קרא את התיאור הרשמי

על Success Point College

מוסד חינוכי לשבחים באמירויות, Success Point College מציעה דיפלומה, רווקים, ותוכניות מאסטר שאושרו על ידי אוניברסיטת מערב סקוטלנד לשאוף סטודנטים ואנשי מקצוע עובדים. על פי דירוג האוניברסיטה העולמית 2019, האוניברסיטה נבחרה כאחת 500 העליון בעולם.

היא הוקמה בשנת 2015 באמצעות ברית חזקה בין ממשלת הודו לבין ממשלת שרג'ה תחת חסותו של לשכת המסחר של שרג'א והודו סחר והתערוכה מרכז. במהלך השנים, המכללה חיזקה את קשריה עם ממשלת הודו יחד עם הקמת שותפויות חדשות עם אוניברסיטאות בבריטניה. אחת השותפויות האחרונות שלנו הוא עם הבינלאומי מיומנות פיתוח תאגיד. זה עזר לנו לעצב את הקמפוס שלנו על פי ISDC Global Business School בתקנים של איחוד האמירויות הערביות (IGBS).

כל התוכניות מוכרות על ידי גופים מקצועיים בינלאומיים, כולל CIMA, ACCA, IPA ו- CMI, המספקים לתלמידים יתרון תחרותי על פני אחרים לאחר סיום הלימודים. הם מיועדים לתלמידים כדי להשיג שילוב מושלם של ידע תיאורטי וניסיון מעשי. זה לא רק מגביר את הקריירה שלהם, אלא גם מצייד אותם עם הכישורים הדרושים כדי להתמודד עם מצבים נדיר במקום העבודה.

בניית עתיד מוצלח

ב Success Point College , אנו מאמינים בבניית העתיד על ידי הכשרה התלמידים להחזיק את המיומנות הטובה ביותר הנדרשת על ידי תעשיות מרובות. זה אפשרי רק בגלל המאמצים המשותפים של הפקולטה המעניינת והמיומנת שלנו, צוות תמיכה ייעודי, שימוש בטכנולוגיה מתקדמת וקביעת תלמידינו.

אנו מציעים שילוב של תוכניות המתבצעות על בסיס משרה מלאה, סוף שבוע ומרחק. התלמידים יכולים לבחור אחד שמתאים את לוח הזמנים שלהם הכי טוב ועובד לקראת ההצלחה שלהם בעזרת הפרופסורים שלנו וחומרי הלימוד המסופקים על ידם. אנו מאפשרים שירותי הסעה מיוחדים לתלמידים במשרה מלאה, אשר יוצאים מסארג'א, עג'מאן ודובאי לקמפוס.

הכנת תלמידים לעולם האמיתי

השיעורים שלנו ב- Sharjah מצוידים בטכנולוגיה חדישה כדי לסייע לתלמידים ללמוד בצורה הטובה ביותר. הקמפוס שלם עם ספריה ענקית, מרכז פנאי, ואזור הספורט בחוץ שבו התלמידים יכולים לבלות את הזמן הפנוי שלהם עם חברים.

התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

Success Point College

הלוגיסטיקה של MBA ... [+]

על אודות

הלוגיסטיקה של MBA

הלוגיסטיקה של MBA

[-]
איחוד האמירויות הערביות Sharjah
Success Point College

MBA במנהל עסקים בינלאומי מאוניברסיטת המערב של סקוטלנד מייצרת בוגרי קליבר גבוה אשר יכול להגיב ביעילות לאתגרים בלתי צפויות בסביבות עסקיות תחרותיות בעולם. הוא מספק ידע עסקי ... [+]

על אודות

MBA במנהל עסקים בינלאומי מאוניברסיטת המערב של סקוטלנד מייצרת בוגרי קליבר גבוה אשר יכול להגיב ביעילות לאתגרים בלתי צפויות בסביבות עסקיות תחרותיות בעולם. הוא מספק ידע עסקי חיוני הליבה והבנה עם דגש חזק על פיתוח מיומנויות ניהוליות מיושם חיוני מנהיגים עסקיים אפקטיביים. התקשורת, המשא ומתן והמיומנויות המקלדות שלכם יטופחו וישופרו.

התוכנית מכסה נושאים כמו גלובלי... [-]

איחוד האמירויות הערביות Sharjah
Success Point College

תואר שני במנהל עסקים בעסקים בינלאומיים ... [+]

על אודות

תואר שני במנהל עסקים בעסקים בינלאומיים

התוכנית מובילה ל 9 פטור (F1-F9) עבור ACCA ופטורים עד דיפלומה מתקדמת בניהול חשבונות למעט מקרה ניהול מקרה כלפי CIMA.

[-]
איחוד האמירויות הערביות Sharjah
כתובת
Ground Floor, ITEC Campus, Near Expo Centre, Sharjah
Sharjah, Sharjah, איחוד האמירויות הערביות