קרא את התיאור הרשמי

1

Aros Business Academy - מיני MBA של אימון

מטרתנו היא לשים קץ להנהגת מנהיגות המונית, ובמקום זאת אנו מתכננים מיני מנהיגות למנהיגות במנהל עסקים, שיוצרים שינוי ניכר - עבורך ובשביל מקום העבודה שלך.

הבינלאומי מיני MBA
אנו מציעים לך את המינימום הבינלאומי MBA , אשר מלא מקוון מלא MBA.

אנו בטוחים שתחבבו אותנו
אתה כנראה השתתפו הרבה אימון מנהיגות מרגש שבו חזרתם מרומם ו recharged בחזרה לעבודה. אבל כמה אימונים זה יצר שינוי מתמיד בשבילך? אם אתה מבין את הנתונים הסטטיסטיים, זה מעט מאוד. Aros Business Academy , אנחנו נלהבים ליצור שינוי זה - אז זה הגיוני בשבילך להשקיע זמן על מיני MBA, ולכן זה הגיוני עבור מקום העבודה ששולח לך. אנחנו יוצרים את זה עם אמצעים גדולים וקטנים - וחלקם אפילו בלתי נראה לך לחלוטין.

למה לבחור מיני MBA?
בואו הראשון לקבוע כי מיני MBA הוא לא MBA. כמובן, מתפתה לומר. המילה "מיני" אומרת במפורש שאנחנו מתמודדים עם גרסה קצרה, תמציתית ופשוטה של ​​תואר שני במנהל עסקים. MBA בדרך כלל לוקח שנתיים, בעוד MBA מיני בדרך כלל לוקח שישה חודשים. A MBA מיני מיועד עובדים שצריכים לשפר את הידע שלהם וכלים בניהול אבל לא מתכוון לקחת תואר שני במנהל עסקים או דיפלומה בניהול (עקב זמן, כסף או נטייה) - לפחות לא עכשיו. זה יכול להיות מנהיגים עם ניסיון ניהולי נרחב, וזה יכול להיות אנשים המעוניינים לקחת את הצעד הבא לתפוס עמדת ניהול בעתיד.

הדבר החשוב ביותר הוא מרצים מיומנים (מיומנים באמת) אשר מאוהבים בשדות שלהם
כדי להיות מדריך מיומן ב MBAs מיני שלנו אתה חייב להיות מומחיות מנהיגות מקצועי, אין ספק. אשר יותר מ 40 מרצים, כמובן, יש בעת היותו בין המומחים המובילים בתחום שלהם באותו זמן. אבל אנחנו דורשים יותר מהם! הם חייבים להיות תשוקה על מה שהם מלמדים, כך שהם יכולים לערב את המשתתפים במלואם. ואז הם חייבים להיות מיומנים מיומנים שיכולים לראות את האתגר שלך ולקשר את החומר בדיוק לך. אולי בגלל זה 97.9% מהתלמידים שלנו מאמינים שהמרצה היה "טוב" או "טוב מאוד" בהתאמת ה- MBA המיוחד במיוחד עבורם. דמות שאנחנו גאים יחסית כי זה לא קל להשיג. אנו מציעים את שני מיני MBA תוכניות Aros מיני MBA ו- ABA מיני MBA . אנו מציעים גם את המיני MBA בגרמניה (Deutschland) .

אנו מבטיחים כי מיני MBA מותאם אישית לבעיות שלך ואתגרים
בארוס, אנחנו מאוד נגד השגרה עם אותו חומר ישן. אנו מאמינים כי תוכל להפיק את המרב שלך מיני MBA אם התיאוריה היא לשים לתוך הפרספקטיבה של הבעיות שאתה נתקל בחיי היומיום שלך, וכי המקרים קשורים לקו העבודה שלך. לכן, תקבל קורס אלקטרוני קצר על למידה לפני תחילת MBA מיני. ואנו נשלח לכם שאלון על ההנחות והאתגרים שלכם, כך שהמורה והמומחים שלנו יוכלו להתאים את חומר הקורס לצרכים המדויקים שלכם.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • דַנִי

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

Aros Business Academy

המינימום הבינלאומי MBA הוא כנראה המיני שאפתני ביותר MBA בעולם. תוכנית ההדרכה למנהיגות מציגה בפניכם את הדיסציפלינות הקלאסיות של MBA, תוך מתן לכם את ההנהלה האחרונה. ... [+]

הבינלאומי מיני MBA (באינטרנט)

ABA מיני MBA הוא כנראה המיני שאפתני ביותר MBA בדנמרק. תוכנית ההדרכה למנהיגות מציגה בפניכם את הדיסציפלינות הקלאסיות של MBA, תוך מתן לכם את ההנהלה האחרונה. תוכלו גם להיות חבר מועדון ABA מנהיגים, שבו אתה כחבר באופן אוטומטי יקבלו גישה חופשית הרצאות בלעדיות, כיתות אמן, ואירועים ברשת.

6 הסיבות הטובות ביותר לקחת MBA ABA מיני!

אתם תקבלו מיני MBA שאפתני ביותר שפותחה בשיתוף עם מומחי ניהול מוביליםאתם תקבלו 6 חודשים מנהיגות החינוך המורכב אינטנסיבית אימונים ימים, e-learning, תרגילים ובחינה גמרחינוך המנהיגות מציג בפניך את הדיסציפלינות הקלאסיות של MBA ומספק לך מידע נוסף על ניהול עתידיאתה הופך חבר מועדון ABA בלעדי מועדוןתוכנית הלימודים מורכבת כולה מספרות של סופרים וחוקרים מכובדים! יתר על כן, היא בעיקר בדניתאתם תקבלו מיני MBA אשר מתמקדת ההתפתחות האישית שלך כמנהיג.... [-]
דנמרק קופנהגן
הרשמה פתוחה
אנגלית,דַנִי
תכנית חלקית
1 - 6 חודשים
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Aros Business Academy

מיני-MBA הוא הזדמנות בשבילך כדי להרחיב את הפרספקטיבה שלך כמנהיג שבו תוצג בפני דיסציפלינות MBA קלאסי. יש לנו התחברו עם אחד ההוגים המובילים בניהול, פרופסור Steen Hildebrand ... [+]

הבינלאומי מיני MBA (באינטרנט)

תן פרופסור Steen Hildebrandt להדריך אותך באמצעות דיפלומות MBA פרופסור Steen Hildebrandt הוא כנראה השם המפורסם ביותר של דנמרק כשזה מגיע לניהול. זה, ולכן, אין צירוף מקרים שהוא היה זה ביקשנו לעצב את Aros מיני MBA .

Hildebrandt הניח את אבני הבניין, בחר את התוכן הראשי ו handpicked כמה מדריכים המוסמכים ביותר. יחד, עיצבנו תהליך למידה שאפתני, אשר מעניקים לך ידע מקצועי ומעשי בניהול ומבטיחים את התפתחותך האישית כמנהיג.... [-]

דנמרק קופנהגן
הרשמה פתוחה
אנגלית,דַנִי
תכנית חלקית
1 - 6 חודשים
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Aros Business Academy
כתובת
Aros Business Academy | Fredericiagade 15
1310 קופנהגן, דנמרק