קרא את התיאור הרשמי

113073_rsz_adobestock_108525020.jpg

על נינרודה


Nyenrode Business Universitit עובד על עתיד בר קיימא על ידי גירוי התלמידים שלנו ואת המשתתפים לגדול למנהיגים אחראי. אנו עושים זאת בכך שאנו מציעים להם שילוב של תיאוריה אקדמית, רלוונטיות מעשית והתפתחות אישית . ב Nyenrode, אתה לומד לדון, לשכנע ולתרגם את התיאוריה לפועל.

Nyenrode היא האוניברסיטה הפרטית היחידה בהולנד, שנוסדה בשנת 1946 על ידי עסקים ועסקים. תמיד היינו בכיוון בינלאומי. Nyenrode ממוקם בשני מקומות איקוניים: אמסטרדם ו Breukelen.

Nyenrode Business Universitit אמסטרדם ממוקמת בבלוק ההיסטורי "דה ויף קייזר" (חמש הקיסרים) בלב העיר. מיקום מיוחס זה מגרה קשרים חדשים בין עסקים לאקדמיה; לתרום למטרות הלאומיות והבינלאומיות השאפתניות שלנו. Nyenrode שואפת להפוך העליון 20 עסקים הספר האירופי. הרחבת האוניברסיטה באמסטרדם קשורה קשר עמוק לשאיפה זו.

Nyenrode Business Universitit Breukelen ממוקם על אחוזה היסטורית עם טירה מהמאה השלוש עשרה שבלבה. הקמפוס הראשי שלנו מדגיש את החשיבות של הקהילה ואת הרשתות בפיתוח מנהיגים אחראים.

Nyenrode מציעה השכלה אקדמית אינטנסיבית כמו גם לטווח קצר ותוכניות ארוכות טווח בתחומי עסקים, ניהול, ראיית חשבון, שליטה, ואת החוק הפיסקלי. כמו כן, אנו מתחייבים מחקר מדעי בתחומים אלה.

משימה

Nyenrode משרת את החברה על ידי עיצוב מנהיגים אחראים

במהלך הזמן שלך, אתה לפתח את הכישורים כדי להכין אותך לעתיד כאזרח העולם ומנהיג של החברה. אתה הופך למישהו שלוקח אחריות על הפעולות שלך והוא מודע לסביבה שלך. זה יוצר ערך מוסף בר קיימא בשבילך, עבור הארגון שלך ואת החברה כולה.

חינוך ב Nyenrode מספק יותר מאשר חילופי ידע בלבד, זה גם נותן לך מיומנויות חדשות ועוזר ההתפתחות האישית שלך. חינוך ב Nyenrode הוא פרס על החיים.

חָזוֹן

Nyenrode, השותפה המועדפת של סטודנטים וארגונים מובילים, היא קהילת חינוך ומחקר אירופאית מובילה, בעלת קשרים גלובליים.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

EMBA

Nyenrode Business University

Nyenrode של MBA MBA היא תוכנית של שנתיים. כמנהל, מנהיג או יזם אתה בוחר להשתתף כי אתה רוצה לפתח את עצמך למנהיג הכי טוב שאתה יכול להיות. תוכנית MBA MBA שלנו עוזר לך להגביר ... [+]

מבוא

Nyenrode של MBA MBA היא תוכנית של שנתיים. כמנהל, מנהיג או יזם אתה בוחר להשתתף כי אתה רוצה לפתח את עצמך למנהיג הכי טוב שאתה יכול להיות. תוכנית MBA MBA שלנו עוזר לך להגביר את ההשפעה המנהיגות שלך לאורך המסע האישי שלך מנהיגות פיתוח, הנושא העיקרי של התוכנית.

התוכנית מורכבת אינטנסיבית של שבוע מודולים, מתוכם שבעה מתקיימים בקמפוס של Nyenrode ושלושה בחו"ל. אתם לומדים ועובדים עם קבוצה של אנשי מקצוע בעלי דעות דומות כדי להרחיב את השקפותיהם על עסקים, ניהול ומנהיגות, ותגלו דברים חדשים על עצמכם; על התכונות שלך, התשוקות שלך, הסגנון שלך, ואת האישיות שלך.... [-]

הולנד ברוקלן
בקשת מידע
אנגלית
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Nyenrode Business University

עם MBA מודולרי מנהלים, אתה יכול ליצור MBA שלך. ללמוד תוך עבודה ועבודה על השאיפות שלך. בחר את תואר MBA עם תואר MBA מלא או בצע אחד או כמה מודולים לשדרוג מהיר של הידע שלך. ... [+]

מבוא

עם MBA מודולרי מנהלים , אתה יכול ליצור MBA שלך. ללמוד תוך עבודה ועבודה על השאיפות שלך. בחר את תואר MBA עם תואר MBA מלא או בצע אחד או כמה מודולים לשדרוג מהיר של הידע שלך.

לא משנה מה המסלול תבחר, עם מודולרי Executive MBA ב Nyenrode תוכלו לעבוד על הצמיחה האישית והמקצועית שלך ולהישאר בשליטה.

צור MBA שלך

אתה יכול לעקוב אחר מודול אחד או יותר, לספק לך את הגמישות לבחור מתוך שלושה התמחויות ייעודי. בהתאם לעניין שלך, זמן ההשקעה ואת השאיפה שלך, אתה יכול לבחור:... [-]

הולנד ברוקלן
הרשמה פתוחה
אנגלית,הוֹלַנדִי
תכנית חלקית
3 - 7 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Nyenrode Business University

האם אתה פועל מדי יום בסביבה קדחתנית עם מועדים צפופים, אינטרסים מחלקתיים שונים, תקציבים מוגבלים? אתה לא היחיד. השפעת ה- IT על ארגונים היא גדולה, וגוברת. היא אוספת הרבה השק ... [+]

למה MBA במנהל עסקיםמנהיגות דיגיטלית

האם אתה פועל מדי יום בסביבה קדחתנית עם מועדים צפופים, אינטרסים מחלקתיים שונים, תקציבים מוגבלים? אתה לא היחיד. השפעת ה- IT על ארגונים היא גדולה, וגוברת. היא אוספת הרבה השקעות, אבל אלה לא תמיד לייצר את התוצאות הרצויות, ותהליכי הפיתוח הארגוני הם לעתים קרובות ארוך ומורכב. עם זאת, IT גם מאפשר מבנים ארגוניים חדשים מודלים עסקיים; פיתוח רשתות עם שותפים, קשר קרוב יותר, אינטראקטיבי עם לקוחות, ופחות שכבות היררכיות בתוך עסקים.... [-]

הולנד ברוקלן
בקשת מידע
אנגלית
תכנית חלקית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Nyenrode Business Universiteit, A Reward for Life