Kingston University Business School

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

הפקולטה למדעי העסקים והחברה משלבת בין בית הספר לעסקים של קינגסטון ובית הספר למשפטים, מדעי החברה והתנהגות. יחד הם מטפחים חשיבה ביקורתית וגישה לפיתרון בעיות בלמידה, עם השקפה בינלאומית.

כשאתה לומד כאן, אתה יכול לחקור את השאלות הגדולות ביותר של החברה ממגוון נקודות מבט. אתה יכול לקבל תובנה מאנשי מקצוע בתעשייה, במגזר הציבורי ובשירותים קהילתיים, כמו גם מאנשי אקדמיה הפעילים במחקר עם תחומי התמחות מיוחדים. באופן חיוני, זה מאפשר לך לעסוק בתמונה הגדולה יותר ולסיים את הכישורים הניתנים להעברה הדרושים כדי לשגשג בקריירה מאתגרת.

בית הספר לעסקים של קינגסטון זכה בהסמכה בינלאומית יוקרתית על ידי ה- AACSB (אגודה לקידום בתי ספר לעסקים קולגייטיים) כהוקרה למצויינות החינוך העסקי שלנו. הסמכה זו זכתה רק ב -5% מבתי הספר לעסקים בעולם. קורסים רבים מוסמכים ומוכרים גם על ידי גורמים מקצועיים, כולל איגוד ה- MBA והמכון לשירות השיווק.

בית הספר למשפטים, מדעי החברה והתנהגותי מציע מגוון קורסים בפסיכולוגיה המאושרים על ידי האגודה הפסיכולוגית הבריטית (BPS). אתה יכול גם לבחור ללמוד אחד מהתארים הבודדים בלבד בבריטניה המציע הכשרה מומחית לפסיכולוגיה משפטית. קורסי הפוליטיקה וזכויות האדם שלנו מועברים על ידי מתרגלים בינלאומיים, כולל מנהל הקמפיינים לשעבר של אמנסטי אינטרנשיונל בבריטניה והמנהל הנוכחי של המכון הבריטי לזכויות אדם.

אנו מחדשים ללא הרף את האופן בו סטודנטים למדעי החברה ומדעי החברה חושבים ופותרים בעיות כדי לעמוד בדרישות עולמנו המשתנה במהירות. ללמוד כאן ולהיות חלק מעיצוב העולם הזה.

בית הספר לעסקים של קינגסטון

אנו מאמינים כי ההצלחה המקצועית מעוצבת על ידי חיזוק ופיתוח יכולת ומיומנויות אישיות, כמו גם המסגרת האקדמית של הידע על מנת להניע את ההתפתחות ולהשיג הצלחה. באמצעות קורסים עשירים בתחום המקצוע, העוסקים במעסיקים ומודעי מחקר, אנו עובדים לצד התלמידים שלנו כדי לעזור להם לעמוד ביעדים אישיים ושאיפות קריירה; ולהיות מוכר בגישותיהם הייחודיות וגישתם לעסקים.

הסמכות

בית הספר לעסקים של קינגסטון זכה בהסמכה הבינלאומית היוקרתית על ידי ה- AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business). הסמכה זו זכתה רק בחמישה אחוזים מבתי הספר לעסקים בעולם ומכירה באיכות הגבוהה ביותר וסטנדרט החינוך העסקי שלנו.

קורסים רבים מוסמכים ומוכרים גם על ידי גורמים מקצועיים, ביניהם איגוד ה- MBA (AMBA), הקרן האירופית לפיתוח מנהלים (EFMD) EPAS, המכון לשירותים לפיתוח מקצועי (CIPD), המכון לשירות שיווק (CIM) ו- המוסד המלכותי של מודדי Chartered (RICS).

137845_pexels-photo-1438072.jpeg

מדוע לבחור בית ספר לעסקים של קינגסטון?

הסטודנטים שלנו הם מנהיגים מבוקשים, ממוקדים עתיד, המאתגרים, משנים, יוצרים ומשתפים פעולה באופן פעיל בכדי לתרום לחברה ולהשפיע על הכלכלה כמשפיעים עסקיים ויוצרים עבודה.

אתגר

אנו מעודדים את התלמידים שלנו לאתגר תפיסות ונקודות מבט. אנו שואפים לתלמידים שלנו לנתח, לחקור, לפרש ולחדש באופן פעיל.

שינוי

בבית הספר לעסקים של קינגסטון מסתכלים ללא הרף קדימה כדי לפרש את העתיד ולתמוך באנשים לעמוד באתגרים המתעוררים. אנו מניעים את התלמידים להיות פותר בעיות ומשפיעים, שיכולים להפיק את המיטב מעצמם ומאחרים.

לִיצוֹר

כיוון שההשפעה של הדיגיטליזציה וה- IT משפיעה על הסביבה העסקית והשינוי ממשיך להשפיע על עתידנו, אנו מכינים את התלמידים לטפח את הלך הרוח והמבצע שלהם כדי לזהות הזדמנויות פוטנציאליות ולאמץ אותן.

לשתף פעולה

אנו מציידים את התלמידים לפתח את יכולתם היצירתית ויחס שיתופי לעבודה בהצלחה בתוך צוותים וסביבות רב תחומיות.

מוכנים לעסקים: הקורסים שלנו

אנו מעצבים את הקורסים שלנו יחד עם ארגונים מובילים בתחום הטכנולוגיה, הייצור, השירותים והפיננסים בכדי להבטיח שהם יתאימו לנושאים, האתגרים והצרכים של העסק כיום. אתה משיג את ההבנה, התובנה, המיומנויות והכלים להזדמנויות בעולם האמיתי עם סיום הלימודים.

חזון: חדשני, יזמי ומשנה חיים

להיות מוכר ברחבי העולם בגישה חדשנית ויזמית לחינוך ומחקר ליצירת ומימוש הזדמנויות לשינוי חיים.

משימה: הובלה על ידי הוראה מבוססת מחקר

ליצור את הסביבה הטובה ביותר לצוות ולסטודנטים שהיא מגוונת ומכילה, המובילה על ידי למידה, יזמות ומודעת מחקר.

ערכים: מצוינות בחוויית הצוות והסטודנטים

מצוינות: אנו מעריכים מצוינות בחוויות הצוות והסטודנטים, הלמידה והמחקר.

חדשנות ויצירתיות: אנו מעריכים חדשנות, יצירתיות וחשיבה יזמית בהפקת רעיונות ויישוםם.

כבוד: אנו מעריכים גיוון, קולגאליות ואחריות.

מה מבדיל אותנו?

בית הספר לעסקים של קינגסטון כולל ארבעה מאפיינים ייחודיים המשתלבים זה מזה כדי לבדל אותו מאוניברסיטאות אחרות:

יכולת עבודה

תלמידי בית הספר לעסקים של קינגסטון מבוקשים במקום העבודה. הרלוונטיות של הקורסים שלנו, הקשרים ההדוקים שלנו עם התעשייה, המצוינות של שירותי הקריירה והשירותים שלנו, אירועי רשת עם מנהיגים עסקיים ומיקומי עבודה משמיעים את הסטודנטים שלנו למצב טוב לתעסוקה.

יזמות

חשיבה יזמית נמצאת ב- DNA שלנו. בין אם אתה רוצה להיות חלק מסטארט-אפ, או להניע חדשנות בתוך ארגון, בבית הספר לעסקים של קינגסטון אתה מצטרף לבית ספר לעסקים מוביל ליזמות.

אנו דורגים כמוסד ההשכלה הגבוהה ביותר בבריטניה המוצלח ביותר עבור חברות הזנק בוגרות (סקר אינטראקציות עסקיות בקהילה 2016). QS TopMBA.com מדרג אותנו כמקום הראשון בעולם עבור סטארט-אפים לתואר שני במנהל עסקים.

החל מהחממה העסקית של קינגסטון ועד עבודתנו עם תכנית הענקת פרסי האמנה לעסקים קטנים, בבית הספר לעסקים של קינגסטון אנו פורצים דרך בטיפוח ופיתוח חשיבה חדשנית. אנו גם הבית של מרכז המחקר הבינלאומי לעסקים קטנים המוכרים בינלאומית.

דירוגים בינלאומיים, הסמכה וחברות

בית הספר לעסקים קינגסטון הוא אחד מחמישה אחוזים בלבד מבתי הספר לעסקים בעולם המחזיקים בהסמכה מטעם AACSB International - האגודה לקידום בתי ספר לעסקים קולגייטיים.

אנו מחזיקים בהסמכה ממספר האגודות ההסמכות הגדולות והמשפיעות ביותר על בתי ספר לעסקים.

מתקנים

בית הספר העסקי שנבנה למטרה של 26 מיליון ליש"ט תוכנן ונבנה תוך התחשבות בקיימות כדי לשקף את המחויבות שלנו להשראה, חינוך ופיתוח סטודנטים שייקחו את חוויותיהם של התנהגות ברת קיימא לעבודתם ובעתיד הקריירה שלהם.

יש לנו מתקני למידה מתקדמים שבהם תוכלו להפעיל את התיאוריה. חדר המסחר המשוכלל שלנו בבלומברג הוא חדר מסחר מדומה לבעלי ממון שואפים. החממה העסקית החדשה של קינגסטון היא חדר בנוי למטרה לסטודנטים העובדים על רעיונות עסקיים.

המחקר שלך נתמך על ידי כלי למידה מקוונים כמו אינטראנט סטודנטים וקנבס. והקמפוס שלנו ממוקם 30 דקות מלב מרכז לונדון, ומאפשר לך גישה למרכז הפיננסי והעסקי המוביל בעולם, וכל זאת מבוסס במקום הבטוח והמאושר ביותר בבירה לחיות.

המתקנים שלנו

התלמידים שלנו נהנים מכמה מהמתקנים הטובים ביותר במדינה, כולל:

  • חדר המסחר בלומברג, נותן לכם טעימה של עבודה על רצפת מסחר אמיתית (קינגסטון היא אחת היחידות באוניברסיטאות המציעות זאת);
  • סוויטות ייעודיות וסביבות עבודה, מתקני IT ואזורים חברתיים עבור הסטודנטים שלנו לתארים מתקדמים;
  • מרכז המחקר העסקי, כולל מרכז המחקר לעסקים קטנים שלנו;
  • החממה העסקית של קינגסטון, חלל חממה לעסקים, עם מתקנים שיעזרו לכם להקים עסק משלכם;
  • המרכז למשאבי הלמידה, הפתוח 24 שעות ביממה בשעות הטווח, עם גישה לספריות, חללי לימוד ומתקני מחשב; וטקסטים עיקריים, כתבי-עת וחבילות למידת מחשבים, הנגישות ביותר מ- 200 תחנות עבודה ברשת.

קמפוס קינגסטון היל ממוקם בקינגסטון על פי התמזה, והועמד לפרבר הבטוח ביותר של לונדון והמקום הכי שמח לחיות בו. מרכז לונדון נמצא במרחק של 30 דקות מקינגסטון על שם התמזה, ומציע לתלמידים גישה לתוסס, לדינמיות ולמגוון התרבותי של אחת מבירות העסקים המובילות בעולם.

מיקומים

קינגסטון על תמזה

כתובת
Kingston Hill
KT2 7LB קינגסטון על תמזה, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

מוסקווה

כתובת
строение 2 Центральный АО RU, Prechistenskaya Naberezhnaya, 11, Moscow, Russia, 119034
119034 מוסקווה, מושקבה, רוסיה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אקרדיטציות