Learna Ltd

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

למה לירה?

בין אם אתם רוצים להרגיש בטוחים בבקשה להעלאת שכר / קידום, לתקשר ביעילות רבה יותר עם הצוות שלכם, לגשת לקהילה מקצועית של ידע, או להעמיק את ההבנה שלכם לגבי פרקטיקות עסקיות, תוכנית EMBA שלנו תעניק למנהלים ברמה הבינונית בדיוק את מה שאתם צריכים. !

חינוך משתלם לכולם

ערך הוא עיקרון ליבה אצל Learna, וזו הסיבה שפיתחנו תוכניות עם התחייבות לזכרן. אנו לא מפלים על פי ארץ מוצא, ולכן אין תשלום בינלאומי לקורסים שלנו.

למד עם מומחים

המדריכים שלנו נבחרים מתוך מאגר מומחים עולמי על פי התאמה ולא מיקום. עם שבחים אקדמיים וקריירה כאחד, המורה שלך ישמש כמחנך ומנחה במהלך הקורס שלך.

צור קשרים לכל החיים

האופי המקוון שלנו מאפשר לך לנצל את ההזדמנות להתחבר עם סטודנטים המבוססים בכל רחבי העולם. מערכות היחסים והרשתות שאתה בונה כאן יתבררו כבלתי יסולא בפז כשיעזרו בקריירה שלך לשגשג.

עדויות

שום דבר שאינו כדאי בחיים בא קל! והתכניות שלנו אינן יוצאת דופן! עם זאת, מי שמוכן להשקיע את הזמן, יקצור את התגמולים הגדולים ביותר. תצטרך להתחייב למינימום שעה ביום. הסטודנטים המצליחים ביותר שלנו מבלים בממוצע שעתיים ביום המוקדשים ללימודים וכתוצאה מכך, מרוויחים לעצמם תעודה המעבירה איתות ברור מאוד לשוק ולענף שלהם! הנה מה שיש לתלמידי העבר שלנו לומר.

אנדראה פנטלו

"למידה מעמיתים בקבוצה המוקצית שלך באמת מרחיבה את חווית הלמידה הפוטנציאלית שלך. כולכם צומחים יחד לאורך השנה ומרגישים כמו משפחה. זו סביבה תומכת מאוד. "

כריסטין מנגה

"זה הרחיב את הידע שלי מאוד. היכולת לבצע את העבודה בזמן שנוח לי הייתה פנטסטית. ביצוע עבודה קבוצתית גורם לך לגשת לנושאים מזוויות שונות - זה גרם לי לחשוב יותר לרוחב. "

סגונה ווצ'יט

"קורס מקוון זה מעניק תחושה בכיתה והוא כל כך אינטראקטיבי, שהייתי רוצה לעשות את המאסטרים שלי אז אני מקווה שהדוקטור שלי מקוון."

השותפים שלנו

תוכניות לומדים נכתבות ונמסרות בשיתוף עם מנהיגים חינוכיים מוכרים בינלאומיים. אנו גאים בעבודה שאנו עושים עם שותפינו, הם עוזרים לנו להבטיח שכל תכנית תועבר בסטנדרט גבוה וכי לתלמידים תהיה גישה לחינוך האיכותי ביותר.

137671_Clipboard02.jpg

התוכניות שלנו

בשיתוף עם השותף השיתופי שלנו, אוניברסיטת גיברלטר.

MBA המנהלים שלנו הם תוכניות מקוונות בנות 18 חודשים למנהלים ברמה הבינונית שרוצים להעלות את העל! התקדמות מקצועית דורשת בהירות, ראייה ויכולת לבצע באופן עקבי באסטרטגיות הנכונות. ללא מפת דרכים או הדרכה, התהליך יכול להיות מכריע.

EMBAs שלנו יכולים לעזור לך לעקוב אחר הצמיחה שלך במהירות ולחסוך לך אלפי דמי תוכנית. עד כה הקורסים שלנו לתארים מתקדמים סייעו ליותר מ -1000 אנשי מקצוע ברחבי 150 מדינות וטריטוריות, ונשמח להתייחס אליכם במהירות!

תואר שני במנהל עסקים במנהל עסקים פיננסי

תואר שני במנהל עסקים במנהל עסקים פיננסי מציע למנהלים עסקיים ומנהלים תוכנית לימודים הוכחה ומאתגרת לעתיד, שתרחיב במהירות את ההבנה והאימון האקדמי שלך בניהול פיננסי.

תואר שני במנהל עסקים במנהל עסקים

שיווק הוא כמו אורגניזם חי, הוא לא מפסיק להתפתח. ה- MBA המנהל שלנו בשיווק מפתח את ההבנה שלך בשיווק בעולם עכשווי ודינאמי זה - מבלי לשים הפסקה בקריירה שלך.

תואר שני במנהל עסקים במנהל עסקים

שינוי, פיתוח וקידום בתחום הבריאות הם בלתי נמנעים ודורשים מנהיגים עצמאיים, מצפוניים ואינטואיטיביים. הצטרף לתואר שני במנהל עסקים במנהל עסקים בניהול שירותי בריאות, ולשלוט במורכבות של עסק בתחום הבריאות.

תואר שני במנהל עסקים בניהול אירוח וניהול תיירות

ה- EMBA שלנו בניהול אירוח ותיירות פותחה עבור מנהיגים בענף. שילוב לימודים אקדמיים וניסיון עסקי בעולם האמיתי שיעזרו לכם לפתח את הכישורים הדרושים לגילוי קריירה מצליחה.

MBA MBA

הסביבה העסקית העולמית מתפתחת ללא הרף. ה- MBA המנהל שלנו יצייד אתכם בידע, במיומנויות ובביטחון להתמודד עם עמדות מנהיגות בארגונים מורכבים ומשתנים ללא הרף.

תואר שני במנהל עסקים במנהל עסקים ביזמות

רוצים להוביל ביזמות בתוך ארגון? תואר שני במנהל עסקים במנהל עסקים ביזמות מצייד את היזמים השואפים בכישורים ובידע הדרושים לצמיחה עסקית מוצלחת.

מיקומים

קרדיף

כתובת
Learna Ltd, Ty Bevan, Cleeve Drive,
Llanishen

קרדיף, ויילס, הממלכה המאוחדת

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: