קרא את התיאור הרשמי

ברוכים הבאים ל אוניברסיטת קולג 'שי Chien של ניהול"הנהלת המכללה לעסקים". USC יותר ויותר מוכר כאחת מבתי הספר חלוץ טייוואן עם תוכנית לימדה אנגלית (ETP). אנו מציעים עסקים בינלאומיים ב לתואר ראשון ותארים שלאחר התואר ראשונים בבית תקן בינלאומי מצוין לפיתוח והוראה שרלוונטי ביותר לצרכי הקריירה העתידיים שלך. אם אתם מחפשים חוויה חינוכית מאתגרת ומתגמלת, זה המקום בשבילכם.

המכללה למינהל USC מספק אנגלית לימדה תוכנית (ETP) בתוך עסקים בינלאומיים כי הוא אקדמי קפדן ומעשי רלוונטי. קשרים הדוקים הספר שלנו עם עסקים לאומיים ובינלאומיים מכל הגדלים על פני כל המגזרים.

ב המכללה למנהלסטודנטים, USC מעודדים מאומן להיות יזמי וחדשני, מתן הזדמנויות לעסוק עם בעיות עסקיות בעולם האמיתי הוא בתוכניות שלנו בהנפקות ההכשרה המקצועיות שלנו. שי Chien אוניברסיטת ממוקם טייפה שבו כלכלות אזוריות הדינמי ביותר, אנו עושים שימוש נרחב של מרצים אורחים מעסקים והתעשייה. על ידי בחירה המכללה למינהל USC אתה יכול להיות בטוח כי תוכל לסיים עם הכישורים הדרושים כדי לפתוח את הדלת לקריירה מרגשת ומתגמל.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

Shih Chien University

מכללת העסקים USC הציעה תכנית מוצלחת אנגלית לימדה (ETP) עסקים בינלאומיים מאז 2009. כבית ספר חדשני אנו גאים על פנים אל פנים ללמד עם בטכנולוגיות מקוונות להבטיח תלמידינו להיש ... [+]

מכללת העסקים USC הציעה תכנית מוצלחת אנגלית לימדה (ETP) עסקים בינלאומיים מאז 2009. כבית ספר חדשני אנו גאים על פנים אל פנים ללמד עם בטכנולוגיות מקוונות להבטיח תלמידינו להישאר בחוד החנית של חינוך עסק חלוצית. ידע המבוססות הרצאות מיומנויות מפגשינו לא רק ללמד אותך את הידע העסקי הרלוונטי, אבל יהיו לצייד אותך עם כישורים רחבים יותר הכרחיים ללימודים האקדמיים שלך ואת הקריירה עתידית.

שנה 1: כנס אקדמי בינלאומי ... [-]
הרפובליקה הסינית טייפה
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית