קרא את התיאור הרשמי

אודות

המכללה לניהול פיננסי של CTBC מומן בשנת 2015 על ידי CTBC אחזקות פיננסיות, אחד של הבנק בבעלות פרטית הגדולה ביותר בטייוואן, ואנחנו מתרכזים בתחומי הבנקאות, האוצר, וניהול. לאחר החזקת ה- CTBC Financial Holding כשותף התעשייתי שלנו, המכללה היא חברה מלאה בגישת הלמידה וההוראה המעשית על-ידי שילוב ידע ומושגים לחוויות מעשיות עם סגל המחלקה הבנקאית והפיננסית.

אנחנו בית הספר עסקים בוטיק מאתרת ב Tainan, העיר הדרומית ההיסטורית של טייוואן. עם התמיכה של הבנקאות בתעשייה, הסטודנטים שלנו מוצעים עם הזדמנויות למידה בבית המקומי או בחו"ל מוצא של הבנק, ובתי ספר אחרים עסקים מהשורה הראשונה בעולם.

תוכניות אקדמיות

המחלקה לבנקאות ולמימון מדגישה יישומים מעשיים ואינטגרציה בין-תחומית במטרה לטפח את התלמידים לעמודי העתיד של העוסקים בתחום הפיננסים. המחלקה למינהל עסקים שואפת לטפח אנשי מקצוע במינהל עסקים באמצעות פיתוח חשיבה עצמאית של סטודנטים, מקצוענות וחדשנות ויכולות להתמודד עם עניינים בינלאומיים וזרים.

בית הספר למוסמכים לניהול פיננסי מתמקד בשיטות מחקר, מיומנויות מעשיות ומקצועיות ויכולת ניתוח אירועים לטפח אנשי מקצוע בינלאומיים בתחום הפיננסים.

Oversea תכנית הלימודים

עבודה עם בתי ספר שונים ברמה העליונה בעולם, המכללה מציעה חסות לסטודנטים מתאימים ללמוד בחו"ל כדי למקסם את יעילות הלמידה, כמו גם ללמוד תרבויות שונות בתעשיית הבנקאות של מדינות אחרות.

מלגה ומענק

הצטרף לתוכנית חילופי שפות ותרבות וספר את שפת האם שלך כדי להתיידד עם תלמידים מטייוואן. על ידי אינטראקציה עם התלמידים המקומיים, אנו נספק ויתור שכר לימוד, מעונות חינם בקמפוס וארוחות עבור כל סמסטר.

שירותי סטודנטים בינלאומיים

שיעורים מנדרינית

אנו מאמינים כי לימוד שפה זרה חדשה היא חיונית כדי לשפר את חוויית המחקר בחו"ל, ולכן אנו מציעים שיעורים מנדרינית חינם לכל התלמידים הבינלאומיים.

חדר מעונות בקמפוס

חדר המעונות לסטודנטים המרוהט לאחרונה מציע גישה לאינטרנט, AC וחדר אמבטיה אינדיבידואלי בכל חדר. יש גם מתקן הכביסה הציבורית טרקלין חברתי לסטודנטים להשתמש.

ייעוץ קריירה

CTBC שואפת לטפח מומחים פיננסיים בינלאומיים עבור CTBC החזקות פיננסיות החברה שלה 106 שקעים בינלאומיים בארצות הברית, יפן, אינדונזיה, הפיליפינים, הונג קונג, ומדינות אחרות. ייעוץ קריירה פיננסית שירותי הפניה לראיון מוצעים לסטודנטים בינלאומיים כדי להמשיך לפתח את נתיב הקריירה שלהם ואת ההשראה.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

CTBC Financial Management College

תכניות הלימוד שלנו מתמקדות בשיטות מחקר, מיומנויות מעשיות ומקצועיות ויכולת ניתוח אירועים. כמו תוכניות לתואר ראשון שלנו, התלמידים בשני מסלולים תחת התוכנית שלנו יהיה מסודר ל ... [+]

התוכנית לתואר שני בניהול פיננסי מציעה שני מסלולים: (א) מינהל פיננסי ו- (ב) חוקים פיננסיים.

תכניות הלימוד שלנו מתמקדות בשיטות מחקר, מיומנויות מעשיות ומקצועיות ויכולת ניתוח אירועים. כמו תוכניות לתואר ראשון שלנו, התלמידים בשני מסלולים תחת התוכנית שלנו יהיה מסודר להשתתף בהדרכות שניתנו למועמדים המובילים עבור ארגונים ולשלם ביקורי שטח לחברות שונות. בנוסף לקורסים שמלמדים אנשי סגל ברמה עולמית בתוכנית שלנו, שיתפנו גם עם בתי ספר בעלי שם עולמי להציע קורסים מקצועיים. משאבי המחקר האיכותיים שהצטברו במשך השנים והסביבה בקמפוס סייעו גם לנו לגייס כשרונות בינלאומיים וטיפחו אנשי מקצוע בינלאומיים בתחום הפיננסים בטייוואן.... [-]

הרפובליקה הסינית טאינן
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית