קרא את התיאור הרשמי

Fondazione CUOA Business School

CUOA (רחב יה) ספר לעסקים הוקם בשנת 1957

באיטליה, CUOA הוא אחד מבתי הספר העסקיים המובילים ומרכז פעיל לפיתוח ושדרוג של מיומנויות ניהול ויזמות במגזר הפרטי והציבורי.

אחד המאפיינים הבולטים ביותר של בית הספר למינהל עסקים של CUOA הוא ההיסטוריה הארוכה והיחסים הגיאוגרפיים העמוקים שלה, התורמים לקידום יזמים ומנהלים מצטיינים בצפון מזרח איטליה.

CUOA לא רק מוצלח במתן קורסי הכשרה בינלאומיים (בשיתוף פעולה עם שותפים זרים), אלא גם עובד עם יותר מ -3,500 חברות מקומיות. הסטודנטים המשתתפים בקורס זה מגיעים מ -50 מדינות שונות ומובילים 15 פרויקטי פיתוח מגוונים ברחבי העולם.

בית הספר למינהל עסקים של CUOA הינו מוביל לאומי ובינלאומי בקורסי חברות וניהול. מכללה זו מסייעת לתלמידים בפיתוח הצרכים האישיים שלהם ואת היכולות.

CUOA מוביל יחידים, חברות, ארגונים פרטיים וציבוריים למודל ניהול תאגידי חדש להשגת מטרות החברה.

בית ספר זה מציע תואר שני במנהל עסקים, קורס מנהלים קצר טווח וקורס מותאם אישית כדי לענות על כל הצרכים. באיטליה, מחלקת הגיוס האנושית של כל חברה מתייחסת לסטודנטים לניהול עסקים ב- CUA כתשומת לב חשובה.

CUOA Business School הוא בניין מלכותי מהמאה ה -18 הממוקם בווילה ולמאנה מורוסיני בוויצ'נצה, בפאתי איטליה. בניין בסגנון פלדי זה מהמאה ה -18 תוכנן על ידי האדריכל פרנצ'סקו מוטוני, וכולל את כל בתי הספר המקיפים את התרבות ההיסטורית והפעילות האקדמית.

מלון ולרומאנה מורוסיני (Valmarana Morosini) ממוקם ליד הווילה והוא דוגמה מוחשית של בית ספר לעסקים מודרני. אזור מגורים זה שוכן בצריף דשא וקוטג 'באמצע הווילות המוקדמות ויש לו יותר מ -50 חדרים עם שירותים ושירותים אחרים.

Fondazione CUOA Business School

CUOA (רחב יה) ספר לעסקים הוקם בשנת 1957

וילה ולמאנה מורוסיני

103, ג 'מרקוני

Altavilla Vicentina, ויצ'נזה, 36077 IT

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

תואר שני במינהל עסקים MBA בתכנית חלקית

Fondazione CUOA

במשרה חלקית CUOA MBA היא תוכנית בעלת אוריינטציה בינלאומית, אשר מספקת את ההזדמנות ללמוד בהקשר רב תרבותי מגרה. התלמידים יפתחו מושגים משולבים ואסטרטגיים של עסקים וארגונים. ... [+]

תכנית בינלאומית לתואר שני במשרה חלקית בשיתוף עם אוניברסיטת מישיגן-דירבורןתאריך התחלה: 6 במרץ 2020 תאריך סיום: יולי 2021 שפה: איטלקית ואנגלית משך הפעילות: 30 סופי שבוע, שבוע בחו"ל, 70 שעות למידה מרחוק

מנהל עסקים הוא קורס ניהול כללי שערכו מוכר ברמה בינלאומית.

במשרה חלקית MBA הוא בהשראה בינלאומית בהשראת CUOA כי מפתחת חזון אסטרטגי משולב של החברה שמטרתה להתמודד עם אתגרים מקצועיים בהקשרים מורכבים יותר ויותר. הוא בוחן את כל הפונקציות והתהליכים של החברה ומספק כלי בטון לשימוש מיידי.... [-]

איטליה אלטווילה ויסנטינה
מארס 2020
אִיטַלְקִית,אנגלית
תכנית חלקית
16 חודשים
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית