קרא את התיאור הרשמי

אימץ את העיקרון של "Non scholae, sd vitae discimus" (למידה לא לבית הספר אלא לכל החיים), איסטנבול Bilgi University תפס את מקומו במערכת החינוך הטורקית בתור תאגיד אזרחי לאחר הבקשה של קרן החינוך של בילגי ב -7 ביוני 1996 ובאישור הבא של האסיפה הלאומית התורכית לפי חוק מספר 4142.

עם הזמן איסטנבול Bilgi University גדלה להקיף 4 קמפוסים כי כמעט סך של 206,000 m2 וזה על אלה ארבעה קמפוסים (Kuştepe 32,000 m2, Dolapdere 21,000 m2, סנטראל איסטנבול 148,000 m2, עם הבניין נספח - ו Kozyatağı 4,300 m2) כי זה ממשיכה לשרת את תלמידיה ואת העולם האקדמי בתורכיה.

לאחר שהבינה רבים הראשונים ב -23 השנים שלה, במטרה להגדיל את איכות החינוך והמחקר ולהפוך לאוניברסיטה שיכולה להתחרות בעולם, החלה איסטנבול Bilgi University שותפות ארוכת טווח עם Laureate Education, אחת מרשתות החינוך הבינלאומיות הגדולות בעולם בעולם, בשנת 2006 וממשיך להיות חלק מרשת זו.

באוניברסיטה יש כיום למעלה מ -20 אלף סטודנטים ו -40 אלף בוגרי אוניברסיטאות; כמעט 1,000 אקדמאים; 7 פקולטות, 3 מכונים, 4 בתי ספר, 3 בתי ספר מקצועיים ו -150 תכניות המספקות חינוך לחברו, לתואר ראשון ולסטודנטים לתארים מתקדמים.117230_rsz_adobestock_250661602.jpg

החזון שלנו

כדי להיות אוניברסיטה בינלאומית, המרחיבה את גבולות המדע והאמנות, מחזקת את החופש, היא מובילה את התפתחות החברה, מספקת מקום שבו תלמידים וחברי סגל חולקים את התשוקה ללמידה, וכאשר כל החברים, האקדמיים והמנהליים כאחד, מקדישים את עצמם עד לכאן.

המשימה שלנו

İstanbul Bilgi University מתחייבת לתרום למדע, ייצור אמנותי ופיתוח טכנולוגיה; לחנך אנשים שמחקריהם וכישורי פתרוןם התפתחו באווירה של מחשבה חופשית ומודעות לאחריות חברתית, שיכולותיה עומדות בסטנדרטים בינלאומיים, ואשר בנוסף לכיבוד כללי האתיקה והאובייקטיביות המקצועית פתוחה גם לרבים - גישות דיסציפלינריות; ו לשרת את החברה בתוך סטנדרטים רב מימדיים של איכות.

החיים ב BİLGİ

בעקבות המוטו "למידה לא לבית הספר אלא לכל החיים", Bilgi University איסטנבול Bilgi University מציעה לסטודנטים חיי קמפוס שבהם הם יכולים מבחינה חברתית, אקדמית ותרבותית לשפר את עצמם ולחוות את החיים באוניברסיטה במלואם:

  • "למד על ידי עושה" בקורסים ובמקומות כגון המרפאה המשפטית, סדנאות אדריכלות, הנדסה ומעבדות בריאות, RGB אולפני
  • למעלה מ -1,000 אירועים התארגנו בארבעה קמפוסים בשנה אחת, מתוך תערוכת "מדע מואץ" (CERN) של הארגון האירופאי למחקר גרעיני ("מדע מואץ") לקונגרס GAMES, שהפגיש מדענים שזכו בפרס נובל, ובין פרסי היזמים החברתיים הצעירים ל- Crystal תפוח עץ.
  • גישה לספריה עשירה ולמשאבים אלקטרוניים
  • מעל 100 מועדוני סטודנטים לספורט, אמנות, סוגיות אקדמיות, רעיונות חדשים, פרויקטים של אחריות חברתית ותחביבים117231_rsz_adobestock_100209996.jpg
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

Bilgi University

תוכנית bilgiMBA מורכבת משלושה חלקים שונים. כמו כן, זוהי תוכנית אנגלית. על מנת לסיים את הלימודים, על התלמיד להשלים 5 קורסי ליבה, 5 קורסי בחירה ופרויקט גמר. הקורסים בתוכנית ... [+]

מבנה התוכנית

תוכנית הלימודים של Bilgi יכולה להסתיים בשלושה סמסטרים.

תוכנית bilgiMBA מורכבת משלושה חלקים שונים. כמו כן, זוהי תוכנית אנגלית. על מנת לסיים את הלימודים, על התלמיד להשלים 5 קורסי ליבה, 5 קורסי בחירה ופרויקט גמר. הקורסים בתוכנית bilgiMBA משלימים עם תרגילי עבודת צוות, פרוייקטים, מצגות וחידונים בנוסף לאמצע הבחינה ולבחינות הגמר כדי לשמור על השתתפותם הפעילה של התלמיד.

ניתן לעקוב אחר הערות הקורס באופן מקוון. לסטודנטים תהיה גישה לפלטפורמה המקוונת של Bilgi, בה יועברו תפקידים נוספים בצורת תרגילים, מקרים ופעילויות מקוונות ליישום נוסף של נושאי ההרצאות הרלוונטיים.... [-]

טורקיה איסטנבול
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית חלקית
3 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

İstanbul Bilgi University