University of Gibraltar

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

המשימה שלנו

המשימה העיקרית של האוניברסיטה היא לענות על הצרכים החברתיים הנוכחיים, כמו גם לעצב עתיד אישי ומקצועי באמצעות הרדיפה אחר חינוך, הכשרה ומחקר.

היא מחויבת להוראה וללמידה איכותית, מחקר מוביל עולמי, חופש אקדמי וכן לפיתוח בר-קיימא של גיברלטר והאזור. שותפויות עם עסקים, ממשלה, קרנות צדקה, בריאות ומוסדות חינוך נמצאים בלב המשימה של האוניברסיטה.128663_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

"אנחנו סוג חדש של אוניברסיטה. שאפתנית וניתנת להתאמה, אנו בונים מוסד שיוצר הזדמנות עבור תלמידינו, בוגרינו ועובדינו ", פרופ 'קתרין בחלדה, ממלאת מקום מ"מ הנשיא, University of Gibraltar

למה אנחנו?

תקנים המיועדים לאנגליה: התכוננו ללכת רחוק יותר עם University of Gibraltar . לא משנה מה תבחר ללמוד איתנו, תקבל חוויית לימוד אישית יותר על סוג חדש של האוניברסיטה. בריטניה שלנו מיושר, מובילים בתעשייה קורסים להבטיח שאתה מקבל את הכישורים המעסיקים מחפשים, בעוד שלנו בכיתה גדלים קטנים לתת לך את המקום כדי לחקור רעיונות גדולים. University of Gibraltar , אנחנו מונעים על ידי המשימה שלנו לבנות מוסד שיוצר הזדמנות לתלמידים שלנו ולבוגרים שלנו. אנו מזמינים אותך להצטרף לקהילת תלמידים גדלה ולבצע את הצעדים הבאים איתנו.

גדלים קטנים בכיתה: אנו גאים בגודל שלנו. להיות אוניברסיטה קטנה מאפשרת לנו להציע לתלמידים שלנו חוויה לימודית שאין שנייה לה. גודלי הכיתה הקטנים שלנו מאפשרים גישה אישית יותר להוראה ולתת לך מקום לחקור באמת נושא. אתה תהיה יותר מאשר רק תלמיד אחר, אתה תהיה חלק מוערך של הקהילה UniGib.

פעילויות מחוץ לבית: בזמן היותו סטודנט עומד ללמוד, זה גם על הנאה, בניית חברויות והשתתפות בחוויות חדשות. בין אם אתה לתוך הרפתקה, היסטוריה, ספורט, טבע, מוזיקה חיה, חיי לילה או פשוט נהנה יום על החוף, גיברלטר יש את כל זה. הקהילה המגוונת והרב-תרבותית המגוונת שלה הופכת אותה למקום ייחודי באמת לחיות בו ולחקור אותו.

מתקנים מתקדמים: הקמפוס של Europa Point ממוקם בנקודה הדרומית ביותר של גיברלטר וכולל מתקנים מובילים שנועדו לשפר ולהעשיר את חווית הלמידה שלך. ממוקם בתוך כלי נשק ויקטוריאני, הקמפוס תערובות ייחודיות תכונות היסטוריות עם אדריכלות מודרנית ואת הטכנולוגיות החדישות ביותר כדי ליצור רווחים bespoke לתמוך הלמידה שלך.

גיברלטר הוא הקמפוס שלך: הכלכלה התוססת של גיברלטר ומיקום ייחודי בצומת תרבותי, היסטורי וביוגיאוגרפי, הופכים אותו למקום המושלם ליצירת קשרים, לצבור ניסיון משמעותי בתעשייה ולהוסיף נקודת ייחוס ייחודית לחדר העבודה שלך. ההיסטוריה העשירה שלה יחד עם קהילה "דינמית" דינמית מספקת סביבה מסבירת פנים, בטוחה ופתוחה, שבה ניתן ללמוד ולחיות.

השפעה בינלאומית: הרשת וההשפעה שלנו חורגות בהרבה מעבר לגיברלטר. כסטודנט, אתה יכול לגשת לקהילה הבינלאומית של מומחים, עמותות ומוסדות שישפיע באופן חיובי על המחקר שלך. כמו גם ליהנות קשרים אקדמיים חזקים, אתה יכול גם לנצל את המערכת האקולוגית התוססת של גיברלטר של עסקים בינלאומיים. כמה מהעסקים המובילים בעולם פועלים מתוך גיברלטר כלומר, לעולם לא תהיה לך הזדמנות לצאת ולרשת.

מקום העבודה מוכן: העסקה ופיתוח מקצועי הם הליבה של מה שאנחנו עושים. אנחנו רוצים לפתח בוגרים מוכנים למקום העבודה ולכן בנינו קשרים עם התעשייה ברמה המקומית והבינלאומית. רוב המורים והמרצים שלנו עוסקים באנשי מקצוע בתעשייה, הניסיון שלהם "לחיות" של תקני התעשייה מתרגם לגישה שלהם ואת היתרונות לתלמידים שלנו. מיקומי עבודה לרוץ לאורך הקורסים שלנו לתואר ראשון כלומר תקבל את הכישורים והניסיון הדרושים כדי להשיג תעסוקה כאשר אתה בוגר.

מחקר שחשוב: המחקר שלנו עוסק בנושאים רחבים של גיברלטר ו / או ים תיכוניים. שני מכוני המומחים שלנו, המכון לגיברלטר ולמדעי הים התיכון ומכון החיים ומדעי כדור הארץ הם ענפים חיוניים לקהילת המחקר שלנו, המספקים תמיכה וידע מקצועי במספר קמפוסים עמיתים שלנו, כולל ספריית חיל המצב, מוזיאון גיברלטר, ואת הגנים הבוטניים של גיברלטר.

128667_photo-of-woman-using-laptop-3194518.jpg

מיקומים

גיברלטר

כתובת
University of Gibraltar
Europa Point Campus
Gibraltar
GX11 1AA

GX11 1AA גיברלטר, גיברלטר