קרא את התיאור הרשמי

הִיסטוֹרִיָה

המכללה יש שורשים שלה הדגל של טלקום הדגל מרכז הדרכה , שהיה אחד מסוג במערב אפריקה. הוא שימש לראשונה כבית הספר להכשרת חיל האוויר המלכותי (RAF) במהלך מלחמת העולם השנייה, ולאחר מכן הועבר לכבלים ואלחוטית כדי להכשיר טכנאי תקשורת עבור מדינות מערב אפריקה (כלומר, גאנה, ניגריה, סיירה ליאונה והגמביה).

מרכז ההדרכה התקדם במהירות באמצעות הסרת הפרטה הפרטה והפכה להיות המקור העיקרי של הוראה והסמכה בהנדסת תקשורת עבור עובדי גאנה טלקום, כמו גם מוסדות אחרים בגאנה ומערב אפריקה.

בשנת 2005 שודרה הנהלת גאנה טלקום את התשתית והציוד לתקנים מודרניים כהכנה להמרת מרכז ההדרכה לאוניברסיטה להנדסת טלקומוניקציה ומולטימדיה

משימה

GTUC היא מרכז מצוינות אקדמית המספקת סביבה המאפשרת לימוד איכותי, למידה, יצירתיות אינטלקטואלית, חדשנות ושירות לקהילה. האוניברסיטה תקדם טכנולוגיות רלוונטיות חדשניות, פיתוח מנהיגות ותרבות ארגונית כדי לספק ערך לגאנה ולעולם.

מחקר

בתפקידו כאוניברסיטה מחקר, GTUC מטפח גילוי ומחקר של נושאים קריטיים בתחומים של מחקר אקדמי ומקצועי. הערכות והערות קפדניות הן מרכזיות לקידום תכניות המחקר והפעילות היצירתית, כמו גם השתתפות ומנהיגות בדיסציפלינות אקדמיות לאומיות ובינלאומיות.

מעורבות ציבורית

בתפקידו כתורם לחיים הציבוריים, GTUC מטפח השתקפות על הערכים והמטרות של החברה. האוניברסיטה מרחיבה את תוכניותיה ומעשירה את הקהילה הרחבה יותר עם הספריות, המומחיות, המתקנים ופעילויות אחרות.

סגל, סגל וסטודנטים באוניברסיטה מעודדים לתרום זמן ומומחיות לקהילה ולשירות מקצועי.

חָזוֹן

GTUC שואפת להיות ברמה עולמית אוניברסיטת קידום מלגה מחקר חדשני, חיתוך קצה הטכנולוגיה, יזמות ופיתוח תלמידים מצטיינים וצוות לפיתוח לאומי וגלובלי.

ערכי ליבה

GTUC בנוי על מחויבות הליבה לסטודנטים, למידה, שירות וכבוד לכל סוגי האנשים. אנו גאים בערכים שלנו ומחויבות ארוכת טווח ל:

  • אקסלנס
  • סטודנט ממוקד
  • חופש אקדמי
  • חדשנות
  • יושרה
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

Ghana Technology University College

תוכנית MBA הבינלאומית נועדה לספק לתלמידים הזדמנויות לקריירה בהקשר בינלאומי. זה גם מבטיח כי התלמידים יש חשיפה עסקית בינלאומית באמצעות קורס אינטנסיבי בניהול אסטרטגי אשר בסו ... [+]

תוכנית MBA הבינלאומית נועדה לספק לתלמידים הזדמנויות לקריירה בהקשר בינלאומי. זה גם מבטיח כי התלמידים יש חשיפה עסקית בינלאומית באמצעות קורס אינטנסיבי בניהול אסטרטגי אשר בסופו של דבר משפר את ההתפתחות האישית והקריירה. כדי להקל על זה, התלמידים ישתמשו, לשתף ולהרהר על החוויות שלהם לצד אחרים צוותי הלמידה שלהם.

תוכן קורס

MBA הבינלאומי מספק לסטודנטים ידע מעמיק בניהול בינלאומי באמצעות שילוב תחומי הפעילות העיקריים של העסק על-ידי יישום הניהול האסטרטגי הגלובלי.... [-]

גאנה אקרה
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית