קרא את התיאור הרשמי

EFMD Equis Accredited AACSB Accredited

אווו - בית הספר Beisheim אוטו של ניהול, אוניברסיטה פרטית הממוקמת בVallendar ליד קובלנץ, היה בית הספר הראשון בגרמניה להציע מרכזי במנהל עסקים תוך שימת דגש על המנהיגות האסטרטגית של תאגידים. בית הספר רואה שליחות בחינוך של מנהלים כלליים ויזמים שיכולים לשלוט במגוון של מקומות עבודה העיקריות שלה. אווו הוא באמת בינלאומי. במהלך עשרים השנים האחרונות, אווו הקימה רשת עולמית, ייחודית של שיתוף פעולה עם יותר מ -140 אוניברסיטאות מכל היבשות. זה היה האוניברסיטה הגרמנית הראשונה שקבלה הסמכת Equis (1998).

בית הספר לניהול Kellogg באוניברסיטת Northwestern להכרה רחב כאחד מבתי הספר הטובים ביותר לתואר שני העסק בארצות הברית. נוסד בשיקגו בשנת 1908, קלוג חלוץ התאוריה שניתן ליישם עקרונות ניהול עסקי לכל סוג של ארגון. קלוג מחויב לשמירה על הסטנדרטים הגבוהים של מצוינות אקדמית. קלוג הוא אחד מבתי הספר העסקיים הבוגר הראשון לפתח תוכניות חינוכיות מקיפות לאמצע קריירה ומנהלים בכירים.

הנהלת תכנית MBA של קלוג-אווו מדורגת באופן עקבי אחת מתוכניות EMBA העליונה של אירופה. התואר מוצע במשותף על ידי בית הספר אווו-אוטו Beisheim של הניהול, Vallendar ובית הספר לניהול Kellogg, ארה"ב. התכנית לתואר היוקרתי הזה משלבת את כל דיסציפלינות הניהוליות, תוך התמקדות בסינתזה של סגנונות אמריקאים ואירופיים לניהול.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • גֶרמָנִיָת

מוסד לימודים זה גם מציע:

EMBA

Kellogg-WHU Executive MBA Program

תוכנית Kellogg-WHU Executive MBA מיועדת למנהלים אשר שואפים להפוך למנהיגים יעילים ואחראים יותר בסביבה התחרותית של היום בלחץ גבוה. ... [+]

תוכנית קלוג-ויו גלובל Executive MBA היא תוכנית מבוססת היטב ויוקרתי, אשר שמרה על מעמדה הדומיננטי בתוך 20 תוכניות ה- EMBA המובילות בעולם ו- 10 תוכניות EMBA באירופה בדירוג פייננשל טיימס. התוכנית מרוויחה הן מן הידע האמריקאי והן מהידע האירופאי באמצעות שותפותה בין בית הספר Kellogg לניהול, אוניברסיטת Northwestern בארה"ב ובית הספר לניהול של Otto Beisheim בגרמניה. מטרת התוכנית היא לספק למנהלים הבכירים בעתיד את הכלים הדרושים כדי להוביל בהצלחה ארגונים בסביבה עסקית מורכבת. התוכנית שמה דגש חזק על מנהיגות צוות, פיתוח אישי, ובינלאומיות באמצעות עבודה קבוצתית, אימון, מודולים גלובליים. בוגרי בית הספר לתואר שני במנהל עסקים של אוניברסיטת קלוגג, אוניברסיטת נורת'ווסטרן ובית הספר לעסקים של אוטו ביסהיים, נהנים מרשת בוגרי חינוך גלובלית חזקה אף לאחר סיום הלימודים. המבנה של תוכנית קלוג-וו גלובל Executive MBA מאפשר למנהלים להמשיך לעבוד תוך השתתפות פעילה בתוכנית. לסטודנטים יש הזדמנות ליישם מיומנויות החדש שלהם רכשה מיד במקום העבודה. התוכנית כוללת 30 קורסים המכסים מגוון רחב של נושאים הקשורים ניהול כללי. תוכנית Kellogg-WHU מבוססת באופן מודולרי, עם שיעורים המתקיימים בקמפוס היפה והשליו שלנו בוולנדר, גרמניה, מדי חודשיים, עם סופי שבוע של גב אל גב (חמישי-שמש) במשך שנתיים. ההזדמנויות הגלובליות שלנו מורכבות ממודול נדרש של שבועיים בקמפוס קלוג (Evanston / Chicago) ובמינימום של שבוע אחד של בחירה גלובלית באחד ממוסדות השותפים שלנו בהונג קונג, בייג'ינג, תל אביב, טורונטו או מיאמי. ... [-]

גרמניה Vallendar דיסלדורף באדן-באדן
בקשת מידע
אנגלית
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Kellogg-WHU Executive MBA Program - Distinguish Yourself Globally!