קרא את התיאור הרשמי

הודעה ציבורית באוניברסיטה

החוקים יפורסמו על ידי האוניברסיטאות באחריותם. הוראות הפקודה על הכרזה על החוקים האוניברסיטאיים (HSchBekV) מיום 4 בנובמבר 1993 (GVBl עמ '848), שתוקן על ידי פקודה מיום 15 בדצמבר 2004 (GVBl עמ' 580), יש לשים לב.

חוק ידוע על ידי התפטרות בהתאם § 2 HSchBekV. האוניברסיטה למדעים יישומיים Kempten הגדיר את ההליך הבא:

התצהיר מתרחש בהתאמה בחדרי הספרייה (87435 Kempten, Bahnhofstrasse 61) ויכול להגיע לפתיחה הכללית (Mon, Tue

בנוסף, תקנון ההתפרסם יפורסם בדפי האינטרנט של אוניברסיטת קמפטן למדעים יישומיים.

חתם.
הרמן
- קנצלר -

הערה מהנהלת האוניברסיטה:

פרסום תקנות אלה משמש לחיפוש מידע מהיר. לפיכך לא ניתן לקבל ערבות לנכונות. ההודעה הרשמית אינה מוחלפת על ידי דפי אינטרנט אלה, רק הגרסה הרשמית היא סמכותית ומחייבת מבחינה משפטית.

בדיקת הגרסה הרשמית יכולה להיעשות גם בספריה. החל מיום 1.1.2005 מתפרסמים באינטרנט רק חוקים ייחודיים באוניברסיטה, כלומר באתר האוניברסיטה. הגרסאות המקוריות של החוקים ניתן לצפות בספריה של אוניברסיטת Kempten של יישומי מדעי.

מספרים - נתונים - עובדות

האוניברסיטה למדעים יישומיים Kempten היא האוניברסיטה הממלכתית היחידה ב- Allgäu, המציעה אנשי אקדמיה בתחומי ההנדסה, מנהל עסקים ותיירות, מדעי המחשב ומולטימדיה, כמו גם מדעי החברה והבריאות. מאז הקמתו בשנת 1977 , המוסד החינוכי על קצה האלפים גדל בהתמדה.

בכל שנה, כמה אלפי מועמדים להגיש בקשה מקום Kempten. כ -6,000 סטודנטים רשומים כיום ב -18 סטודנטים לתואר ראשון ו -14 תואר שני . 140 הפרופסורים מבצעים את מרבית ההרצאות, הנתמכות על ידי כ -200 מרצים מהמגזר הפרטי. החל מהבניין ההתחלתי, הוקם באנהוף שטראסה 53,000 מ"ר קמפוס אוניברסיטאי עם בנייני הוראה מודרניים, מעבדות, ספרייה וקפיטריה. כ -200 עובדים לא-מדעיים שומרים על פעילות האוניברסיטה באוניברסיטאות, בפקולטות ובמעבדות.

הפרופיל המיוחד של אוניברסיטת קמפלן למדעים יישומיים כולל חינוך רחב ומבוסס בכמה קורסים לתואר ראשון עם התמחות מתונה בקורס הראשי. דאגה מיוחדת היא גם על הרלוונטיות לבינאום המעשית.

מגוון רחב של שיתוף פעולה עסקי מהווה את הבסיס למחקר מונחה יישומים. יותר מ -80 אוניברסיטאות שותפים ברחבי העולם מאפשרות לבלות חלק בלימודיהם בחו"ל.

הפקולטות של אוניברסיטת קמפטן

אוניברסיטת Kempten של יישומי מדעי מחולק לאזור המרכזי של שש פקולטות. הם מהווים את היחידות הארגוניות הבסיסיות של האוניברסיטה ובמיוחד להבטיח את הקורסים המוצעים. תוכניות תואר שלך מחולקים לתחומי המחקר למינהל עסקים

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • גֶרמָנִיָת

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

Professional School of Business & Technology

האם אתה מחפש תוכנית גמישה ו- MBA מוכווני תרגול התומך בך בקריירה שלך? קמפטן MBA עסקים בינלאומיים ניהול ... [+]

מנהלים ומומחים צעירים

האם אתה מחפש תוכנית גמישה ו- MBA מוכווני תרגול התומך בך בקריירה שלך? קמפטן MBA עסקים בינלאומיים ניהול

תכונות מיוחדותאיכות: בנוסף להסמכה מחדש של FIBAA לשנת 2011, ה- MBA קיבל את ההסמכה הבינלאומית של EPAS ביוני 2015. מידע נוסףייחודיות פיתוח מנהיגות התוכנית: ב MBA שלנו עסקים בינלאומיים ניהולקריירה קצב: מטרת תוכניות MBA היא ללמד את הידע הנוכחי וניהול כדי לתמוך בקריירה כמובילה. אנחנו כבר מחויבים מטרה זו במשך יותר מ -15 שנים. הסקרים הסטטיסטיים הרגילים שלנו מראים כי עד 70% מהתלמידים שלנו עושים את הקריירה בתוך תקופה של 2 עד 3 שנים לאחר תחילת הלימודים.מיקוד בינלאומי: התכנית נעשית באנגלית בלבד. שהייה בחו"ל בדרום אפריקה, תאילנד או אוסטרליה היא חלק בלתי נפרד מהמחקר. בנוסף, סטודנטים ומרצים בינלאומיים מעשירים את תוכן ההרצאה עם חוויותיהם.מבנה מבנה ומבנה... [-]
גרמניה קמפטן
בקשת מידע
אנגלית,גֶרמָנִיָת
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 - 4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית