Solvay Brussels School of Economics & Management - Executive Education

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

בית הספר לכלכלה וניהול סולביי בריסל , הוקם בשנת 1903, הוא פקולטה של אוניברסיטת ליבר דה ברוקסל. כיום היא מחזיקה בתפקיד מוביל באירופה למחקר וחינוך בתחומי כלכלה וניהול. משימת הליבה של בית הספר היא להכשיר מנהיגים עסקיים ויזמים בעלי יכולת להסתגל לאופי המשתנה של החברה ולגבש את עולמה של המחר.

בית הספר לכלכלה וניהול סולביי בבריסל - בקצרה

Solvay building

הזמן שבו בתי הספר הגדולים לעסקים חינכו מנהלים לחיים הסתיים. הכלכלה העולמית, השינוי הדיגיטלי והתפתחות המודלים לשיתוף פעולה הם כל הגורמים הדורשים העשרה מתמשכת של הכישורים הניהוליים והמגזריים שלך.

כיום, הפונקציה הניהולית מחייבת מערך חשיבה של ניתוח, זריזות ומנהיגות, ויכולת גדולה לחדשנות ופתיחות כדי לעמוד בכל האתגרים העולים בעולם בתנועה תמידית. זה דורש שילוב קבוע של חיים פעילים והשתלמויות - לשלב יכולות חדשות ולחדש את הידע שלך ואת הידע העסקי שלך. בית הספר לכלכלה וניהול סולביי בבריסל עוזר לך לעמוד באתגר האדיר הזה. להיות ולהישאר מנהל בהתאמה מושלמת למגמות האחרונות של העסק שלך, לכלים ולמדדים הנלווים אליו והתובנות שעליהן בנויה המנהיגות שלך. הרבה יותר מתכנית, אנו מציעים לך יד מנחה לאורך הקריירה שלך. לבנות את המסע הניהולי שלך ולאפשר לך להשיג את יעדיך ולפרוח באופן מלא בחייך כמנהל. בית הספר סולביי בבריסל הפך עם השנים לזרז חשוב להתבוננות, השתקפות וחדשנות בשוק.

בין מחקר לפרקטיקה

התוכניות שלנו הן תוצאה של מחקר סגל בשילוב עם תרגול בתחום באמצעות העוסקים הנודעים הרבים שהם גם חלק מהפקולטה שלנו. על ידי הצטרפותך לבית הספר לכלכלה וניהול סולביי בבריסל, אתה נהנה מחוויה ייחודית הכוללת ידע מדעי, תכנים מחמירים ביותר בכלכלה וניהול, מחקרי מקרה מעשיים, סימולציות המבוססות על הטכנולוגיות העדכניות ביותר, סמינרים מרתקים ועבודת צוות המאפשרים לך לשכפל דינמיקה של החברה. אתה תופס את ההתלהבות שלנו מסגנון ניהול פעיל, בתנועה, חיובי ובעל חזון.

"בית הספר לכלכלה וניהול של סולווי בריסל עוזר לך לבנות את הקריירה שלך, להגיע ליעדים שלך ולפתח את עצמך באופן מקצועי."

בית הספר לכלכלה וניהול של סולביי בבריסל - בדמות מעטה

  • 68 מרצים במשרה מלאה
  • 400 מנהלים ואנשי מקצוע מובילים במשרה חלקית
  • 2 פרסי סוקרטס (על איכות ההוראה של פרופסור)
  • 3.000 סטודנטים, 23.500 בוגרים
  • 105 הסכמי שיתוף פעולה פעילים דו-צדדיים (חילופי סטודנטים) ביותר מ -40 מדינות
  • 340 סטודנטים לארסמוס מסיימים מדי שנה

בית הספר לכלכלה וניהול סולביי בבריסל הוא חלק מהאוניברסיטה החופשית בבריסל. היא מוסמכת על ידי EQUIS ו- AMBA והיא ממייסדי התוכנית טכניקות כמותיות לכלכלה וניהול (QTEM), רשת של כמה בתי ספר עסקיים ידועים בהרחבה מלאה.

פרספקטיבה בינלאומית והסמכות

הבינ"ל הוא הליבה של החזון והמשימה של בית הספר שלנו.

בית הספר לכלכלה וניהול סולביי בבריסל, הממוקם בלב הקוסמופוליטי של בלגיה ואירופה, היה בית ספר בינלאומי מראשיתו.

אסטרטגיית הבינלאומי של בית הספר מבוססת על שלושה עמודים: אינטרסנטים בינלאומיים, טווח ההגעה הגלובלי של תלמידינו, ונראות בינלאומית.

Solvay students

הסמכות

לבתי הספר לכלכלה וניהול בסולביי בריסל יש שאיפות ומקווים להכתיר את מאמציהם להיות בית ספר מוביל על ידי השגת שלוש ההסמכות הבינלאומיות הגדולות - הנקראות גם כתר המשולש: AMBA, EQUIS ו- AACSB. אנחנו כבר בעיצומה: אנחנו כבר מוכרים של AMBA ו- EQUIS ובתהליך לקבל את ההסמכה של AACSB.

מדוע זה כל כך חשוב? מכיוון שבתי ספר מובילים מוסמכים, כלומר חבריהם מכירים באיכות הגבוהה הבינלאומית בתכניות המחקר והחינוך של בית הספר. הסמכות מספקות לבית ספר מסגרת סטנדרטית איכותית המאפשרת לבית הספר להציג את הייחודיות שלו: חזונו, ייעודו ושאיפותיו. וכמובן, ההסמכות מתמקדות בהשגת שטח בית הספר. בית ספר מוסמך הוא בית ספר המספק. זה פשוט כמו זה.

הסמכות אלו חשובות יותר ויותר בעולם גלובלי , בדיוק כמו דירוג: הן מתקשרות באיכות גבוהה, הן מבטיחות הגשת הבטחה, ומבטיחות שבית ספר קשור היטב לחברה . הסמכות מראות כי לבית הספר יש שאיפות ושאיפות ברורות וכי לבית הספר לא רק יש את הרצון או את הנחישות לספק איכות גבוהה, אלא למעשה מצליח לספק את אותה איכות כפי שהוגדרה על ידי בית הספר עצמו אך מוכרת על ידי חבריו הבינלאומיים.

142877_pexels-photo-1595391.jpeg

מיקומים

בריסל

כתובת
Avenue Franklin Roosevelt 42
1050 בריסל, בריסל, בלגיה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: