קרא את התיאור הרשמי

מדוע ISM?

בית International School of Management הוא אחד International School of Management לעסקים הטובים ביותר בגרמניה. זה מוכח על ידי דירוגים רבים של ארגונים עצמאיים. בין היתר, יכובדו האוריינטציה הבינלאומית והרלוונטיות המעשית, איכות ההוראה וקבוצות הלמידה הקטנות.

10 סיבות טובות ללמוד ב- ISM

בינלאומיות בכל התחומים

הלימודים ב- ISM מיושרים לסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר ומכינים אותך בצורה אופטימלית לקריירה עולמית. תקדיש לפחות סמסטר משולב לחו"ל או מודול באחת מ 199 האוניברסיטאות הידועות שלנו לשותפים. התמחות בחו"ל שמשולבות בתואר ראשון במשרה מלאה, מבטיחות ניסיון מעשי בינלאומי במהלך לימודיהם. האפשרות - לפעמים אפילו ללא הפסד זמן - לעשות תואר שני כפול באוניברסיטאות השותפות הנבחרות משמשת כמחצית מהסטודנטים שלנו. הכשרה אינטנסיבית בשפה זרה מציידת אותך לתקשורת ברחבי העולם.

הוראה מודרנית

בשיטות הוראה מודרניות, התוכן של הפרופסורים שלנו, כל המתרגלים מנוסים, נלמד בגדלים קבוצתיים קטנים. בפועל פרויקטים, סדנאות או חברות שותפות הידע המלומד מיושמת באופן ישיר. ISM Net שלנו מאפשר הכנה טובה ומעקב אחר ההרצאות וכולל בין השאר את התסריטים הדיגיטליים של ההרצאות.

מצטיין בדירוג

לא רק ארגוני ההסמכה מאשרים את האיכות הגבוהה של ה- ISM. כמו כן, אנו נמצאים בקבוצה העליונה בדירוג לאומי ובינלאומי במשך יותר משני עשורים - המופע מאושר על ידי סטודנטים, בוגרים ואנשי צוות. הדירוג הנוכחי CHE מאשרת את יחס התמיכה מעולה עם ציון של 1.3 וגם ברומטר טרנד 2016 ISM מוענק FH הטוב ביותר באיכות המרצים שלה. דבר זה משפיע גם על השכר: הסקר המקצועי של Universalum מצא כי בוגרי ISM משיגים משכורת גבוהה משמעותית מהממוצע של בוגרי עסקים רק חמש שנים לאחר סיום הלימודים.

119133_rsz_adobestock_250661602.jpg

עבודה עם מותגים גדולים

התלמידים שלנו לא רק לצבור ניסיון עבודה אינטנסיבי התמחויות והתמחויות בגרמניה ובחו"ל, אלא גם בעקביות לעבוד על פרויקטים עם מותגים גדולים וחברות ידועות בקורסים. בין אם פרוקטר

קרוב לכלכלה

ISM קשורה קשר הדוק לכלכלה במובנים רבים. החברות החברות בחבר הנאמנים מחליפות מידע באופן שוטף על מנת להתאים את תוכניות התואר בצורה מיטבית לצרכים ולדרישות בשוק העבודה. הצעות עבודה או התמחות מועברות באופן בלעדי לתלמידים שלנו. אפילו ההרצאות עצמן הן לא רק מוכווני פרקטיקה עם מקרי מבחן וסדנאות עם חברות אמיתיות. תוכניות הלימודים מוטמעות בכלכלה.

מחקר קומפקטי

תפיסת המחקר המתוחכמת והארגון האופטימאלי של הבחינות מאפשרים לך ללמוד בצורה קומפקטית, אשר ניתן גם להשלים באופן ריאלי במהלך תקופת המחקר הרגיל. למרות משך הלימודים הקצר, השהייה בחו"ל והניסיון המעשי האינטנסיבי משולבים היטב בקורס. ההצעה ISM הולך הרבה מעבר למתן ידע מומחה. הם לומדים לעצב מצגות, להציג אותם, להציג את עצמם בצורה אופטימלית ולהשתמש במגוון טכניקות של רטוריקה. לחלופין, ניתן להוסיף שפות נוספות וקורסי IT נוספים.

תמיכה מלאה

בין אם זה מזכירות סטודנטים, משרד בינלאומי, מרכז קריירה, מיקום או ספריה - הדלתות של מתקני השירות שלנו פתוחים לשאלות והצעות. יש רק 30 סטודנטים ב- ISM ב- ISM, כדי שנוכל לעזור ולייעץ לך בכל הנוגע ללימודים שלך. לא משנה אם זה הסמסטר שלך בחו"ל, היישום המושלם או מחקר הספרות הנכון.

אווירה אישית

בתיאטרון ההרצאות הצפופות והרצאות אנונימיות לא ניתן למצוא ב- ISM. האווירה האישית של הקבוצות הקטנות (32 סטודנטיות בתכניות הרווקים, 25 בתכניות לתואר שני ו -15 במנהל עסקים) מעצימה את הלכידות הקהילתית ומספקת מקום לאימון אישי ברמה גבוהה. בשיעורים בשפה, רק 15 עד 18 משתתפים להכשיר את כישוריהם, הבטחת רכיב דיבור פעיל. אנו מייחסים חשיבות רבה להתפתחותם האישית של תלמידינו. 100% מדיניות הדלת הפתוחה שלנו תומכת בהחלפה מקצועית ומקצועית בין פרופסורים, עובדים וסטודנטים.

119134_rsz_adobestock_126228815.jpg

רשת חזקה - לכל החיים

מהיום הראשון אתה ISMler ולהשאיר אותנו לא רק עם מחקר בינלאומי מוכר, אבל רשת חזקה מאחור. הרצאות מיוחדות, הדרכות אפליקציות ואירועי בוגרים מאפשרים לך ליצור קשר עם חברות ותלמידים לשעבר של ISM בשלב מוקדם. אז שום דבר לא עומד בדרך של התחלה מוצלחת שלך לתוך החיים המקצועיים. אנחנו נשארים בקשר!

מוכר, נבדק

ISM הוא תמיד מוכר על ידי משרד המדע והתרבות של צפון ריין וסטפליה. התארים המתקבלים ב- ISM משתווים באופן שווה לאלה המתקבלים באוניברסיטאות ציבוריות. איכות הלימודים ב - ISM נבדקת באופן שוטף ומאושר על ידי גופי בקרה חיצוניים. לדוגמה, בחודש יוני 2016, בית הספר העסקי הפרטי הראשון ברחבי הארץ, ISM היה מוכר על ידי מועצת המדע עבור השנה השנייה ברציפות לתקופה מקסימלית של עשר שנים.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

International School of Management

עם תואר MBA במשרה מלאה, תוכלו להרחיב באופן ספציפי את הידע העסקי והמנהל העסקי שלכם וליצור תנאים מוקדמים אידיאליים לתפקיד מוביל בעסקים. תאוריה ... [+]

פרופיל לימודי ניהול כללי במנהל עסקים

עם תואר MBA במשרה מלאה, תוכלו להרחיב באופן ספציפי את הידע העסקי והמנהל העסקי שלכם וליצור תנאים מוקדמים אידיאליים לתפקיד מוביל בעסקים .

תאוריה

הסמכה בהקשר בינלאומי

תוכנית ה- MBA מציעה סקירה מקיפה של כל תחומי הניהול בשילוב של מנהל עסקים וידע פונקציונאלי בתחומים כמו שיווק, מימון או יזמות.

התוכנית בשפה האנגלית מניע את התלמידים לבלות את הידע והכישורים שלהם בהקשר בינלאומי באמצעות שהות של שבוע בחו"ל בספרד.... [-]

גרמניה Munich
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

MBA General Management at ISM