University of West London - Ras al Khaimah Campus

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת לונדון - קמפוס ראק

UWL יש מוניטין של חינוך באיכות גבוהה קשורה קשר הדוק לתעסוקה. אנו שואפים לעודד את התלמידים שלנו להיות מקצוענים חדשניים, לחבר אותם לקריירה מרגשת ומתגמלת.

ממוקם בלב אחד האזורים העסקיים המצליחים ביותר של בריטניה, האוניברסיטה יש צוות quali מאוד עם ניסיון עשיר בתחומי שלהם קשרים חזקים לתעשיות שלהם.

כל מה שאנחנו עושים נועדו לצייד את התלמידים שלנו הן עם הידע האקדמי מיומנויות מעשיות להצליח הקריירה שלהם שנבחרו. אנחנו האוניברסיטה לקריירה.


כאן באוניברסיטת מערב לונדון, יש לנו השיקה בשיתוף עם חוכמה החינוך קבוצה אשר ספקית התשתית האקדמית המקומית שלנו. זהו קמפוס סניף אחד שלנו כדי לשרת את התלמידים מן איחוד האמירויות הערביות, המזרח התיכון ואפריקה.

אנו שמחים להציע מגוון של איכות גבוהה, קריירה ממוקדת קורסים לתואר ראשון קורסים, נמסר על ידי צוות ההוראה מנוסים.

אנו מביאים את האתוס הממוקד לתלמיד שלנו לראס אל-ח'ימה, ומבטיחים שהסטודנטים נמצאים בלב כל מה שאנחנו עושים במונחים של תכניות לימודים, הוראה וקמפוס. אנו מציעים לוחות זמנים גמישים כדי שיתאימו לצורכי התלמידים ולאנשי מקצוע העובדים. הכיתות מועברות באנגלית, והכישורים המוענקים יהיו זהים למה שאנו מעניקים כאן בבריטניה.

אוניברסיטת מערב לונדון קמפוס סניף, האקדמיה אזור, ראס אל Khaimah איחוד האמירויות הערביות:

השיקה לאחרונה את אוניברסיטת מערב לונדון (סניף RAKFTZ) במרכז ממוקם באזור האקדמי של אזור הסחר החופשי ראס אל Khaimah, באיחוד האמירויות הערביות. זהו הראשון בקמפוס סניף של אוניברסיטת מערב לונדון במזרח התיכון./strong>

הקמפוס נמצא במיקום מרכזי בגבול אום אל קיוואן בראס אל-ח'ימה באמירויות באל-חמרה. קרמיקה רק"ת, קרמיקה בעלת שם עולמי, ממוקמת בסמוך לקמפוס זה. גישה ישירה מן האמירות של Fujairah הוא יתרון נוסף. קמפוס זה יכול לשמש ישירות את כל האמירות הצפוניות כפי שהוא קרוב Fujairah, אום אל Quwain, Ajman, Sharjah ו דובאי. במרכז יש 50 דקות נסיעה מדובאי תחבורה מסופק ברחבי האמירויות הצפוניות כולל דובאי.

המרכז מציע מגוון קורסים לתואר ראשון ותואר שני, הנלמדים על ידי צוות הוראה מנוסה. הכיתות מועברות באנגלית, והכישורים המוענקים יהיו זהים למה שאנו מעניקים כאן בבריטניה.

הקורסים שיוצעו כוללים ניהול, כספים וחשבונאות, ניהול נסיעות ותיירות.

קריירה ולימודים התקדמות

עם סיום הקורס, תלמידי המינהל שלנו מרגישים בטוחים יותר ורבים מהם עברו לתחומי צמיחה כגון בנקאות, ייעוץ, ממשלה ומלכ"רים ללא כוונת רווח בזירה הבינלאומית, בעוד שאחרים מנהלים עסקים מוצלחים משלהם.

בוגרי MBA שלנו עובדים כעת עם חברות כגון:

סיטיבנק
אקסנצ'ר
GlaxoSmithKline
NHS Trusts
BBC
Yahoo
סטארבקס
צמיגים קונטיננטל
טיימס הודו
מלונות ג'רוויס
האפוטרופוס

התקדמות הלימוד


תוך כדי לימוד, ייתכן שגילית שטח אתה רוצה ללמוד יותר על. דוקטורט המחקר מאפשר לך לפתח מחקר ומיומנויות גנריות לצייד אותך לפעול בהצלחה כחוקר מקצועי./>

תמיכה בקריירה


מעלות שלנו נועדו לעזור לך למצוא את הקריירה המתאימה לך. 96% מהבוגרים שלנו נמצאים בעבודה תוך 6 חודשים מסיום הלימודים./>

עם המיקום הרצוי שלנו במערב לונדון, יש לנו קשרים חזקים עם ארגונים לאומיים ורב לאומיים רבים כגון ה- BBC, Hewlett-Packard (HP) Ltd, Middlesex Law Society ו- Savoy Education Trust. יש לנו רקורד חזק של מתן מקומות עבודה יקרי ערך ואנחנו גם מספקים ניסיון מעשי על האוניברסיטה באמצעות תוכנית שגרירים הסטודנטים שלנו.

רבים של הצוות שלנו יש רקע מוצלח בתעשיות הרלוונטיות והוא יכול לייעץ לך על איך לבעוט להתחיל את הקריירה שלך. שירות הקריירה שלנו גם יעזור לך לממש את הפוטנציאל שלך על ידי מתן ייעוץ מקצועי והדרכה על מגוון רחב של בעיות קריירה, כולל:

  • קורות חיים
  • חיפוש עבודה
  • תהליכי הגיוס והבחירה
  • מחקר נוסף.

אנחנו האוניברסיטה לקריירה.

מיקומים

אל ג'זירה אל חמרה

כתובת
Al Mamourah Street, Al Nakheel
Al Hamra

אל ג'זירה אל חמרה, צפון ראס אל ח'יימה, איחוד האמירויות הערביות

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות