קרא את התיאור הרשמי

ה המרכז למזרח התיכון של אוניברסיטת מנצ'סטר נפתח ב דובאי ידע פארק בשנת 2006 ותמכה מעל 2,000 במשרה חלקית סטודנטים במנהל עסקים. זהו המרכז הגדול והגדל במהירות הרבה ביותר ברשת הבינלאומית של האוניברסיטה.

בית הספר לעסקים של אוניברסיטת מנצ'סטר הוא אחד המובילים בעולם מדורגת בתי הספר העסקיים ו המרכז למזרח התיכון של אוניברסיטת מנצ'סטר בדובאי הוא המרכז המבצעי הגדול והגדל במהירות הגבוהה ביותר ברשת הבינלאומית של האוניברסיטה, לאחר שנתן תמיכה ליותר מ -2,000 סטודנטים במשרה חלקית במנהל עסקים ברחבי העולם.

בית הספר העסקי יש גם קהילה אזורית של כ 2,500 בוגרים פעיל עובד כדי ליצור הזדמנויות מקצועי ברשת כדי לעזור להעשיר את הקהילה העסקית הרחב.

במזרח התיכון, אוניברסיטת מנצ'סטר מציעה את תואר שני במשרה חלקית במנהל עסקים עבור אנשי מקצוע מנוסים, בנוסף למגוון של MSc ותוכניות חינוכיות, ופרוייקטים מחקר וייעוץ בראשות סגל האוניברסיטה.

האוניברסיטה פועלת במגוון שיתופי פעולה עם גופים מקצועיים כגון CIMA, ACCA, IMA ו- PMI, כמו גם ארגונים בבריטניה, כולל UKTI, British Business Group ו- British Centers for Business. בנוסף, אוניברסיטת מנצ'סטר יצרה מגוון של שותפויות עם ארגונים במגזר הציבורי והפרטי באמצעות תוכנית השותפות שלה כישרון אסטרטגי.

לצד תוכניות הלימוד האקדמיות שלה, מאוניברסיטת מנצ'סטר מארחת סדנאות אמן במגוון נושאים הקשורים לעסקים, כחלק מ"רצון האורחים "שלה, בראשות סגל בכיר, חופשי ופתוח לקהל הרחב.

בית הספר למנהל עסקים של אוניברסיטת מנצ'סטר יצא למחקר הראשון של האזור על יצירתיות וחדשנות ב- GCC, לציון 10 שנים של המרכז למזרח התיכון ב -2016.

אזור צמיחה כלכלית

דובאי והאזור ממשיכה להיות תחום של צמיחה כלכלית, עם תשתית עסקית מוצקה, סביבה עסקית בריאה ומתפתחת, תחומי פיתוח מיומנויות הנתמכים על ידי הממשלה ועסקים העומדים בפני אתגרים של שמירה על צמיחה כלכלית לאורך תקופה של שינוי כלכלי.

Robert-bock-87041

עיר דינמית ותוססת

דובאי מניות דמיון רבים עם מנצ'סטר; שתיהן ערים דינמיות ותוססות, שהפכו את עצמן להשפעה משמעותית על העולם. מנצ'סטר היתה בלב המהפכה התעשייתית הראשונה והיא עדיין כיום מרכז מחקר, חדשנות ולמידה; ו דובאי היא בחוד החנית של הגל החדש של המאה ה -21, מבוסס ידע הכלכלות.

מוסדות חינוך מנהלים

המרכז למזרח התיכון, הממוקם בבלוק 2B במרכז הידע, דובאי קנולד פארק, מציע שירותי מחקר, ספריה וכיתה לסטודנטים ולסטודנטים אורחים מאוניברסיטת מנצ'סטר, וכן יש מקום משרדים לצוות האזורי של אוניברסיטת מנצ'סטר, אשר תיאום ותמיכה בכל פעילויות התלמידים, כולל סדנאות אינטראקטיביות ואינטנסיביות רבות שנערכו על ידי סגל ביקור מהאוניברסיטה. התרחבות לאחרונה במרכז הגדילה גם את מגוון המתקנים הזמינים לסטודנטים.

בוגרינו ובוגרינו

אנו שמחים להיות בוגרי MBA מאזור המזרח התיכון. מאז אצווה הראשונה שלנו בוגר בשנת 2009 הם השיקו את אוניברסיטת מאנצ'סטר בוגרי האגודה המזרח תיכונית.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Global MBA

The University of Manchester Middle East Centre

לגייס את השאיפות שלך על זה בכיתה העולם, תכנית ה- MBA במשרה חלקית בינלאומית המתמקדת בך כמנהיג מההתחלה. מיזמות למימון בינלאומי תוכל ליהנות מהחשיבה האחרונה ולחדד את הכישורים ... [+]

לגייס את השאיפות שלך על זה בכיתה העולם, תכנית ה- MBA במשרה חלקית בינלאומית המתמקדת בך כמנהיג מההתחלה. מיזמות למימון בינלאומי תוכל ליהנות מהחשיבה האחרונה ולחדד את הכישורים שיהיה להגדיר אותך לגזרים בשוק התחרותי של היום. יתרונות

ארגונים הגלובליים העליונים רוצים מנהלים גלובליים שמשגשגים בסביבה רב-תרבותית, שיש להם ניסיון של תרבויות אחרות ויכולים לנהל מעבר לגבולות. יהיו הזדמנויות ל:

לשפר את כישורי הניהול הכלליים שלך לנוע למעלה או לשנות קריירה להרחיב את ההבנה של עסקים הבינלאומיים שלך על ידי לקיחת סדנאות במרכזים הגלובליים שלנו למד מצוות בעל שם עולמי של אנשי אקדמיה, מומחים בתעשייה ואנשי עסקים החל שיפוט ביקורתי ולהפגין מנהיגות - כל מה שיכול להיות מיושם על התפקיד הנוכחי שלך עבודה עם מנהלים גלובליים מן אוהב של אסטרה-זנקה, בנק אוף ניו יורק מלון, IBM, KPMG, PWC וסימנס וכו ' נצל את היתרון של השירות המסור שלנו במשרה החלקית קריירה גלובלית סדנאות ... [-]
איחוד האמירויות הערביות דובאי
ינואר 2020
אנגלית
תכנית חלקית
2 שנים
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית

Q&A with Frances Johnson by AMEinfo

https://www.youtube.com/watch?v=RjYriI46PdA

כתובת מיקום
The University of Manchester
Middle East Centre
Office F116 , Block 2B,
Dubai Knowledge Park,
PO Box 502907

Dubai, דובאי, AE