International School of Management

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

מדוע ISM?

מיקוד בינלאומי

ה- ISM מציע לתלמידיו חינוך בינלאומי מקיף. כך, סטודנטים לתואר ראשון בינלאומי חייבים לשלב את לימודי העסקים שלהם עם שפה זרה שנייה גרמנית, צרפתית או ספרדית. סטודנטים מסיימים סמסטר אחד או שניים של לימודים בחו"ל במדינה אירופאית או בחו"ל .

תלוי בהתמחותם, סטודנטים ל- ISM בוחרים במוסד מתוך 199 האוניברסיטאות השותפות של ISM. הסמסטר בחו"ל נועד לפתח ולהרחיב את יכולותיהם הבין תרבותיות והשפה ולהעצים ולהעמיק את הידע המקצועי שלהם בהקשר בינלאומי. בנוסף ללימודיהם בחו"ל הם גם משלימים לפחות עשרה שבועות מתקופת ההתמחות של 20 שבועות בחברה מחוץ לגרמניה. כל התוכניות לתואר ראשון כוללות הרצאות המתקיימות באנגלית ובגרמנית למעט תואר ראשון. מסלול אנגלית לניהול בינלאומי הנלמד כולו באנגלית.

תוכניות המאסטר כוללות גם לימודים בחו"ל. סטודנטים מבלים את הסמסטר השלישי של תוכניתם מעבר לים באחת האוניברסיטאות השותפות של ISM המתמחות בתחום לימודיהם. יתר על כן, כל התוכניות כוללות הרצאות המתקיימות באנגלית, M.Sc. ניהול בינלאומי, M.Sc. פיננסים, תואר שני בניהול שיווק אסטרטגי, MA יוקרה, אופנה

בדומה לתכניות הרווקים והתואר השני, גם לתכניות המשרה חלקית של ISM יש מוקד בינלאומי. כל התוכניות כוללות מודולים בחו"ל. בנוסף, התוכנית לניהול כללי ל- MBA נלמדת כולה באנגלית.120859__MG_4759.jpg

אוריינטציה מעשית

כל תוכניות ISM מכוונות בקפדנות לצרכי עולם העסקים האמיתי. מטרה זו מטופחת על ידי הניסיון המעשי של מרצי ISM, שרבים מהם מילאו או מחזיקים כיום בתפקידי ניהול בעולם העסקים. יתר על כן, שלבי סטאז ' מקיפים וכן עבודת גמר מוכוונת מעשית מהווים את הבסיס לתוכניות ISM. נציגי חברות משפיעים המשמשים בדירקטוריון עוזרים לעצב את התפיסה החינוכית של ISM. הם נותנים לתלמידים אפשרות לעשות סטאז 'ופרויקטים לייעוץ עבור נקודות זכות בכיתות בחברות שלהם.

על ידי ניצול ההזדמנויות הללו, סטודנטים של ISM צוברים ניסיון רב בפתרון בעיות מעשיות בחיי המקצוע היומיומיים. בנוסף, לתלמידי ISM יש קשר ישיר עם נציגי החברה על ידי השתתפות במצגות חברות, ירידי קריירה ולימוד מקרים . התלמידים יכולים לדון עם ההזדמנות שלהם עם נציגים אלה באווירה אישית. המספר ההולך וגדל של בוגרי ISM מעשיר גם את רשת ISM.

אווירה אישית

בניגוד לאנונימיות האופיינית לאולמות הרצאות גדולים באוניברסיטאות רבות, ISM מציע לסטודנטים אווירה אישית בזכות גדלי כיתות קטנות , סביבת למידה אינטראקטיבית ומספר רב של פעילויות פנאי . גודל הכיתה הקטן מאפשר למדריכים להעניק לתלמידים תשומת לב פרטנית ומהווה את הקרקע לסביבה כיתתית אינטראקטיבית. יחד עם זאת, מעודדות קולגאליות בקרב סטודנטים. עובדה זו מודגשת על ידי מחקרי המקרים הרבים ופרויקטים של צוות הייעוץ . מטרת העבודה הקבוצתית והפרויקט היא ללמוד כיצד לבנות ולארגן צוותים על מנת להגיע לתוצאה חיובית. פעילויות חוץ-לימודיות כגון קבוצות עבודה של סטודנטים ומסיבות עוזרות לסטודנטים להרחיב את הרשת האישית שלהם.

בנוסף, לתלמידים יש פלטפורמת תקשורת דיגיטלית בצורה של רשת ISM. זהו פורום מקוון עבור התלמידים לדון בהרצאות, לדווח מהסמסטר שלהם בחו"ל, ולגשת להצעות סטאז 'או לפרסם אותן. לבסוף סטודנטים מבלים חלק מזמנם הפנוי בחברות סטודנטים המוצעות ללא תלות בתוכנית הלימודים הסטנדרטית.120857_BEBA_LOG_b_MG_1768.jpg

מיומנויות מקצועיות וחברתיות

שלושת הסמסטרים הראשונים של כל תכניות התואר הראשון של ISM מספקים לסטודנטים את יסודות הניהול העסקי. בהתאם לתכנית הלימודים שנבחרה, חינוך ליבה זה מתווסף להרצאות בתקשורת, תיירות, פסיכולוגיה, ניהול אופנה, ניהול ספורט, משפט עסקי או פיננסים. בנוסף לקורסי הניהול הבסיסי, הסטודנטים גם לוקחים שני קורסים ספציפיים לתכנית בכל אחד משלושת הסמסטרים הראשונים. בסמסטר החמישי והשישי, סטודנטים לתואר ראשון משלבים מודולים ספציפיים לתכנית עם בחירות בחירה. בנוסף למיומנויות אקדמיות ורכות אלה, מתאמנים גם שפות זרות . קורס החובה באתיקה עסקית מקבל השלמה נוספת על ידי הכשרה במיומנויות חברתיות הכוללת פיתוח צוות או ניהול בין תרבותי , ומאפשר לתלמידים לפתח את הרגישות התרבותית הנחוצה למנהיגות אחראית והוגנת של צוותים בינלאומיים.

תוכניות המאסטר מיועדות לספק לתלמידים ידע מקצועי נרחב בפרק זמן קצר. בסמסטר הראשון והשני סטודנטים רוכשים יסודות מתקדמים וידע ספציפי על מנת לעמוד בדרישות ההתמחות שלהם. בנוסף לצבור ידע מקצועי, התלמידים מתאמנים גם במיומנויות רכות כמו טכניקות תקשורת ומשא ומתן . תיאורי מקרה ופרויקטים מעשיים מבטיחים כי לתלמידים יש את ההזדמנות ליישם את הידע התיאורטי שלהם לשימוש מעשי בשלב מאוד מוקדם, כמו גם לטפח שיתופי פעולה ועבודת צוות.120864_B_D_TEM_a_ISM_HH_0402.jpg

תכנית לימודים קומפקטית

תלמידי ISM רוכשים מיומנויות מקצועיות, צוברים ניסיון מעשי ויש להם סיכוי להיות שקועים בתרבויות אחרות - והכל תוך פרק זמן קצר. חוויה חינוכית מגוונת ומרגשת זו מתאפשרת על ידי תוכנית לימודים מובנית היטב. בעוד סטודנטים באוניברסיטאות אחרות נהנים מהפסקות הסמסטר שלהם, סטודנטים של ISM צוברים ניסיון מקצועי אמיתי . בחיפושם אחר מנהלים עתידיים, חברות מחפשות בוגרים שסיימו בהצלחה את לימודיהם בפרק זמן קצר תוך כדי צבר ניסיון מעשי ומיומנויות בין תרבותיות באוניברסיטאות ובחברות בינלאומיות . בוגרי תואר ראשון במכללת ISM רוכשים מיומנויות אלה בשישה סמסטרים (מסלול אירופי) או שבע סמסטרים (גלובל מסלול). לאחר מכן יש להם את האפשרות לסיים תואר שני בשלושה סמסטרים נוספים, בתוספת הזמן הקדיש לכתיבת עבודת הגמר. תוכנית מובנית היטב מאפשרת מסלול לימודים יעיל זה אפשרי. גם לתכניות הרווקים וגם לתואר שני יש מסגרת זמן מוגדרת לסטאז'ים או לשלבים מעשיים . באופן דומה, גם התוכניות של ISM במשרה חלקית מבוססות על מושג מובנה היטב.

מיקומים

מינכן

כתובת
Karlstraße 35, D-80333 München
מינכן, בוואריה, גרמניה