
Sumitomo Fudosan Kojimachi Bldg., 5-1 Niban-cho, Chiyoda-ku, 102-0084
טוקיו, יפן

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: