קרא את התיאור הרשמי

נוסדה בשנת 2013, Eaton Business School מוגבלת (EBS) (מספר רישום 08671317) מאוגדת על פי חוקי אנגליה וויילס. Eaton Business School מוסמכת על ידי המועצה להסמכה הבריטי עבור השכלה עצמאית גבוהה יותר. Eaton Business School הוא גם מרכז שותף מאושר של ATHE, אשר מעניקה רמה 4 עד רמה 7 של הסמכות RQF מאושר.

EBS בשיתוף עם Guglielmo Marconi University (GMU) מספק את MBA הבינלאומי MBA MBA עם ריכוזים מיוחדים בתחום ניהול הבריאות, שרשרת האספקה

Eaton Business School מחויבת לשרת את הדרישות הלמידה של אנשי מקצוע עובדים על שאיפותיהם להשיג תואר שני, תואר ראשון ותוכניות דיפלומה ברחבי העולם מודלים גמישים ללמוד - באתר, באינטרנט, מחקר עצמי. אנו מאמינים כי למידה בהכרח לא צריך להיות מוגבל בכיתה פיזית. כוחה של הטכנולוגיה מנוצל באופן אופטימלי כדי להביא פדגוגיה גמישה לאנשי מקצוע עסוקים בתנועה, על פני הגלובוס.

בסביבה העסקית התחרותית והדינמית של ימינו, אתה צפוי להיות צעד אחד קדימה. Eaton Business School פועל בשקידה לצייד את הלומדים שלנו עם הכישורים והמומחיות הנדרשים על ידי המעסיקים, על ידי מתן להם את ההזדמנות לפתח את הידע שלהם על פני מגוון רחב של דיסציפלינות לבנות ידע מעמיק במגזר הרצוי (ים).

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

כתובת מיקום
Island Business Centre. 18-36 Wellington Street. Woolwich
Leicester, אַנְגלִיָה, SE186PF GB
מדיה חברתית
כתובת מיקום
BM Towers, Office Suites
Al Nahda, Sharjah, UAE

Sharjah, שארג'ה, AE