קרא את התיאור הרשמי

במהלך 40 השנים האחרונות, בית הספר רוטרדם לניהול, אוניברסיטת ארסמוס ביססה את המוניטין שלה כאחד בתי הספר המובילים באירופה.

זמן רב לפני ש'גלובלי 'הפך לתיאור חשוב לחינוך העסקי, הסטודנטים של RSM, הסגל והצוות כבר שיקפו את המגוון של העולם הגלובאלי.

בדיוק כמו במדינה המארחת שלנו, אחת ממדינות הסחר הבינלאומיות המפורסמות בעולם, המשיכה RSM להתרחב ולבינלאומי, ובכך ביססה את מעמדה כאחד מבתי הספר העסקיים הבינלאומיים והחדשניים ביותר באירופה.

RSM מציע תרבות אינטלקטואלית ייחודית. אנו מאמינים שאפשר ללמד מנהיגות באמצעות שילוב של אתגר אינטלקטואלי ומעשי. אנו מאמינים כי הקשיים נתקל עבודה צוותים שונים לטפח גישות חדשות יצירתיות בעסקים. אנו נהנים יחסי גומלין, תומכת עם חברות רב לאומיות. אנו מעודדים חשיבה גמישה, רחבה ולעתים גם איקונוקלסטית בענייני עסקים ומחקר.

גישה זו סייעה ל- RSM להקים תיק של תוכניות מובילות, כמו גם אחת מהפקולטות הניהוליות הגדולות והפוריות ביותר בעולם.

18626_IMG_0011.jpg

גישה RSM

ב RSM, פיתוח מנהיגות הוא על מימוש הפוטנציאל האינטלקטואלי והאישי. כאן, אתה תהיה לערער תיגר על ידי התוכן האקדמי ברמה הגבוהה ביותר ובהנהגתם של הוגי דעות עסקיים חדים: סגל אשר לצייר על שנים של ניסיון בעבודה עבור ארגונים, כמו גם תובנות המחקר שלהם. אתם תאתגרו אותנו: תחקור עובדות כפי שהן מוצגות והערכה ביקורתית של הנחות. ואתה תאתגר את עצמך: להתעמת עם המגבלות שלך, לדחוף גבולות העבר, לגלות מה באמת מניע את ההתנהגות שלך ושל אחרים.

פיתוח מיומנויות כדי להיות מסוגל להפוך רעיונות מובילים לתוצאות מצוינות בעסקים, דורש פעולה. כל התוכניות מספקות לתלמידים את התחום לפעול על הרעיונות שלהם בסביבות עסקיות אמיתיות או מדומות, החל מקשרי חברות והתמחויות לפרויקטים של ייעוץ בפועל, נסיעות בינלאומיות והשתתפות במועדונים וועידות המנוהלות על ידי סטודנטים.

ב RSM, גיוון הוא לא רק מוערך, אבל זה גם מעודד ומפותח. בסביבה פתוחה ושיתופית ייחודית, תוכלו למצוא את החלל לחקור דרכים חדשות לחשיבה, את ההשראה לאתגר רעיונות, ובסופו של דבר, את היקף לפתח את הפוטנציאל שלך כמנהיג עתידי בעסקים.

18627_IMG_0435.jpg

עובדות

כאחד מבתי הספר הבינלאומיים הגדולים באירופה, RSM מגיעה לקהל בינלאומי רחב היקף של מנהיגים עתידיים ועכשוויים באמצעות תיק התוכניות, השירותים והפעילויות האקדמיות.

הצוות והפקולטה מביאים חידושים מתמידים לחינוך העסקי וליצירת הידע בהתאם למשימה המוסדית שלנו:

RSM mission

ב RSM, אנו גאים לטעון:

 • יותר מ 40 שנות ניסיון בתחום החינוך העסקי וניהול.
 • אחד ממרכזי המחקר המובילים באירופה.
 • דירוג עקבי בין בתי הספר העסקיים המובילים באירופה.
 • מקום בין 1% של בתי ספר ברחבי העולם עם הסמכה טריפל הכתר.
 • חינוך של מעל 1200 מנהלים מדי שנה.
 • 7,500 סטודנטים לתואר ראשון וסטודנטים לתואר ראשון.
 • 29,000 בוגרים פעילים ברחבי העולם.
 • אחד הסגל האקדמי העסקי הגדול ביותר בעולם, המצוטט ביותר: 250 חוקרים בכירים ו -100 דוקטורנטים. סטודנטים.
 • 30 מרכזי מחקר ויוזמות.
 • 100 בתי ספר שותפים.

