קרא את התיאור הרשמי

למה CJBS? אנו מנצלים את כוחה של האקדמיה להשפעה על העולם האמיתי

קיימברידג 'בית הספר לעסקים (CJBS) הוא בעסק של טרנספורמציה - של יחידים, של ארגונים וחברה.

מה זה אומר בפועל? זה אומר שאנחנו עובדים עם כל תלמיד וארגון ברמה עמוקה, זיהוי בעיות ושאלות חשובות, מאתגר ומאמן אנשים למצוא תשובות וליצור ידע חדש.

זה אומר שאנחנו מביאים קדימה את החשיבה האחרונה מן האקדמיה ומקצועית, וליישם את הידע המשולב שלנו למצבים עסקיים ספציפיים כדי להפוך אותו לפעולה.

זה אומר שאנחנו מאמינים בעידוד ותמיכה באנשים כדי ליצור מוצרים ועסקים חדשים, לרדוף מטרות רווח אינטלקטואלי, ולתרום מיזם חברתי.

משמעות הדבר היא שאנו משיגים מצוינות באיכות התובנות המחקריות שלנו ובמעורבות החינוכית שלנו. אנו מפתחים ידע הן למען עצמו והן כדי לעזור לאחרים לעשות את ההבדל.

משמעות הדבר היא שאנחנו מאמנים תלמידים ולקוחות מכל רחבי העולם, מתגמלים ביצועים בסגל שלנו ומאפשרים ביצועים בקרב התלמידים והלקוחות שלנו.

זה אומר שאנחנו תורמים לחברה על ידי בניית קיימות לתוך הלב של החינוך העסקי שלנו מחקר.

שילוב זה של החשיבה האחרונה מהאקדמיה ומהפרקטיקה המקצועית, מאפשר לנו לפתח ידע רב יותר ושיטות טובות יותר כדי להשפיע על העולם שבו אנו חיים ועובדים.פריסילה דו פריז / אונספלאש

מרכז סיימון סיינסבורי

מאז 1990, בית הספר למדעי השופטים של קיימברידג ' בנה לעצמו מוניטין כבית ספר מוביל למחקר עסקי, מרכז לחשיבה קפדנית וחינוך טרנספורמטיבי בעל השפעה רבה.

מוקדם יותר בינואר 2018, החלו נציגי הסטודנטים וההנהלה האקדמית להגיע למרכז החדש של סיימון סיינסבורי בבית הספר למנהל עסקים בקיימברידג ', מבנה בן 4 קומות, 5,000 מ"ר, אשר מרחיב מאוד הרצאות, חדרי פריצה, חדרי ישיבות ואוכל תוך איחוד פעילות בית הספר תחת קורת גג אחת.

הפרויקט, שתוכנן על ידי האדריכל סטירלינג זוכה פרס סטירלינג וויליאמס, יושב ממש מאחורי בניין בית הספר הקמברידג 'של בית הספר למשפטים של אדנברוק, ברחוב טרומפינגטון. הפרויקט נתמך בחלקו על ידי תרומה נדיבה של אמון מונומנט, אשר מייסד סיימון סיינסבורי היה גם אחד המימון המקורי של בית הספר העסקי.

" מרכז סיימון סיינסבורי מסמן פרק חדש בהיסטוריה של בית הספר למנהל עסקים של קיימברידג '(CJBS), המפגיש את כל חלקי הקהילה שלנו - סטודנטים לפני ואחרי ניסיון, הפקולטה ושותפים חיצוניים, המאפשרים לנו להמשיך ולפתור בעיות בעולם האמיתי בדרכים מגוונות ויצירתיות יותר. על ידי עבודה עם האדריכלים סטנטון וויליאמס הצלחנו להגדיל באופן מקצועי את נוכחותנו באתר בית הספר העסקי הקיים, שמירה על המיקום שלנו בלב של אשכול קיימברידג '. " כריסטוף לוך, מנהל CJBS
ויקטוריה הית / אונספלאש

בלב קיימברידג 'Cambridge Judge Business School מספק הזדמנויות ללא תחרות לרשתות פנימיות וחיצוניות. לפקולטה שלנו ולסטודנטים לתואר שלישי יש הזדמנות לעבוד עם שותפים במחקר או בשיתוף פעולה או באמצעות הסדרת חסות לחתיכות ספציפיות של עבודה.

כמו גם להיות חלק מאוניברסיטת מחקר בעל שם עולמי, CJBS נהנית מקהילת עסקים מקומית עשירה. קיימברידג 'מוקפת בפארקים מדעיים, חממות ומרכזי חדשנות. קיימברידג 'אשכול או סיליקון פן היא כעת מצבור הטכנולוגיה המצליח ביותר באירופה ואחד המוצלחים ביותר בעולם.

רבים של עסקים אלה יש קשרים באוניברסיטת קיימברידג '. עד כה, יזמים המבוססים באוניברסיטה ובקהילה המקומית הרחבה פיתחו יותר מ -1,600 חברות המעסיקות יותר מ -30,000 עובדים . שיתוף הפעולה בין האוניברסיטה לבין המגזר הפרטי ממשיך להשפיע על הצמיחה והשגשוג של מה שמכונה "תופעת קיימברידג '".

כסטודנט ב CJBS, תוכלו גם ליהנות מגישה למגוון מרשים של תמיכה עסקית, כולל Accelerate קיימברידג ', אשר תומך סטודנטים ופקולטה ביצירת מיזמים חדשים, ו קיימברידג' Enterprise, החברה מסחור הטכנולוגיה של האוניברסיטה.

מרכז היזמות מספק תיק של תוכניות וקשרים לחברות רלוונטיות, אלופים וחטיבות ברחבי אוניברסיטת קיימברידג '. היא קשורה קשר הדוק לתחרות יצירת עסקים המנוהל על ידי יזמים אוניברסיטת קיימברידג ' והוא אחראי על קורסים על ריכוז יזמות בתוך תוכנית הלימודים של בית הספר.

קיימברידג 'בית הספר לעסקים הוא גם חלק Enterprise Enterprise Network .

התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

University of Cambridge Judge Business School

קמברידג 'במנהל עסקים הוא ניסיון למידה ייחודי בן שנה, המשלב קפדנות אקדמית תוך התמקדות בלמידה חווייתית, קבוצתית. ... [+]

קמברידג 'במנהל עסקים הוא ניסיון למידה ייחודי בן שנה, המשלב קפדנות אקדמית תוך התמקדות בלמידה חווייתית, קבוצתית.

ההבדל קיימברידג '

קיימברידג 'השופט עסקים הספר מוטבע בתוך אוניברסיטת קיימברידג' הסביבה והתרבות, עם MBAs נהנה חברות אחת של 31 מכללות קיימברידג '. זה מוסיף מימד נוסף למנהל עסקים, מרחיב רשתות והזדמנויות למידה, ומשגר את הבוגרים שלנו לרשת בוגרים גלובלית של 200,000. במסגרת הרשת הגלובלית, אנו יוצרים חוויית למידה אישית אינטימית במהלך הלימודים במנהל עסקים, עם גודל הכיתה המותאמת לדיון תוסס ולסגנון ההוראה לגעת גבוהה.... [-]

הממלכה המאוחדת Cambridge
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת
Cambridge Judge Business School, University of Cambridge, Trumpington Street,
CB2 1AG Cambridge, England, הממלכה המאוחדת