קרא את התיאור הרשמי

חינוך עסקים בצומת של יזמות וניהול

בית הספר לעסקים של פלנדריהנוסד בשנת 1977, היה עד עכשיו מוסד עצמאי. זה מאפשר לנו, בחופש מוחלט, אימון אישי ומושגים מוזרים לפתח חייט תלמידינו. אנו גאים כי אנחנו קרובים ושותפים עסקיים שלנו מסוגלים להגיב בגמישות לצרכים שלהם, גם אם השינוי.

בשנת 2013 פלנדריה ספר לעסקים היה שותף קרוב - נוף עם KU Leuven. לפיכך, עבודות-קמפוס FBS עכשיו משולבת לחלוטין לתוך הקמפוס KU Leuven סמוכים קורטה Nieuwstraat. שיתוף הפעולה ההדוק עם האוניברסיטה מציעה לתלמידים שלנו את ההזדמנות ליהנות לאורך בקרבת מוסד מחקר מוביל עם עולם - רשת רחבה ושפע של מומחיות כמעט בכל תחומי המחקר. הם יכולים להשתמש בספריה בקמפוס, מסדי נתונים המחקר, כיתות מחשב ומשאבי מחשוב באוניברסיטה המדינה- of-the-art אחרים. אנחנו סוחבים שותפות זו שמחה בלוגו שלנו וזהות ארגונית.

בנוסף FBS גם אוריינטציה בינלאומית; בזמן שאנחנו עובדים עם הספר לניהול קלוג (שיקגו) והמכון ההודי לניהול כלכותה (IIMC).

בית הספר לעסקים של פלנדריה יהיה, מן המיקוד שלנו על יזמות, מקום של דיון פתוח על אסטרטגיה, ניהול חדשנות כמפתחות להתקדמות חברתית.

כבית ספר עסקי אנו מציעים לסטודנטים שלנו השכלה המבוססת על שילוב של מחקר מדעי איכותי ומוכרות מומלצים, אנו מעודדים יוזמה אישית והתבוננות ביקורתית בתרבות של התייעצות, שיתוף פעולה, סולידריות וחופש. לכן FBS מאוד בין ורב תחומי אורינטציה ואנחנו עובדים באופן פעיל עם שותפים בבית ומחוץ לבית.

FBS מייצג השתתפות פעילה בדיון החברתי והכלכלי, וכן את התפתחותה של החברה ידע.

המשימה

יזמים מודרכים ולאפשר מנהיגים עסקיים.

חזון

עסקים ויזמים הם חלק חיוני של המארג הכלכלי שלנו. פלנדריה הספר לעסקים שרוצה לתמוך בהם באופן פעיל.

בשעת FBS אנו רואים בעובדה כאתגר ליצור ערך עבור שני בני הזוג שלנו תלמידינו.

אנו מאמינים כי עסקיים יסודיים (או הנהלה) אימון עם דגש על הממד של יזמות המעשי יכול לעשות את הבדל - ומכאן: חינוך עסקים על פרשת הדרכים של יזמות וניהול. זוהי גם הסיבה שאנחנו בתוכניות שלנו משלבות ידע ומיומנויות מקורסים עסקים קונבנציונליים עם המקרים שהתלמידים שלנו - נעשים - כמעט כל היזמים עצמם.

אצלנו תוכלו לצאת עם תעודה, גישה יזמית תכנית!

ערכים

  • מצוינות בכל דבר שאנחנו עושים
  • מעורבות של משתתפים במקרה שלהם
  • שדה בינלאומי של שיתופי פעולה
התוכניות מועברות ב:
  • הוֹלַנדִי

מוסד לימודים זה גם מציע:

EMBA

Flanders Business School

פלנדריה ספר לעסקים רואה יזמות וחדשנות כאחד המפתחות העיקריים להתקדמות חברתית, למרות שאנחנו נותנים פרשנות רחבה למילה "עסק". לדעתנו, כלומר יזמות הרבה יותר מסתם משיק מיזם חדש ... [+]

Executive MBA מתמקדת ביזמות

בית הספר לעסקים של פלנדריה רואה יזמות וחדשנות כאחד המפתחות העיקריים להתקדמות חברתית, למרות שאנחנו נותנים פרשנות רחבה למילה "עסק". לדעתנו, כלומר יזמות הרבה יותר מסתם משיק מיזם חדש. זה כולל למשל. גם ליצור פעילויות חדשות בתוך ארגונים קיימים (יזמות או intrapreneurship ארגוניות).

אנו רואים בקמפוס שלנו כמו כמקום דיון הפתוח (מודל עסקי) חדשנות, ניהול אסטרטגיה: המטרה שלנו היא לתמוך ביוזמה האישית של תלמידינו. אנו עושים זאת עם ראש פתוח, תרבות של חופש וסולידריות. לכן, אנחנו מאוד בֵּין ורב תחומיים אורינטציה ואנו פועלים באופן פעיל עם שותפים בבית ומחוץ לבית.... [-]

בלגיה אנטוורפן
בקשת מידע
הוֹלַנדִי
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית