קרא את התיאור הרשמי

Hochschule Darmstadt University of Applied Sciences

Darmstadt University of Applied Sciences (Hochschule Darmstadt, h_da) מעמידה את המדע לפעולה. עם גוף סטודנט של כ -17,000, הוא אחד האוניברסיטאות הגדולות והמובחנות ביותר של מדעי יישום בגרמניה. המוניטין המצוין שלה הוא תוצאה של גישה מקורקעת מדעית בעולם האמיתי להשכלה גבוהה וההצלחה המקצועית של בוגריה.

בוגרי Darmstadt University of Applied Sciences פופולריים במיוחד בקרב מנהלי משאבי אנוש בחברות גרמניות. זה אושר על ידי הדירוג השנתי "Wirtschaftswoche". עבור דירוג האוניברסיטה 2019, ספק שירותי האינטרנט Universalum גלובל סקר 650 חברות קטנות, בינוניות וגדולות ברחבי הארץ. מתוך סך של 216 אוניברסיטאות במדעים יישומיים בגרמניה, הם יכלו לבחור את אלה שבוגריהם עמדו בציפיותיהם היטב. בהתאם לכך, מדורגת חדה בין 10 המובילים בגרמניה בתחומי הנדסת מכונות (דרגה 3), מדעי המחשב (דרגה 8), הנדסת חשמל (דרגה 7) והנדסת תעשייה (דרגה 4).

בדירוג האוניברסיטה של המרכז להשכלה גבוהה פיתוח (CHE) 2019, ציונים h_da במיוחד טוב במונחים של רלוונטיות מעשית והכנה למקצוע. בהתאם לכך, סטודנטים של קורסי הלימוד הנדסה אזרחית, הנדסת חשמל וטכנולוגיית מידע, הנדסת מכונות והנדסת הסביבה משבחים את הציוד הטוב ביותר של המעבדות בפועל. ההאדה נמצאת כאן בקבוצה הלאומית העליונה. כנ"ל לגבי איכות הטיולים, אשר סטודנטים של אדריכלות הנדסה סביבתית הדולר טוב מאוד. H_da הוא גם בראש הארצי כשזה מגיע לאנשי מקצוע בפועל. דירוג המל"ג מפרט את אוניברסיטת דרמטדט למדעי המחשב בהנדסת חשמל וטכנולוגיית מידע, הנדסה מכאנית ומיקטרוניקה בקבוצה הארצית העליונה.

המוניטין הגבוה של קורסי הלימוד של h1da מבוסס על יחס פיקוח טוב עם קבוצות ניתנות לניהול והכוונה מעשית ברורה. כאן, המדע והפרקטיקה מתערבבים באופן ממוקד. הסיבה לכך היא כי הפרופסורים של h'da יודע מה הם עושים: כולם באים מהפרקטיקה המקצועית ואת יודעת את הדרישות המקצועיות בעתיד על התלמידים שלהם. בשלבים המקצועיים המעשיים של תוכניות הלימודים, התלמידים יכולים גם לבדוק ולהרחיב את מה שלמדו עם מעסיקים בעסקים ובחברה.

הַנהָלָה

  • הנשיא פרופ 'ראלף שטנגלר
  • סגן נשיא להוראה, למידה וענייני קולג 'פרופ' מנפרד לוך
  • סגן נשיא למחקר ותשתית מדעית פרופ 'ד"ר ארנד שטיינמץ
  • הרשם נורברט רייכרט

סטודנטים

  • כ 17,000
  • כ -18% סטודנטים זרים

עובדים

  • כ 900

117853_117804_01LuisenplatzvonobenAfWSAlexDeppert.jpg

עיר המדע

Luisenplatz מלמעלה

צילום: אלכס דפרט

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

Darmstadt University of Applied Sciences

תוכנית MBA במשרה מלאה בבית הספר העסקי דרמסטאדט מותאמת כדי לעמוד באתגרים של הכלכלה הגלובלית דינמי. זוהי תוכנית ניהול כללית קלאסית, המדגישה אסטרטגיה, כספים, שיווק וניהול תו ... [+]

פרופיל התוכנית

תוכנית MBA במשרה מלאה בבית הספר העסקי דרמסטאדט מותאמת כדי לעמוד באתגרים של הכלכלה הגלובלית דינמי. זוהי תוכנית ניהול כללית קלאסית, המדגישה אסטרטגיה, כספים, שיווק וניהול תורתו. בעקבות הרעיון של מדעי יישומי, אנו מתמקדים בקשר הדוק בין התיאוריה לבין היישום המעשי.

Darmstadt MBA הוא בחירה מצוינת עבור כל המבקש להתכונן לקריירה בניהול. היא מספקת הכנה אינטנסיבית, רלוונטית ויעילה לאתגרים העומדים בפני מנהלים של ארגונים לאומיים ובינלאומיים. בוגרי הדיסציפלינות הלא-כלכליות הם קבוצת היעד העיקרית, כמו גם אלה, שלמדו כלכלה ורוצים להרחיב את כישוריהם בתחומים של קבלת החלטות וניהול אוריינטציה. המינהל h_da מדורגת בין 20 תוכניות MBA המובילות באירופה.... [-]

גרמניה דרמשטאדט
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת
Haardtring 100
64295 דרמשטאדט, הס, גרמניה