קרא את התיאור הרשמי

נחשב לאחד האוניברסיטאות הוותיקות ביותר באינדונזיה, UNIVERSITAS GADJAH MADA משמש עמוד התווך של התעוררות חינוכית באינדונזיה ו מתיימר להיות מגן ומפיץ של Pancasila.

ב UNIVERSITAS GADJAH MADA , לסטודנטים יש מגוון רחב של הזדמנויות לפתח יצירתיות וחדשנות בתחום שלהם באמצעות תמיכה של תשתיות מודרניות טכנולוגיית המידע. כאוניברסיטה מחקר ברמה עולמית, UGM מקדיש תשומת לב רבה לפעילות מחקרית על ידי הנעת חברי סגל וכן על סטודנטים לנהל ולפרסם את המחקר שלהם. יתר על כן, מאמץ זה הוא ממריץ באמצעות פיתוח 25 מרכזי מחקר בתחומים מדעיים מגוונים. UGM מצויד משאבים טהור של 3,608 חברי סגל ו - 4,324 עובדים אשר מחויבים מאוד לעשות UGM האוניברסיטה הטובה ביותר ואת התייחסות חינוכית בולטת באינדונזיה.

היכרות עם UGM

UNIVERSITAS GADJAH MADA היא UNIVERSITAS GADJAH MADA אינדונזית ציבורית קיסוסית ליגה מחקר הממוקם Yogyakarta, אינדונזיה, נוסדה ב -19 בדצמבר 1949. UGM הוא המוסד הוותיק והגדול ביותר של למידה גבוהה יותר באינדונזיה. ממוקם ב Yogyakarta, אינדונזיה, 360-דונם באוניברסיטה מורכב של 18 פקולטות, 68 תוכניות הלימודים לתואר ראשון, 23 תוכניות לימוד דיפלומה, 104 תוכנית אב מוסמך מומחה, ו 43 תוכניות המחקר דוקטורט.

יש בו כ 55,000 תלמידים, 1,187 סטודנטים זרים ו -2,500 חברי סגל. UNIVERSITAS GADJAH MADA נחשבת לאחת האוניברסיטאות היוקרתיות ביותר באינדונזיה.

UGM מיישמת אזור השכלה, צעד של האוניברסיטאות ביצירת סביבה תורמת להמשכיות תהליך הלמידה. מאמצים אלה נעשים במסגרת פיתוח שיתופי פעולה רב תחומיים והיענות לסוגיות אקולוגיות על מנת להשיג את חזון האוניברסיטה. חלק מהשלבים מפחיתים את זיהום האוויר ואת פליטות הפליטה של הרכב, פיתוח הולכי רגל, הגבלת כלי רכב הנכנסים לקמפוס, בניית מעונות חדשים בקמפוס, פיתוח כיסי חניה, נטיעת העצים בירוק ועוד.

האזור המיוחד של Yogyakarta שבו נמצא UGM הוא אחד המחוזות הקטנים ביותר באינדונזיה כבר ידועה כמרכז של תרבות Javanese כמו גם מרכז של למידה. יש 3,400,000 תושבים, 511,000 מהם מתגוררים בעיר Yogyakarta. הייעוד שלה כמרכז למידה מתבטא בקיומם של 120 מוסדות חינוך על-תיכוניים וממלכתיים פרטיים, עם אוכלוסיית תלמידים המונה מעל 300,000.

חָזוֹן

להיות אוניברסיטה מעולה וחדשנית ברמה עולמית, חדורה בערכי התרבות של האומה המבוססת על פנקסילה כאידיאולוגיה של המדינה, המוקדשת לאינטרס ולאנושות של העם.

משימה

כדי לבצע חינוך, מחקר, שירות קהילתי וכן שימור ופיתוח של ידע כי הוא מעולה ושימושי לחברה.

התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

UNIVERSITAS GADJAH MADA

MM FEB UGM הוא בית ספר מוביל ללימודי מוסמכים באינדונזיה, המציע השכלה עסקית איכותית המאופיינת על ידי אנשי סגל חזקים ומוכשרים, תוכנית לימודים דינמית, תהליך למידה שיתופי ויצ ... [+]

MM FEB UGM הוא בית ספר מוביל ללימודי מוסמכים באינדונזיה, המציע השכלה עסקית איכותית המאופיינת על ידי אנשי סגל חזקים ומוכשרים, תוכנית לימודים דינמית, תהליך למידה שיתופי ויצירתי ואווירה אקדמית נעימה. להיות מוכר בינלאומית על ידי AACSB (האגודה מראש קולגייט בתי ספר לעסקים), התוכנית היא כעת רק נציג תוכנית MBA באינדונזיה כי הוא הודה ברחבי העולם.

זה מראה את המחויבות שלנו להמשיך לשפר את איכות החינוך. התוכנית מטפחת ומממנעת את פוטנציאל המנהיגות של התלמידים באמצעות תוכנית לימודים חדשנית בשילוב עם תהליכי למידה חדשניים ותוכנית אינטנסיבית לפיתוח מיומנויות רכות המועשרת על ידי הרשת הבינלאומית שלנו של 37 אוניברסיטאות בינלאומיות בעלות שם מכובד בקמפוס יוגיאקרטה וג'קרטה.... [-]

אינדונזיה Yogyakarta
אוגוסט 2019
אנגלית
תכנית מלאה
18 - 24 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית