קרא את התיאור הרשמי

על הנלי

Henley Business school Germany תומך באנשים בעיצוב המאה ה -21 יחד עם אחרים.

המאה ה -21 מציעה מגוון רחב של הזדמנויות ואנשים רבים מתבוננים בהם בתערובת של התלהבות וספקנות. האם הם שואלים את עצמם? מה עליי לעשות? אילו הזדמנויות אני מנצלת? מי לא? ומה הבסיס להחלטה שלי?

אנשים רבים אינם יכולים לענות על שאלות אלה. הם לא למדו את זה בבית הספר או באוניברסיטה.

אנו בהנלי תומכים באנשים האלה במענה על שאלות אלו בכמה אופנים:

  • אנו תומכים במנהלים ומובילים בעיצוב משותף של העתיד על ידי שילוב המומחיות הטכנית שלהם, הידע העסקי של הנלי והמיקוד שלנו באלמנט האנושי. אנו עושים זאת במנהל עסקים MBA - גלובל שלנו.
  • אנו מפתחים את הכישורים הרפלקטיביים והבינאישיים של מנהלים, מומחי משאבי אנוש ומאמנים מנוסים לשימוש באימון ודרכים אחרות לבניית מערכות יחסים בתעודה המקצועית שלנו באימון במינכן ובקלן.
  • אנו תומכים בלמידה ישירה בעבודה על ידי שימוש בגישת הלמידה הרפלקטיבית שלנו בתוכניות Henley Business Insights.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

EMBA

Henley Business school Germany

משולש על ידי AMBA, EQUIS ו- AACSB, ומבין ה- MBA הנודע בעולם, Henley Executive MBA - Global נועד לעזור לך להשיג את התוצאות הטובות ביותר בעסקים ובחיים. ה- MBA - גלובלי של H ... [+]

המנהל המנהל של הנלי - גלובלי על קצה המזלגהתחלה: אוקטובר ומרץמשך: 21 חודשים (עם אפשרות הארכה של 9 חודשים)סדנאות: 61 יום, בעיקר חמישי עד ראשוןמיקומי סדנה:32 ימי סדנא במינכן עם הקבוצה האזורית שלך המונה 15 מנהלים מנוסים29 ימי סדנה בבריטניה, דנמרק, דרום אפריקה וסין / ארצות הברית עם הקבוצה האירופית שלך המונה 60 מנהלים מנוסיםמשאבים אלקטרוניים: מסדי נתונים מקוונים למידה אלקטרוניתECTS: 90שפה אנגליתסגל: UK Internationalמורים: פרופסורים בתחום הנושא תומכים במורה אישיעמלה: 46.500 €, Early Bird עבור הצעות שהתקבלו חודשיים לפני תחילת התוכנית: 39.000 € - תמיד לא כולל עלויות נסיעה.היה המנהיג שאתה רוצה להיות... [-]
גרמניה Munich
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית חלקית
21 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Vision of Henley | Managing Director Felix Müller of Henley Business School Germany

כתובת
Maximilianstraße 40
80539 Munich, Bavaria, גרמניה