University of Edinburgh Business School

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

בליבה של אונ' בעלת מורשת 400 שנה כי הוא מדורג בעקביות אחד הטוב בעולם, במיקום מרכזי באחת בירות העסקים המדהימות ביותר באירופה ותרבותית אוניברסיטת בית הספר לעסקי אדינבורו המציע חוויה שרק מעטים יכולים להתחרות.

ה אוניברסיטת בית הספר לעסקי אדינבורו נהנה ממסורת של הוראה ומחקר ארוכה. בית הספר מציע לתואר ראשון, לתואר שני ותוכניות להכשרת מנהלים בעסקים וניהול ומספק פלטפורמה למחקר, דיון והוויכוח על מגוון רחב של נושאים עסקיים.

Triple המוכר

אנחנו נמצאים ב-1% העליונים של בתי ספר לעסקים בעולם להחזיק הסמכה משולשת. אלה הוענקו על ידי:

ארה"ב האגודה לקידום קולגייט בתי הספר למנהל עסקים (AACSB) האיכות האירופית ומערכת שיפור (Equis) איגוד MBAs (AMBA)

בית ספר בינלאומי

בתור אחד מבתי ספר העסקים המובילים של אירופה, בית הספר מורכב של גוף סטודנטים בינלאומי המייצגים יותר מ -88 מדינות, רעיונות חדשים מפתה מתרבויות ורקעים שונים. רשת הבוגרים הגלובלית שלנו משתרעת על פני 120 מדינות המאפשרת לך גישה לאנשי קשר רב בכל רחבי העולם.

מחקר

אנו שואפים לייצר, מחקר רלוונטי כמעט בראשות התאוריה שנותן מענה לאתגרים העומדים בפני עסקים, ארגונים ציבוריים, גופים רגולטוריים, וקובעי מדיניות. בית הספר שואף ליצור תרבות מחקר תומכת, שיתוף פעולה, ותוססת על ידי העלאת איכות תפוקות המחקר שלנו ועל ידי סיוע סגל כדי להשיג את המטרות שלנו.

סקירת תכנית

בית הספר לעסקים מציעים תוכניות אקדמיות קפדניות ומבנה מאוד לסטודנטים לתואר ראשון, לתואר שני ודוקטורט. ההוראה והמחקר לכסות שישה תחומים עיקריים, שהם: חשבונאות וכספים, יזמות וחדשנות, ניהול כלכלה מדע & עסקית, שיווק, מחקרים ארגוניים אסטרטגיה ועסקים בינלאומיים.

מתחם ומשאבים

בניין המדינה של האמנות זו כולל תיאטראות הרצאה, חדרי סינדיקט מרובים, סוויטה להכשרת מנהלים, בית קפה ומרחב משמעותי לתלמידים וצוות. תלמידים גם גישה לרכזת, מרכז המספק מתקני מחקר מקיפים וגישה למאגרי מידע מחקר, כתבי עת מקוונות ושירותי מידע פיננסיים מובילים.

משימה

פיתוח מנהיגים אפקטיביים ואחראים על ידי יצירת ידע תובנה ההשראה מוחה בדיאלוג עם העולם סביבנו.

חזון

כדי להיות מוכר כקהילה מתקדמת ומחובר חשב מנהיגות על במת העסקים הבינלאומית.

ערכים

בית הספר לעסקים זיהה 5 ערכי מפתח שיעזרו לנו להשיג את החזון שלנו ובכך צוות מעודד לאמץ אלה בכל המקום אפשרי.

חוֹזֶה השראה שיתוף פעולה השפעה בר קיימא

למה אדינבורו?

אדינבורו כבר בשם עקבי אחד המקומות הטובים ביותר לחיות ולעבוד בבריטניה. העיר מאופיינת האדריכלות הגאורגית ו הויקטוריאני מעודן, פרקים מרשימת רקיע מדהים.

ממוקם על שפת שפך הנהר של Forth ולהגדיר על שבע גבעות, Edinburgh City מכיל מלכות, טירת צוק הר געש כבוי. לעיר יש הדינמיות המודרנית חופפים עם הרחובות המרוצפים היסטוריים היא ביתם של ארבע אוניברסיטאות, פסטיבל הפרינג 'באדינבורו לשמצה, גלריות ברמה עולמית, תיאטראות, אולמות קונצרטים ורחובות הקניות.

עיר של תרבות

אדינבורו היא עיר בינלאומית. אנשים מכל רחבי העולם התיישבו כאן והולידו מגוון רחב של מסעדות, בתי קפה וברים עם טעם אתני חזק. העיר היא קומפקטית קל לניווט ברגל עדיין יש לו את כל היתרונות של בבירה אירופאית גדולה.

עיר לעסקים

אדינבורו הוא גם עיר לעסקים. זהו המרכז הפיננסי השנייה בגודלה בבריטניה עם כלכלה משגשגת, מגוונת וכוח עבודה משכיל, מוטיבציה. מוסדות כמה גדולים בעולם פיננסי - בנקים, חברות ביטוח, בתי השקעות וברוקרים - יש לי HQs באדינבורו.

עיר של המחדשים

העיר, ואכן האוניברסיטה, הם ביתם של כמה אינסטרומנטלי הוגים, ממציאים, מדענים ואנשי עסקים. הכבשה דולי, היונק המשובט הראשון בעולם נולד ב אוניברסיטת אדינבורו אשר היא גם ביתם של המחשב החזק ביותר בבריטניה. האוניברסיטה מתגאה רבים בוגרים בולטים כולל צ'רלס דרווין, סר ארתור קונן דויל רוברט לואיס סטיבנסון. בית הספר לעסקים עצמו הוא גם אלמה מאטר של כמה יזמים ידועים כולל ג'ון בויד דאנלופ של דנלופ גומי ארתור יאנג של ארנסט אנד יאנג.

סקוטלנד

מעבר לגבולות העיר, סקוטלנד היא ארץ של יופי מחוספס, אחד המדברים הגדולים האחרונים של אירופה עם הרים, lochs ושבעה אלפים קילומטרים של רצועת החוף מדהימה.

בתוך רק כמה קילומטרים של הספר טמון והמתעגל של לותיאן במזרח, עם חופים, כפרי מסלולי גולף מפורסם שכולן הם בהחלט שווים יום טיול או ביקור של סופשבוע. הערים השכנות של אדינבורו להתפאר שפע של אטרקציות: מסלולי גולף סנט אנדרו, מורשת הספינה של גלזגו ואדריכלות הגרניט המרהיבה של אברדין כולם נגישים בקלות על ידי שירותי אוטובוס או רכבת התכופה. סקוטלנד מפורסמת לא פחות עבור האיים יפים רבים הפזורים ברחבי הארץ אשר מציעה קבלת פנים, מרגיע הפסקה מחיי העיר ההומים.

הנוף של מדינה מגוונת ומרשימה, זה אידיאלי עבור חיי ספורט תחת כיפת השמיים. סקי, גלישה, מסלולי טיולים, אופני הרים וקיאקים הם רק חלק מהפעילויות מלהיבות על הצעה, רוב דקות ספורות ממפתן דלתכם.

מיקומים

אדינבורו

כתובת
Business School
The University of Edinburgh
29 Buccleuch Place


EH8 9JS אדינבורו, סקוטלנד, הממלכה המאוחדת

אקרדיטציות

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: