קרא את התיאור הרשמי

MSM-US1

בית הספר למנהל מאסטריכט ו אוניברסיטת סאפוק השיקו ותואר שני במנהל עסקים Executive שיתופי מרגש, לפיה המשתתפים יוכלו ללמוד במקומות הבינלאומי, מאסטריכט (הולנד), איפסוויץ '(בריטניה) עם אופציה ללמוד בבוסטון (ארה"ב) בכפוף לדרישות ויזה.

שותפות זו של אחד מבתי ספר העסק הוותיקים ביותר בהולנד ואחד האוניברסיטות הצעירות ביותר בבריטניה הביאה להתפתחות של MBA ייחודי משלב מסורת עסק יציבה הסמכה בינלאומית עם אנרגיה והזדמנות יזמיות. התוכנית מועברת כולה באנגלית.

למידע נוסף אודות MBA Executive החדש שובר בנתיב זה עיין במאמר על זה כי היה מובלט המגזין עסקים בגלל

כדי להעמיק ולחזק את הקשרים אקדמיים ומדעיים בין הולנד ובריטניה, םגן-הנגיד של סאפוק האוניברסיטה, פרופ 'ריצ'רד ליסטר הביא ביקור MSM בסוף אוגוסט 2016.

MSM ואוניברסיטת סאפוק מתכננים לאגם משאבים כדי לפתח שותפות בחינוך העל-לאומי יעיל השכלה עסקית, תוך התמקדות על אחריות סביבתית ואחריות חברתית וסביבתית, במיוחד בסביבה הכלכלית ההייטק, שבו ללימודי המשך הפך הכרחי עבור הכלכלי תחרותי. זה יכלול שיתוף פעולה להציע בנפרד שונה מעלה ניהול ויזמות, תוכניות קצרות ואירועים עסקיים. ניהול בריאות תחום אחד ובמיוחד כאשר שני מוסדות יהיו צרור הרשתות ואת המומחיות שלהם.

MSM-US32
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

EMBA

Maastricht-Suffolk Executive MBA

ה- MBA Executive מאסטריכט-סאפוק הוא משולש הסמכה בינלאומית (AMBA, IACBE ו ACBSP) תואר וניהול הציע בשותפות עם בית הספר לעסקים סאפוק ובית ספר מאסטריכט למנהל. שותפות זו של אח ... [+]

ה- MBA Executive מאסטריכט-סאפוק הוא משולש בינלאומי מוכר (עמבה, IACBE ו - acbspתואר וניהול) הציע בשותפות עם בית הספר לעסקים סאפוק ואת בית הספר למנהל מאסטריכט. שותפות זו של אחד מבתי ספר העסק הוותיקים ביותר בהולנד ואחד המוסדות הצעירים ביותר בבריטניה הביאה להתפתחות של MBA ייחודי משלב מסורת עסק יציבה הסמכה בינלאומית עם אנרגיה והזדמנות יזמיות. התוכנית מועברת כולה באנגלית.

בסוף התוכנית 24 חודשים תוכל להרוויח את התואר היוקרתי של MBA - הסמכה הסמכה בינלאומית, המוענק על ידי מאסטריכט הספר לניהול. ה- MBA Executive מאסטריכט-סאפוק הוא תכנית תובענית אך מלהיב במשרה חלקית כי תהיה לצייד אותך עם כישורי ניהול ומנהיגות כי יגדילו את הקריירה שלך כלכלת הידע העולמית. זה מעמיד פרמיה על מנהיגות יצירתית וחדשנות, ומציע לכם את ההזדמנות כדי לטבול את עצמך בשלושה אזורים דינמיים שבו חדשנות טכנולוגית, תעשיות יצירתי, מורשת תרבותית לוגיסטיקת שרשרת אספקה ​​מגדירות את קצב מגמות עסקיות גלובליות.... [-]

הולנד מאסטריכט
בקשת מידע
אנגלית
תכנית חלקית
24 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית