Hult International Business School

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

Hult בית הספר לעסקים גלובליים הוא לא רק בית ספר למנהל עסקים. זוהי רשת גלובלית שמחנכת, מעוררת השראה ומחברת בין הכישרונות העסקיים החושבים הכי קדימה מרחבי העולם.

חינוך עסקי רלוונטי בכל העולם

בעולם של ימינו, החינוך העסקי הרלוונטי ביותר הוא חינוך גלובלי. התוכניות של Hult , החל מתואר ראשון ועד חינוך מנהלים, נועדו לסייע לסטודנטים ומנהלים להתנסות במישרין מהכוחות המעצבים את העסקים הבינלאומיים ולהעניק להם את היכולות והידע להוביל בסביבה מורכבת יותר ויותר זו.

הקהילה הגלובלית

למדו להנהיג את הקהילה העולמית חוויית Hult להיות חלק מקהילה אקדמית מעוררת השראה המטפחת את הנועזות, את הסקרנות ואת החוסן הדרוש בכדי להיות מנהיג עסקי עולמי. בסביבה האקדמית הזו אנו מאתגרים את הסטודנטים והמנהלים שלנו להיות לא רק מנהיגים עסקיים, אלא מנהיגים עולמיים. בחירה באיזה מהקמפוסים שלנו תתחיל את המסע שלך, היא רק ההתחלה של מה שיהפוך להרפתקה גלובלית משתנה חיים.

רשת קמפוסים עולמית

Hult שבעה קמפוסים חדישים בלב כמה מהשווקים המשפיעים בעולם.

  • בוסטון
  • סן פרנסיסקו
  • לונדון
  • דובאי
  • שנחאי
  • ניו יורק
  • אחוזת אשרידג '- בריטניה

רשת הקמפוסים העולמית שלנו מעניקה לסטודנטים ולמנהלים גישה לקהילה גלובלית באמת. זה מאפשר לך ללמוד ולחוות את החיים בסביבות עסקיות מגוונות במיוחד, מושך אנשים מעניינים מרחבי העולם ומאפשר לנו להשתמש במומחיות התעשייה והפקולטה הטובה ביותר - בכל מקום שהוא קיים.

למידה ניסיונית

החזרת מושגים עסקיים גלובליים בסיסיים לחיים באמצעות תרגול בעולם האמיתי היא אבן היסוד של כל התוכניות שלנו. אנו מאמינים שאנשים לומדים טוב יותר על ידי כך, ולכן פיתחנו תכניות לימודים אקדמיות המשקפות את מחויבותנו לאמונה זו. הטכניקות שלנו כוללות פרויקטים של ייעוץ בעולם האמיתי, הדמיות בשידור חי עם שחקנים, הבנת ניהול סיכונים עם שחקני פוקר מקצועיים, תרגול קבלת החלטות בקבוצות על ידי התמודדות עם קבוצות אחרות של סטודנטים בתרחישים בעולם האמיתי, ופיתוח כישורי עבודת צוות ומנהיגות באמצעות פעילויות בחוץ מאתגרות. כמו שיט במים פתוחים.

global campus

מהימנים על ידי חברות גלובליות

התוכניות שלנו מבוססות על חקר, הבנה ופתרון של סוגיות העומדות בפני חברות בינלאומיות מובילות בכל יום ויום. רבות מהחברות הבינלאומיות בעולם המכובדים ביותר, ארגונים, ועמותות פונים Hult של Ashridge להכשרת מנהלים לעזרה בפתרון אתגרים עסקיים מורכבים וכדי להבין טוב יותר מהי הדרך הטובה ביותר לפתח את הכישרון וניהול המפתח שלהם. מעורבות מעמיקה זו עם לקוחות הן מודיעה על המחקר שלנו והן משפיעה על עיצוב התוכניות האקדמיות שלנו, ועוזרת לנו לספק את החינוך העסקי הרלוונטי ביותר והזמין ביותר.

סגל עולמי

הסגל הנודע הבינלאומי של Hult מתגאה בראש ובראשונה בתשוקתם להוראה. רבים השיגו הצלחה משמעותית בעולם האמיתי, כלומר, מה ואיך שהם מלמדים מושפע מאוד מהניסיון שלהם כמנהלי חברות, בעלי עסקים, ממציאים ויזמים. הפרופסורים שלנו מגיעים ממעל 45 מדינות שונות ולימדו באופן קולקטיבי בכל יבשת - הנושאים שהם מלמדים משופרים מאוד בזכות הבינלאומי שלהם.

מחקר עולמי

המחקר שלנו מתמקד בנושאים העליונים במוחם של מנהיגים עסקיים גלובליים - המגמות המעצבות את הסביבה העסקית העתידית וכיצד חברות צריכות להגיב. אלה כוללים מחקרים ארוכי טווח בנושא מנהיגות, קיימות, שווקים מתעוררים והפרעה טכנולוגית. החשיבה העולה ממחקרנו מתורגמת במהירות לפרקטיקות העומדות בבסיס כל התוכניות שלנו - מסייעות לאנשים לבצע ביצועים ברמה הגבוהה ביותר.

סטודנטים גלובליים

בתי ספר לעסקים רבים טוענים שהם גלובליים, אך הכיתות שלנו למעשה מוכיחות זאת. הקמפוסים שלנו הם בית למגוון יוצא דופן של תרבויות, רעיונות ורקעים - תלמידי Hult מייצגים מעל 120 לאומים ודוברים יותר ממאה שפות.

נקודות מבט מגוונות

גיוון הכיתה ושיתוף פעולה חוצה תרבויות הם חלק מהותי מחוויית Hult . לאמיתו של דבר, רבים מהתלמידים שלנו אומרים שלמדו באותה מידה מחבריהם לכיתה כמו מהפרופסורים שלהם. יחד, לא רק שתשתפו בחוויות שלכם, אלא תלמדו זה את זה שכולם רואים את העולם מזוויות שונות. תלמד לנווט באופן דיפלומטי בין נקודות מבט מגוונות, להבין את הדינמיקה התרבותית המשפיעת על עסקים גלובליים ואיך לפתור בעיות בשיתוף פעולה.

רשת חזקה

כיום ישנם 16,000 בוגרי Hult הפזורים ב 156- מדינות וכ- 100,000 מנהלים עברו בתוכניות שלנו לחינוך מנהלים באשרידג '. רשת זו מעניקה לבוגרי בוגרים של Hult קשרים עסקיים בכל מדינה גדולה בעולם. global network

השפעה עולמית

Hult , אנו מאמינים Hult יש את הכוח לשנות חיים לטובה. אנו גאים מאוד שהזרעים של מה שהפך לתחרות יזמות התלמידים הגדולה בעולם נטעו בבית הספר שלנו.

הפיכת רעיונות לפעולה

נוסדה על ידי בוגר Hult , במימון משפחת Hult , Hult בשיתוף עם נשיא ארה"ב לשעבר ביל קלינטון. צוותי סטודנטים מכל העולם מתחרים כדי לזכות בהשקעה בסך מיליון דולר בסטארט-אפים שלהם. האתגר הספציפי משתנה משנה לשנה, אך כולם מתמקדים בשיפור חייהם של כמה מהאנשים העניים בעולם. בשנת 2015 צוותי הסטודנטים המציאו פתרונות גאוניים לבניית מפעלים חברתיים בר-קיימא וניתנים להרחבה בכדי להתייחס לחינוך לגיל הרך בשכונות עוני עירוניות. למעלה מ -20,000 פניות התקבלו, שישה צוותים עברו לגמר העולמי בניו יורק, ואנחנו גאים להודיע כי חמישה מהקבוצות הללו, כולל הזוכים, קיבלו השקעות חיצוניות שיעזרו להעביר את הרעיונות שלהם לשלב הבא.

מיקומים

לונדון

Hult International Business School - Postgraduate Campus

כתובת
London - Postgraduate Campus 37-38 John Street
WC1N 2AT לונדון, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת
טלפון
+44 20 7636 5667

קיימברידג '

Hult International Business School - Boston Campus

כתובת
Hult International Business School Boston Campus 1 Education Street
02141 קיימברידג ', מסצ'וסטס, ארצות הברית
טלפון
+1 617-746-1990

סן פרנסיסקו

Hult International Business School - San Francisco Campus

כתובת
Hult International Business School San Francisco Campus 1355 Sansome Street
94133 סן פרנסיסקו, קליפורניה, ארצות הברית
טלפון
+1 415-869-2900

דובאי

Hult International Business School - Dubai Campus

כתובת
Dubai Campus Dubai Internet City PO Box 502988, U.A.E.
דובאי, דובאי, איחוד האמירויות הערביות
טלפון
+971 4 427 5800

שנחאי

Hult International Business School - Shanghai Campus

כתובת
Huaxin Haixin Building (Jinlin Haixin) 666 Fuzhou Road,
שנחאי, שנחאי, הרפובליקה העממית של סין
טלפון
+852 2111 2399

לונדון

Hult International Business School - Undergraduate Campus

כתובת
London - Undergraduate Campus 33 Commercial Road
E1 1LD לונדון, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת
טלפון
+44 20 7636 5667

ניו יורק

Hult New York - Rotation Center

כתובת
New York Rotation Center Hult Staff, Room 901 41 Cooper Square
10003 ניו יורק, ניו יורק, ארצות הברית
טלפון
+1 (212) 353-4360

אקרדיטציות