קרא את התיאור הרשמי

AACSB Accredited

אודות UAEU

ארצות האמירויות הערביות האוניברסיטה (UAEU) היא האוניברסיטה המקיפה הראשונה ובראשונה באיחוד האמירויות. החברה נוסדה בשנת 1976 על ידי נהיאן שייח זאייד בן סולטן אל המנוח, UAEU הוא כ 14,000 Emirati ובינלאומיים סטודנטים מקיף, להרשם אוניברסיטת מחקר עתירי המתעוררים. כאוניברסיטה הדגל של איחוד האמירויות הערביות, UAEU מציעה מגוון רחב של תוכניות לתואר ראשון ושני מוכר ואיכותי דרך תשע מכללות, כולל המכללה עסקים וכלכלה, אחת היחידות מהאוניברסיטאות הגדולות. עם סגל בינלאומי מכובד, המדינה- of-the-art הקמפוס חדש, וכן מגוון רחב של שירותי תמיכה בסטודנטים, UAEU מהווה סביבה לימודית-חיים שאין לו אח ורע באיחוד האמירויות.

אודות CBE

המכללה עסקים וכלכלה (CBE) באוניברסיטת האמירויות הערביות הציעה תוכניות עסקיות עם מסורת חזקה של איכות ההוראה, מחקר ושירות מאז 1977. האצולה הבריטית מאגדת בסטנדרטים שנקבעו על ידי AACSB הבינלאומי לתוך התכנון האסטראטגי שלה מאז 1993. כתוצאה מכך, CBE היה המכללה הראשונה של העסק במזרח התיכון כדי להיות מוכר על ידי AACSB בשנת 2000. בשנת 2012, תכנית חשבונאות מושגת הסמכה ייחודית שמתירה AACSB. יש כיום, CBE ההבחנה העולמית של להיות יחיד העסקי היחיד במזרח התיכון הוסמך בשני עסקים וחשבונאות.

נכון 2015-2016, את CBE כולל ארבע מחלקות אקדמיות (חשבונאות, מינהל עסקים, כלכלה ומימון, וסטטיסטיקה) עם יותר מ -75 חברי סגל במשרה מלאה ו -20 עובדים במשרה מלאה תמיכה יותר מ -3,000 סטודנטים לתואר ראשון ושני במגוון תוכניות לתואר בשפה האנגלית. האצולה הבריטית מציעה 10 לתואר ראשון בקמפוס המרכזי ב Al Ain בחשבונאות, כלכלה, מימון ובנקאות, מערכות מידע וניהול, וסטטיסטיקה וכן במנהל עסקים עם מגמות ביזמות, ניהול משאבי אנוש ופיתוח, שיווק, ניהול שרשרת אספקה, או שילוב של שתי דיסציפלינות אלה. המאסטר של מנהל עסקים זמין באבו דאבי, אל עין, ודובאי, והמאסטר של חשבונאות המקצועית מוצע באבו דאבי. דוקטורט במנהל עסקים זמין גם באבו דאבי.

התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

United Arab Emirates University, College of Business and Economics

ברוכים הבאים לאתר של תוכניות MBA באוניברסיטת UAE. אנו מקווים כי תמצאו את זה מועיל ואינפורמטיבי. MBA Program שלנו הוקם בשנת 2001 על בסיס חזון ברור, מרחיק לכת של קנצלר האונ ... [+]

ברוכים הבאים לאתר של תוכניות MBA באוניברסיטת UAE. אנו מקווים כי תמצאו את זה מועיל ואינפורמטיבי. MBA Program שלנו הוקם בשנת 2001 על בסיס חזון ברור, מרחיק לכת של קנצלר האוניברסיטה בזמן HH השייח Nahayan Mabarak אל-Nahayan, של צבת UAEU בחזית מושבים מדעיים וטכניים של למידה דומה לאוניברסיטות בעל שם עולמי אחרות .

תחילתו של תואר שני במנהל עסקים במנהיגות הניהול הגלובלי היה אבן דרך חשובה עבור אוניברסיטת איחוד האמירויות הערביות ואת המכללה עסקים וכלכלה לקראת השגת המשימה באוניברסיטה.... [-]

איחוד האמירויות הערביות Abu Dhabi Al Ain
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית