קרא את התיאור הרשמי

Efbl-300x201a

אוניברסיטת באניה לוקה הוקם ב -7 בנובמבר 1975 והיום, לאחר 39 שנים, באוניברסיטת באניה לוקה יש 16 פקולטות עם 52 תוכניות לימוד מורשה.

תהליך בולוניה החל בכל תוכניות הלימוד באופן רשמי בשנת הלימודים תשס"ז, למרות שכמה פקולטות החלו את הרפורמה בבולוניה עוד לפני כן. הוכנסו שלושה מחזורי לימוד: תואר ראשון, לימודי דוקטורט, וכן מערכת ECTS של הערכת נושאים ועומס עבודה כולל של תלמידים.

רוב הפקולטות של אוניברסיטת באניה לוקה, כמו גם מגורים באוניברסיטה, יש מתקנים רבים כגון מסעדות, מרכזי בילוי, מרכזי מחשבים, מועדוני סטודנטים caffeterias אשר ממוקמים בשני קמפוסים, הממוקם קרוב לנהר היפה ביותר ב מדינה - נהר Vrbas - ו דקות הליכה ממרכז העיר.

באוניברסיטת באניה לוקה יש הרבה, שונים בגודל ובצורת אמפיתיאטרון, כיתות, חדרי קריאה וספריות, מעבדות וחדרי מחשב.

הפקולטה לכלכלה של אוניברסיטת בניה לוקה היא מרצה מודרנית, מפותחת, מתפתחת ופתוחה, המייצגת את עמוד השדרה של הפיתוח הכלכלי של הרפובליקה של Srpska.

בחודש פברואר 2014 הפקולטה לכלכלה, אוניברסיטת בניה לוקה, ציינו את יום השנה ה -39 לקיומה ולעבודתה.

Efbl2-200x300a

הפקולטה לכלכלה, אוניברסיטת בניה לוקה, מוסד להשכלה גבוהה שעיקר עיסוקו הוא הוראה מדעית ומחקר מדעי, וכיום אנו גאים בהישגים ובערכים הבאים:

 • מסורת ומודרניות.
 • תוכנית הלימודים המודרנית וכן שיטות ההוראה והערכת התלמידים, המתבססת על המוסדות החינוכיים הטובים ביותר מסוג זה באירופה ובעולם (הפקולטה לכלכלה בבניה לוקה היא חלוצה ביישום הוראות הצהרת בולוניה ב- RS וב- BiH) .
 • המרצים הם מומחים מכובדים בתחום שהם מלמדים ואנשי עסקים מצליחים - כך שיש לנו מתחם ייחודי של מדע ומעשה.
 • שטח גדול קיבולת של מעל 4,000m2, המאפשר יישום נוח ומתמשך של הוראה ופעילויות מחוץ לבית.
 • בפקולטה אין מחסומים אדריכליים, ועם מעלית פנורמית מאפשרת לתלמידים עם מוגבלויות גישה לאמפיתיארים וכיתות לימוד.
 • ציוד טכני ברמה גבוהה (כיתות מחשבים עם מחשבים חדשים, מקרנים, מחשבים ניידים, סורקים, חיבור לאינטרנט וכו ').
 • אפשרות לצאת לחו"ל לסמינרים שונים, הדרכות וכו 'באמצעות אגודת הסטודנטים של הפקולטה לכלכלה, AIESEC או חלק מהארגונים שיש לנו שיתוף פעולה איתם.

מטרות הפקולטה הן:

 1. ביצוע רציף של תהליך הוראה מודרני, המתואם עם דרישות הענף ובהתאם לכל הוראות תהליך בולוניה.
 2. מבוא של תקני האיכות האירופיים ללימודי מחזור I, II ו- III.
 3. אספקת כוח אדם ותנאים חומריים שיאפשרו את מימוש המטרה המרכזית.
התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

University of Banja Luka

UNIBL תוכנית MBA בינלאומי, לגמרי לימד באנגלית, הוא מאוד תובעני תוכנית שתוכננה במיוחד עבור אנשי מקצוע מנוסים שרוצים לעשות שינוי משמעותי בקריירות שלהם. תוכן הקורס והתמקדות ... [+]

מגיסטר למנהל עסקים MBA

UNIBL תוכנית MBA בינלאומי, לגמרי לימד באנגלית, הוא מאוד תובעני תוכנית שתוכננה במיוחד עבור אנשי מקצוע מנוסים שרוצים לעשות שינוי משמעותי בקריירות שלהם. תוכן הקורס והתמקדות בפיתוח אישי ומקצועי מעניקים למשתתפים חזון חדש ושאיפות חדשות. בנוסף, כל משתתף במנהל עסקים מביא שפע של ידע לתוכנית, שכן יש נתח מתמיד של הקריירה חוויות החיים.

מטרות תוכנית הלימודים במנהל עסקים לאפשר לבוגרים להציע פתרונות מיטביים לבעיות מורכבות בחברות ולשפר את הביצועים הארגוניים באמצעות יישום שיטות מדעיות לפתח מיומנויות הדרושות כדי ליצור את המומחים המובילים בתחום ניהול עסקים לבנות רשת בינלאומית של המשתתפים במנהל עסקים ... [-]
בוסניה והרצגובינה באנג'ה לוקה
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
15 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת מיקום
Majke Jugovića 4
78 000 Banja Luka
Republic of Srpska, Bosnia and Herzegovina

Banja Luka, Republika Srpska, BA