קרא את התיאור הרשמי

בית הספר של אוניברסיטת MODOL הוא באוסטריה, הארץ של 23 זוכי פרס נובל, כולם התחנכו בבתי ספר באוסטריה או באוניברסיטאות. אוסטריה ידועה כמדד האיכות הבינלאומי וסטנדרט הזהב לכלכלנים, מוזיקאים, מלחינים, מלונאים ואכן - חוקרים בכלכלה ועסקים, ומחקר ופיתוח קיימות.

המותג MODUL עומד על יותר מ -100 שנים של מצוינות בחינוך. נוסדה בשנת 1908, MODUL קולג 'הוא בית הספר להכשרה מקצועית עם המסורת הארוכה ביותר בתיירות וחינוך האירוח ברחבי העולם. מאז 2007, אוניברסיטת MODOL וינה מציעה חינוך חדשני (BBA, BSc, MSc, MBA ו- PhD) בתחומי הניהול הבינלאומי, טכנולוגיות מדיה חדשות, ממשל ציבורי, פיתוח בר קיימא, תיירות וניהול אירוח.

אוניברסיטת וינה, אוניברסיטת וינה, נחשבת כיום לאוניברסיטאות פרטיות בינלאומיות מובילות באוסטריה, בבעלותה של לשכת המסחר והתעשייה של וינה, הספקית הגדולה ביותר של חינוך פרטי באוסטריה. קמפוס האוניברסיטה ממוקם על Kahlenberg, גבעה נופי עם נוף מרהיב של בירת אוסטריה.

בחודש ספטמבר 2016, ואחרי כמעט מאה שנים מורשת בחינוך האוסטרי, החינוך של MODUL נמצא בית חדש מחוץ לבית בדובאי, איחוד האמירויות הערביות - עם חנוכת MODUL University Dubai ב 10 אוקטובר 2016.

MODUL University Dubai , חברה בת של דובאי השקעות, הודיעה כי הסניף הראשי שלה באוסטריה - MODUL אוניברסיטת וינה כבר מדורגת לאחרונה בין 25 אוניברסיטאות העליון בעולם עבור מספר רב של המחקר שפורסם שפורסם, מחזקת את איכות יוצאת דופן של המחקר שלה יכולות ומומחיות.

בסתיו 2016, אוניברסיטת MODOL Dubaiopened הקמפוס שלה כמו האוניברסיטה האוסטרית הראשונה והיחידה במזרח התיכון.המרכז ממוקם בלב דובאי, הקמפוס מציע תוכניות בוגר הבינלאומי ניהול ותיירות אירוח וניהול, תוכנית מאסטר למדע בפיתוח בר קיימא , ניהול ומדיניות, כמו גם תוכניות MBA עם אופציות עיקריות בתחום התיירות

נוסדה על ידי דובאי השקעות PJSC ו DACH המייעצת, MODUL University Dubai מציעה 360 מעלות לתארים גבוהים בעסקים, תיירות, אירוח, קיימות, ממשל ציבורי וטכנולוגיות מדיה חדשות, יזמות, מנהיגות וחדשנות, כמו גם תוכנית קרן החינוך המקצועי קצר -קורסים.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

MODUL University Dubai

המאסטר של מנהל עסקים (MBA) היא תוכנית מעורבב למידה תוכנן במיוחד עבור אנשי מקצוע בתעשייה המבקשים לקדם את הקריירות שלהם. ... [+]

סקירה כללית של MBA

המאסטר של מנהל עסקים (MBA) היא תוכנית מעורבב למידה תוכנן במיוחד עבור אנשי מקצוע בתעשייה המבקשים לקדם את הקריירות שלהם.

היא מתמקדת בניתוח אסטרטגי ותכנון, מיומנויות בינתחומיות, ניהול מבוסס ערכים וחשיבה ביקורתית.

הסטודנטים יקדימו את הידע שלהם בתחומי הליבה העסקיים, כולל ניהול משאבי אנוש, התנהגות ארגונית, חשבונאות ופיננסים, שיווק ותפעול, חדשנות ויזמות.

חשיבה חוץ-תיכונית מאתגרת את הגבולות הקיימים ואת דפוסי החשיבה.... [-]

איחוד האמירויות הערביות דובאי
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
18 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית