קרא את התיאור הרשמי

עלינו

בית הספר לניהול ומחקר (TSMR) מתגאה על מחויבותה למצוינות. מחויבות זו משקפת את משימתה של TSMR להציע תוכניות איכותיות לתלמידיה, שירות יוצא דופן לקהילות, ומחקר חדשני המודיע על מדיניות ותרגול. TSMR מחויבת גם ליצירת שותפויות עם מגוון של גופים חינוכיים, שירות, ועסקים כדי לקדם מחקר שיטות חדשניות על פני מגוון רחב של מקצועות וארגונים קהילתיים.

TSMR היא ייחודית שילוב של תוכניות אקדמיות ומקצועיות, כי להכין אנשים עבור מגוון רחב של תפקידים בתעשייה. TSMR לא רק מכין סטודנטים מוסמכים מאוד, אלא גם אנשי מקצוע בתחומים מרגש גבוה צורך לניהול. אנו מעודדים אותך לחקור את התוכניות האקדמיות שלנו כדי לגלות את מגוון האפשרויות המוצעות.

התוכניות שלנו מונחות על ידי המסגרת התפיסתית של TSMR, המתארת ​​את התפתחותם של סטודנטים כ"אינקירר-מקצוענים ". חוקרים מקצועיים משפיעים לחיוב על חוויות הלמידה של התלמידים באמצעות הבנתם ויישומם של ידע מקצועי, תהליכי הוראה, הקשרים חינוכיים, למידה של תלמידים, מיומנויות בין-אישיות וקשרים מקצועיים. אנו מאמינים כי אנשי מקצוע, אנשי מקצוע, מוכנים מאוד לעמוד בדרישות המרגשות של ההוראה והלמידה של ימינו, בנוסף לתוכניות הלימודיות האיכותיות שלנו. TSMR גם שואפת לעסוק סטודנטים, בוגרים, ואת הקהילה במגוון פעילויות. כסטודנט, אתה יכול להשתתף במגוון של ארגונים מקצועיים המספקים חברויות ארוכות טווח עם תלמידים אשר חולקים את תחומי העניין שלך ואת התשוקה המקצועית.

אנו מקווים כי אתה נהנה המחקר שלך ב TSMR. אנו מצפים להזדמנות לחלוק איתכם את המחויבות שלנו למצוינות.

המשימה שלנו

המשימה של לונדון של בית הספר לניהול ומחקר היא להציע הזדמנויות תחרותיות ארצית תחרותית לומד ומעורבות של תלמידים מגוונים בסביבה בעולם האמיתי. כמשאב ידע לציבור, לונדון School of Management & Research בונה שותפויות עם מוסדות חינוך אחרים, ארגונים קהילתיים, סוכנויות ממשלתיות והמגזר הפרטי לשרת את האזורים שבהם הוא משרת ומשפיע על העולם.

החזון שלנו

בית הספר הלונדוני לחקר הניהול (TSMR) שואף להיות מנהיג אקדמי המוכר בחדשנות ובאיכות בהוראה ובלמידה, מעמד בינלאומי ומחויבות לשירותים ולקהילות לקהילות ולחברות בהן הוא משרת.

ערכי שלנו

TSMR מעריך את הדברים הבאים כמרכזיים בחזונו:

  • יושרה: אנו מחזיקים בסטנדרטים גבוהים של אופי ויושרה כיסודות שעליהם נוצר TSMR.
  • אקסלנס: אנו שואפים למצוינות בקהילת TSMR באמצעות הזדמנויות להישגים בהוראה, מחקר, מלגה, פעילות יצירתית ושירות.
  • למידה מרכזית: אנו מטפחים גמישות אינטלקטואלית, ידע ומיומנויות על ידי שילוב הוראה, מחקר, הערכה ולמידה כדי לקדם שיפור מתמשך של הקהילה המדעית שלנו.
  • התמקדות סטודנטים: אנו מחויבים לחינוך, חקירה ושירות על מנת לענות על הצרכים המשתנים של התלמידים. אנו מטפחים למידה לאורך החיים, אחריות אזרחית וחברתית, מנהיגות וצמיחה אישית וקריירה.
  • גיוון: אנו מאמצים את הגיוון בכל ממדיו ומבינים כי כבוד הדדי לאינדיבידואליות והכללת כל אלה חיוניים להצלחה אישית ומוסדית כאחד.
  • שירות: אנו תומכים ומזהים שירות בכל הרמות בתוך TSMR. אנו שואפים לתרום לטובת TSMR והעולם.
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:


The School of Management and Research

ממוקם בעיר ידועה תרבות, מגוון, היסטוריה מרתקת של מעל 2000 שנים, שפה, חינוך ומוסדות ספורט, בית הספר לניהול ... [+]

ממוקם בעיר ידועה תרבות, מגוון, היסטוריה מרתקת של מעל 2000 שנים, שפה, חינוך ומוסדות ספורט, בית הספר לניהול

בעולם עסקים מורכב יותר ויותר, תפקידו של המשווק הפך להיות חיוני יותר מתמיד. גמישות, יכולת לפתח אסטרטגיה ומומחיות ארוכת טווח לטווח ארוך מבוקשת גם בקרב משווקים ברחבי העולם.

הקורס העסקי והשיווק האסטרטגי שלנו שם דגש על למידה יישומית ואינטראקטיבית. זה equips לך עם כלים כדי למצוא פתרונות אתגרים עסקיים בעולם האמיתי וכיצד לחבר מוצרים לאנשים ארצית, אזורית ובינלאומית. במילים אחרות, הוא נועד עבור משווקים אסטרטגיים של מחר.... [-]

הממלכה המאוחדת קרדיף
פברואר 2020
אנגלית
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
The School of Management and Research

ממוקם בעיר ידועה תרבות, מגוון, היסטוריה מרתקת של מעל 2000 שנים, שפה, חינוך ומוסדות ספורט, בית הספר לניהול ... [+]

ממוקם בעיר ידועה תרבות, מגוון, היסטוריה מרתקת של מעל 2000 שנים, שפה, חינוך ומוסדות ספורט, בית הספר לניהול

מטרת הקורס היא לעזור לכם להעריך את חשיבות האסטרטגיה ואת המיומנויות הנדרשות להתחרות בעולם.

קורס ניהול עסקי אסטרטגי שלנו ישנה את הדרך שבה אתה חושב, רשת ולעשות עסקים. הקורס מתבסס על הידע העמוק שלנו בתרבות הניהול והתרבות העסקית והסטנדרטים המקובלים, על מנת לספק לתלמידים את המיומנויות החיוניות הנדרשות כדי לפקח על ארגונים שונים. בין אם יש לך ניסיון קודם בתחום הניהול או בתחום העסקי, הקורס ישפר את הבנתך ואת היישומים המעשיים שלך בפועל.... [-]

הממלכה המאוחדת קרדיף
פברואר 2020
אנגלית
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית