ISMS Business School

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

ISMS בנגלור

קורסים מוצעים

MBA גלובלי

משך מלא - 2 שנים

תואר שני במנהל עסקים

משך מלא - 2 שנים

עמלות INR 6.80 Lakhs במשך שנתיים

לחדד את כישורי הניהול הגלובלי שלך

ISMS Bangalore MBA היא אחת התוכניות הטובות ביותר במדינה. הקורס MBA גלובל הוא שנתיים בקמפוס התוכנית מספקת מחקר מעמיק של הכלכלה הפוליטית העולמית, מנהיגות, אסטרטגיה, משא ומתן ומיומנויות תקשורת בין חוצות הדרושים כדי להוביל בהצלחה צוותים בינלאומיים, פונקציות וארגונים.

הוא כולל חבילה של MBA PGPM 3 הסמכות הגלובלית

 • מנהיגות עסקית גלובלית מהולנד
 • פרויקטים חיים מגרמניה

תוכנית MBA גלובלית

 • תוכנית מנהיגות עסקית גלובלית
 • פרויקטים חיים מגרמניה
 • ERP מבית מיקרוסופט ארה"ב
 • MBA - מסונף לאוניברסיטת מיסורה
 • PGPM - תוכנית לתואר שני בניהול: תעשיה מסודרת
 • תואר שני במנהל עסקים: תואר כפול עם 3 אישורים בינלאומיים

ב ISMS כל התלמידים להשלים הן MBA ו PGPM תוכניות בו זמנית (המוביל הסמכה כפולה) יחד עם הסמכה בינלאומית קורסים

אודות המכון

ISMS בנגלור הוא בין הטובים ביותר B בתי ספר בהודו עם הסמכה בינלאומית. בית הספר היוקרתי ביותר של ISMS Bangalore-India ו- B B בית הספר לחשיפה ומיקום בינלאומיים נעשה במסגרת חסות העצמה ואמון צדקה על עשור אחורה (2010). המטרה היתה להקנות חינוך ניהול איכותי ברמה הבינלאומית. ISMS הוא בית ספר לעסקים שנוסד כקונסורציום בין האקדמיה לבין עולם היזמות. בעשור האחרון העבודה הקשה שלנו העניקה לנו דירוגים מעולים על פרמטרים שונים:

 • בינלאומי מוכר עבור תוכניות גלובליות על ידי ארה"ב, אוסטרליה
 • בית הספר הראשון B בהודו עבור פרויקטים לחיות חברות מגרמניה (עמק הסיליקון, ארה"ב)
 • מדורגת במקום ה -14 הטוב ביותר עבור חשיפה בינלאומית
 • בית הספר 4 כוכבים B עבור תוכנית גלובל
 • מדורגת כמו בית הספר הטוב ביותר במרס 2015 על ידי עמק הסיליקון, ארה"ב
 • בית הספר הטוב ביותר 24 B עבור התוכנית
 • 25 הטובים ביותר B בית הספר לתעשייה אושרה תוכנית

MBA תוכנית ב ISMS B הספר:

אנחנו מלמדים תיאוריה של המדינה, מטמיעים תלמידים בחוויות בינלאומיות ומקשרים אותם לשיטות עבודה מומלצות. תלמידים המגיעים לתוכניות שלנו לומדים הרבה יותר מאשר תיאוריה וניהול בפועל; הם רוכשים דרכי חשיבה חדשות שיכולות לשנות את חייהם ואת הצלחת הארגון שלהם. רק ISMS מצייד את התלמידים עם הכישורים המובילים בשוק העולמי הפכפך. עם תוכנית MBA עולמית כי ללכת הרבה מעבר ללימודים אופייני הלימודים בבית הספר, ISMS יש סגל נלהב ומנוסה לספק עד לרגע, אימון אמיתי בעולם המורכבות של עשיית עסקים היום מחוברים הכלכלה העולמית. כל אלמנט בחוויה האקדמית ב- ISMS - מעבודת הפרויקט המבוססת על צוותים והזדמנויות למידה חווייתיות וגלובליות לקורסים מבוססי-מקרה ולימודים עצמאיים - נועד לדחוף את התלמידים הלאה מכפי שחשבו שאפשר, במטרה לפתח סקרנות, עסקים יצירתיים מנהיגים.

ISMS שנתיים התוכנית כוללת חבילה של MBA PGPM 3 הסמכות הגלובליות מארה"ב וארה"ב

 • מנהיגות עסקית גלובלית מהולנד
 • פרויקטים חיים מגרמניה
 • ERP מבית מיקרוסופט ארה"ב

שלוש תוכניות הסמכה בינלאומית

תוכנית מנהיגות עסקית גלובלית: מאיטליה, הולנד, שוויץ

יחד עם MBA אתה תעשה GBL. הוא מיועד לאנשי מקצוע המעוניינים להרחיב את השקפת עולמם ואת הרשת העולמית שלהם. כל מודול כאן נלמד מנקודת מבט גלובלית, אשר מכינה אותך להוביל ולנהל אנשים מעבר לגבולות ובכל רמות הארגון. תוכנית זו חורגת מעבר לתואר העסקי המסורתי, ומציעה לך הדרכה מקיפה בתחומי הניהול הגלובלי, כמו גם תקשורת בין-תרבותית, משא ומתן ומנהיגות עסקית בינלאומית

ה- GBL הוא תוכנית של 80 שעות אשראי בקמפוס המספקת מחקר מעמיק על הכלכלה הפוליטית העולמית, מנהיגות, אסטרטגיה, משא ומתן ומיומנויות תקשורת בין-תרבותיות הדרושות כדי להוביל בהצלחה צוותים, תפקידים וארגונים בינלאומיים.

פרויקטים חיוניים מגרמניה

פרויקטים חיוניים מגרמניה: פרויקט עסקי אמיתי זה הוא חוויית למידה פעילה בתחום עסקי ממוקד ובאזור מסוים של גרמניה, המורכב מאימון מקוון, תהליכים עסקיים, תמלילים, ביקורי אתרים, פגישות ברמה גבוהה ומצגות עם עסקים מקומיים , מנהיגי תרבות כדי ללמוד מה עושה עסקים באזור ייחודי.

גרמניה פרויקטים equips לך עם הנדסת תהליכים עסקיים וידע תוכנה

הדרכה ERP: הידיים מבוסס תחום על אימונים על ידי Microsoft Certified Consultants

מודולי ERP מרכזיים: אנו מספקים הכשרה לסטודנטים על חלק ממודולי ה- ERP הנפוצים ביותר, הכוללים תכנון מוצרים, רכישת חומרים, בקרת מלאי, הפצה, חשבונאות, שיווק, כספים ו- HR. עסק ישתמש בדרך כלל בשילוב של מודולים שונים לניהול פעילויות ומשימות אחוריות, כולל:

ניהול תהליך ההפצה, ניהול שרשרת האספקה, קביעת תצורה, מחירים, שיפור הדיוק, הקלת תכנון פרויקטים טוב יותר, אוטומציה של מחזור חיי עובדים, תקנון נהלים עסקיים קריטיים, צמצום משימות מיותרות, הערכת צרכים עסקיים, חשבונאות, עלויות רכישה נמוכות, ניהול משאבי אנוש ושכר . מודולי ERP מסייעים למנהלי הארגון לפקח ולנהל את שרשרת האספקה, הרכש, המלאי, מחזור חיי המוצר, פרויקטים, משאבי אנוש, קשרי לקוחות, בינה עסקית ורכיבי משימה קריטיים אחרים של העסק באמצעות סדרה של מרכזי שליטה מקושרים.

ISMS מייצג חינוך איכותי

01: מדורגת גבוה. מזוהה באופן גלובלי

ISMS MBA כבר מדורגת הדף 24 (2012-2014) על ידי חלוץ, מגזין השמש, עמק הסיליקון 2015 סקר Bschool. ISMS Business School הוא הראשון בדרום הודו בין כמה לבחור לקבל את שני הסמכה מוכר ביותר MBA הסמכה תוכנית באמצעות ארה"ב, אוסטרליה וניו זילנד.

02: אישורים בינלאומיים

עם תוכנית קפדנית אינטנסיבי של 2 שנים, MBA ISMS הוא מסלול מהיר לתואר MBA למעלה, המאפשר לך לקבל תואר MBA עם תוכנית עסקית מנהיגות עולמית, ניהול חדשנות מן פיליפס, הולנד.

03: GLOBAL MBA עם חבילת ERP

התלמידים יכולים לבחור Global MBA תוכנית חבילה עם חמישה ערך מוסף תוכניות יחד עם מודול הכולל פיתוח אישיות.

04: פקולטה יוצאת דופן

המשתתפים בבית ISMS Business School לקבל תובנות של 20 חברי סגל מנוסים מרחבי הודו כמו הליבה, ביקור נספח. חברי סגל אלה הם אקדמאים מובילים, יועצים עסקיים וחוקרים בתחומם עם דוקטורט מאוניברסיטאות מובילות.

05: למידה מהדיבור

אתה תהיה חלק מקבוצה נבחרת של אנשים בעלי קליבר גבוה מיותר מ -25 מדינות ורקעים חינוכיים מגוונים. הרחב את האופקים שלך וזכה בפרספקטיבות חדשות כדי להפוך למנהיג יעיל בסביבה עסקית גלובלית.

06: פרויקטים בינלאומיים חי

כל המשתתפים במנהל עסקים יעבדו על פרויקט "חי" ייעוץ עם חברה חסות כי עשוי לבוא ממגוון רחב של מגזרי התעשייה. עם הדרכה של מפקחים סגל, תקבל כדי ליישם שיעורים בכיתה לפרויקטים בעולם האמיתי, החל ניתוח שוק הזדמנות נוסף על המדד המומלץ בתעשייה המודיעין הלקוח.

07: התמקדות מנהיגים עסקיים גלובליים

להיות חלק של אנשים מובילים תוכנית גלובלית, קורס זה משולב דרך שני סמסטרים. אנו מטפחים מנהיגים שמסוגלים לאמץ אי-ודאות, מקבלים עמימות ולהכיר בטבעם של ארגונים ושווקים.

08: חשיפה בינלאומית

באמצעות נסיעות שדה אופציונלי בינלאומי הידוע גם בשם משימות מחקר עסקי (BSM), חילופי תוכניות קיץ עם בתי ספר רבים B ברחבי העולם.

09: רשת גדולה ו ALVNI DIVERSE

להיות חלק ממשפחה של בוגרים ISMS להציב גלובל MNC של הודו בכל עבודה בעמדות העליון. אתה יכול לקחת חלק בפעילויות בוגרים וליהנות שורה של זכויות, אשר תמצא שימושי ומועיל לפיתוח הקריירה שלך ומעבר.

10: אחד של רשת האינטרנט הטוב ביותר.

פדגוגיה ב- ISMS בנגלור:

הוראה מבוססת מקרה היא שיטות ההוראה העיקריות ב- ISMS - ועקבית עם הפילוסופיה שלנו של שיתוף פעולה - הם צוותים.

אינטראקציה אקטיבית מעודדים כך שהרצאות מסורתיות יכולות להפוך לדיונים פתוחים. דיונים יכולים להוביל משוב פנים אל פנים בין פרופסורים לעמיתים.

משחק תפקידים וסימולציות משתפים את הזרקורים עם מפגשי פתרון בעיות. או שהתלמידים מתבקשים לשקף את ניסיון החיים שלהם ולדון במקור סגנונות המנהיגות שלהם.

ניתוח עצמי קפדני הוא הליבה של גישת ISMS לפיתוח מנהיגות. המשלבים משוב של עמיתים לעבודה עם תלמידים אחרים עם הדרכה עמיתים אימון, התלמידים שלנו לקבל תובנות כי השיטה המסורתית הוראה מקרה לא יכול לספק.

מחקר עצמאי בהנחיית חבר סגל, התלמידים חוקרים את האינטרסים שלהם, יוצרים ידע חדש בעל משמעות מיוחדת לקריירה שלהם. לא משנה מה הפורמט, ההוראה ועבודה אקדמית אחרת ב- ISMS מתמקדת בפקולטה למנהיגים שלנו. כל אחד מהם מלמד בתוכנית MBA, מה שאומר שאתה ללמוד ישירות מן הטוב ביותר. גודל הכיתה הקטן שלנו אומר שהם יכירו אותך כפרט.

תוכנית חילופי סטודנטים אירופית היא תוכנית שבה סטודנטים של ISMS Bangalore מגיעים לאחד המוסדות השותפים של המוסדות שלהם בחו"ל להשלמת פרויקטים, לעשות סמסטר אחד בחו"ל, ביקורים בתעשייה או השתתפות בפעילויות בין תרבותיות.

תוכנית חילופי סטודנטים עשויה להיות כרוכה בנסיעות בינלאומיות, אך אינה מחייבת בהכרח את התלמיד ללמוד מחוץ לארצו.

תוכניות החליפין האירופאיות שלנו מספקות לסטודנטים הזדמנות ללמוד בארץ אחרת ובסביבה חווים את ההיסטוריה והתרבות של מדינה אחרת.

המונח "חילופי" ב- ISMS Bangalore פירושו כי מוסד שותף מקבל תלמיד, אך אין פירושו בהכרח שהתלמידים חייבים למצוא מקביל מהמוסד האחר שאיתו יש להחליף. סטודנטים מחו"ל חיים עם משפחה מארחת או במקום המיועד כגון אכסניה, דירה או סטודנט.

תוכנית חילופי סטודנטים של ISMS מסייעת להגביר את הבנת המשתתפים ואת הסובלנות שלהם לתרבויות אחרות, כמו גם לשפר את כישורי השפה שלהם ולהרחיב את אופקיהם החברתיים. גם חילופי הסטודנטים גדלו עוד יותר לאחר שהתרחבה הכלכלה הגלובלית. תלמיד חילופי בדרך כלל נשאר במדינה המארחת לתקופה של 4 שבועות סטודנטים בינלאומיים או אלה על תוכניות בחו"ל בחו"ל עשויים להישאר במדינה המארחת במשך מספר חודשים.

הסטודנטים שלנו ביקרו: סינגפור, צרפת, גרמניה, אוסטריה, איטליה והולנד.

Mentoring @ ISMS B הספר

אנו ב- ISMS מאמינים כי "חונכות היא מערכת למידה משותפת בין התלמידים שלנו החולקים אחריות הדדית ואחריות על סיוע למורה לעבוד לקראת הגשמת מטרות למידה ברורות ומוגדרות זו לזו. החונכות משמשת לסיוע ליחידים בשלבים ספציפיים של התפתחות או מעבר, ונמשכת תקופה ממושכת אך מוגדרת. מערכת החונכות מספקת הזדמנות התפתחותית לשני הצדדים ולכן יכולה להיות תועלת הדדית).

חונכות היא שותפות התפתחותית שבאמצעותה אדם אחד חולק ידע, מיומנויות, מידע ופרספקטיבה כדי לטפח את הצמיחה האישית והמקצועית של מישהו אחר. לכולנו יש צורך בתובנה שהיא מחוץ לחיים הרגילים שלנו וניסיון חינוכי. כוחו של ההדרכה האישית הוא שהוא יוצר הזדמנות חד-פעמית לשיתוף פעולה, להישגי המטרה ולפתרון בעיות. האופי המותאם אישית של הדרכה אישית פירושו שתוכל להחליט על הנושאים והנושאים הרלוונטיים ביותר עבורך.

כיצד חונכות תמיכה ופיתוח אישי @ ISMS בנגלור

מטרת ההדרכה היא לתמוך בפיתוח אישי באמצעות קריירה ותפקודים אישיים בדרכים הבאות:

קריירה פונקציות

מיקומים ב ISMS בנגלור: ב ISMS מיקומים הם העוצמה העיקרית של התוכניות שלנו, תא המיקום ISMS כבר היוו במיוחד כדי לחזק את הצמדה בתעשייה המוסדי הוא ייחודי מאוד בפעילותה. הוא מספק סיוע למיקום ותומך בשירותים לסטודנטים. התכנית כוללת גם ייעוץ לסטודנטים בתחום האקדמיה, הקריירה, המחקרים, הלימודים הנוספים, הפעילות הנוספת והקוריקולרית, הספורט, המשחקים, החגיגות, הפעילות בתעשייה הממשלתית וכו ', על מנת להביא את הכשרון הטוב ביותר של התלמידים. שיא המיקום רשם עלייה חדה מאוד בחמש השנים האחרונות.

את ההכנה מראש תוכניות הכשרה מתבצעים על ידי מאמנים בתוך הבית, כמו גם את המומחים מהתעשייה. אנו בוחרים את המאמנים שלנו מגופים מקצועיים שונים ורבים אחרים שיכולים לעצב את אישיותם של התלמידים ולעשות אותם חליפת הצרכים של התעשייה. מנהלים בתעשייה מארגנים את תוכנית ההדרכה המקצועית ואת תכנית ההכשרה מראש, ותא ההשמה מעדכן את התלמידים על המשרות הפנויות. התלמידים גם מקבלים מידע על נקודות ההצלחה החשובות. לדוגמה, Infosys ו Deloitte מתעקשים שהתלמידים מצטיינים בבחינות באנגלית; Mahindra Satyam מתעקש התלמידים להצטיין בכישרון וההיגיון מראש צוותי אימון בקמפוס לבקר את הקמפוס ולחנך את התלמידים על תהליך הבחירה ולהכשיר אותם להתמודד עם הראיונות ביעילות. בסדנאות מוקדמות ובאינדוקציה של מיומנויות ספציפיות לראיון ניתן למצוא גם בסמסטר זה. במהלך תהליך ההשמה כולו, ניהול ISMS מבטיח כי כל פרט קטן לגבי התפתחות האישיות, ההתקדמות האקדמית למידה מעשית הוא טופל. עד שהסטודנטים יגיעו לסמסטר הרביעי, הם יהיו מוכנים לחלוטין לראיון ולמיקום בקמפוס.

לפיכך, כל התלמידים ממוקמים בחברות טובות עם חבילות תשלום טוב מאז היווסדה. בשנת 2016, 17 יש 100% מיקומים לפני סיום הסמסטר 4 עם ממוצע של 4.50 L בשנה.

מתקנים אכסניות:

חדרים מרווחים עם מיטה, שולחן לימוד, כיסא, almirahs, מטבח, חדר בילוי, קפטריה משותפת לארוחת בוקר, צהריים וערב.

גם אינטרנט אלחוטי, שירותי אבטחה 24/7 ומתקני ניקוי

מיקומים

בנגלור

כתובת
ISMS B School
Kanakpura Main Road

560062 בנגלור, קרנאטקה, הודו