18628_rotterdambynight.jpg

התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית
 • הוֹלַנדִי

מוסד לימודים זה גם מציע:

1-year MBA

Rotterdam School of Management | Erasmus University

MBA הבינלאומי שלנו נותן לך יותר מאשר שורה חדשה על קורות החיים שלך. זה נותן לך דרכון מקצועי לקריירה שאתה רוצה, בכל מקום בעולם. ... [+]

למה את רוטרדם MBA?

תן חשיבה הולנדית כונן הקריירה שלך קדימה.

MBA הבינלאומי שלנו נותן לך יותר מאשר שורה חדשה על קורות החיים שלך. זה נותן לך דרכון מקצועי לקריירה שאתה רוצה, בכל מקום בעולם.

להצליח בעסקים לוקח יותר מאשר לדעת את העובדות. זה לוקח פרספקטיבה גלובלית, גישה חדשנית, נפש קריטית, וכן להתמקד בשיתוף פעולה וקיימות. ב RSM, אנו מעצבים כל מחלקה עם ערכים אלה בחשבון.

זוהי הדרך ההולנדית לעשות עסקים. זה שמר על הפקולטה שלנו בוגרי MBA שלנו לקראת מגמות, משמרות בשוק, הנוף העסקי במשך עשרות שנים. והיא ממשיכה להניע הצלחה אישית ומקצועית באירופה ובעולם.... [-]

הולנד רוטרדם
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

EMBA

Rotterdam School of Management | Erasmus University

בניין העתיד שלך לוקח יותר buzzwords וכרטיסי ביקור. כמנהל במגמת עלייה, אתה יודע בדיוק למה אנחנו מתכוונים. ... [+]

עבור מנהיגים על המהלך, כונן הקריירה שלך עוד ב RSM.

בניין העתיד שלך לוקח יותר buzzwords וכרטיסי ביקור. כמנהל במגמת עלייה, אתה יודע בדיוק למה אנחנו מתכוונים. הצלחה לוקח רעיונות גדולים מנהיגות בהיר. זה לוקח עין ביקורתית עם דגש על קבלת החלטות בר קיימא שיוצרים ערך לאורך זמן. זה לוקח רשת חזקה של אנשי מקצוע אשר מוכנים לעשות מהלכים גדולים - ואת להוט לעזור לך להפוך את שלך. כל אלה הם ערכים הולנדיים עתיקים אשר בונים קריירה בהירה ברחבי העולם במשך מאות שנים. וגם ב RSM, אתה תרוויח ישירות מתוך סוג זה של חשיבה יקרת ערך - הוא חדור לתוך כל היבט במשרה חלקית שלנו MBA MBA, אשר נלמד באנגלית, השפה הבינלאומית של העסק. גלה כיצד החלת ערכים הולנדית על חינוך עסקי בינלאומי באירופה ירחיב את השפעתך ואת הכונן הקריירה שלך יותר ממה שאי פעם חשבתי שאפשר. זה מה שתגלו בבית הספר רוטרדם לניהול, אוניברסיטת ארסמוס.... [-]

הולנד רוטרדם
ינואר 2020
אנגלית
תכנית חלקית
22 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Rotterdam School of Management | Erasmus University

גלובל ההנהלה OneMBA הוא רק MBA MBA תוכנית שתוכננה עם קלט שווה של חמישה בתי ספר עסקים Premier הממוקם באסיה, אירופה, צפון אמריקה ודרום אמריקה. ... [+]

למה RSM גלובל OneMBA?

חמישה בתי ספר. ארבע יבשות. OneMBA. גלובל ההנהלה OneMBA הוא רק MBA MBA תוכנית שתוכננה עם קלט שווה של חמישה בתי ספר עסקים Premier הממוקם באסיה, אירופה, צפון אמריקה ודרום אמריקה. תוכנית זו, היוקרתית, ל -21 חודשים, מציעה לך הזדמנות לחוות עסקים באמצעות עדשת האזורים הכלכליים החשובים ביותר בעולם, מה שהופך אותו ללא תקדים בפיתוח הידע, יכולות המנהיגות, הרשתות הבינלאומיות וניסיון בינלאומי העסק שבו הוא קורה, כפי שזה קורה.... [-]

הולנד רוטרדם
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית חלקית
21 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

RSM MBA alumni stories:

RSM Corporate video

Highlights of the Full-time MBA

Global Executive OneMBA – European residency

כתובת מיקום
Burgemeester Oudlaan 50
3062 PA

Rotterdam, דרום הולנד, NL
מדיה חברתית