קרא את התיאור הרשמי

למה לבחור UWA


חקור את הקמפוסים והמתקנים שלנו, להכיר את ההיסטוריה של האוניברסיטה הישנה ביותר במדינה שלנו ולגלות מדוע תואר UWA יכול להגדיר אותך עבור הקריירה של העתיד, לא רק את העבודות של מחר.

אנו גאים לדרג הראשון במערב אוסטרליה במקום 100 העליון של אוניברסיטאות ברחבי העולם.

NO1 - שווה הראשון הכולל לביקוש סטודנטים ומחקר

7 - שבעה מהנושאים שלנו מדורגים ב -50 המובילים בעולם

למעלה 100 - מדורגת 96 ב 100 המובילים של אוניברסיטאות ברחבי העולם


חמש סיבות ללמוד ב- UWA

גלה מה מעורר אנשים להמשיך את המטרות שלהם איתנו.


ניסיון סטודנט תוסס

ליד נהר הברבור, קמפוס פרת שלנו הוא בין הציורית ביותר באוסטרליה עם מבני אבן חול איקוני יושב בין הגנים רשומים מורשת. המלון נמצא במרחק של רק 10 דקות מרובע הקניות והעסקים הראשי של פרת ', וקרוב לחופים המדהימים של העיר.

בקמפוס, יהיה לך מגוון של שירותים חיוניים ליהנות, כולל בתי קפה, ספריות, חנויות ספרים, מתחם תרבותי תוסס טונות של מועדונים וחברות להצטרף ולחוות את חיי הסטודנטים במלואם. הגילדה התומכת שלנו אומרת שאתה יכול לנסות את היד שלך בהתנדבות, לקבל ייעוץ עצמאי על מגוון של נושאים או להשתתף באחד האירועים מגוונים רבים על וקמפוס.


מבנה קורס חדשני

לא משנה מה המטרות ייתכן, תואר UWA יוצר עולם של אפשרויות. כ -40% מהמשרות של היום לא יתקיימו בעוד 20 שנה (CEDA, 2015), ולכן אנו מאמינים בהכנה טובה יותר לקריירה של העתיד.

מבנה הקורס החדשני שלנו הוא היחיד מסוגו בוו, והוא מבוסס על מודל עולמי. זה אומר שאתה יכול להמשיך את האינטרסים שלך ולמקסם את הזדמנויות הקריירה שלך באותו זמן. גמישות זו מגדירה אותך בנפרד מן הקהל והוא המפתח לעתיד ההגהה הקריירה שלך.


דירוגים ודירוגים

אנחנו במקום הראשון שווה בסך הכל באוסטרליה עבור הביקוש לסטודנטים, בוגר משכורות מתחיל, עוצמת המחקר ומענקי מחקר המבוססים על מדדים מרכזיים של מדריך האוניברסיטאות הטובות 2016. QS העולם דירוגים נתן לנו את הדירוג הגבוה ביותר האפשרי - 5 כוכבים - ואנחנו הדירוג האחוז העליון של אוניברסיטאות ברחבי העולם. שבעה מתוך הנושאים שלנו מדורגות ב -50 המובילים בעולם, על פי QS World University דירוגים לפי נושא.


תוצאות בוגר

תואר UWA שלך הוא השקעה בעתיד שלך. הבוגרים שלנו עולה באופן עקבי לאומי הממוצע החל משכורות המדינה שיעורי תעסוקה בוגר. אנו חוגגים שותפויות תעשייתיות חזקות, ומציעים לך חוויות מעשיות, אמיתיות, בנוסף להזדמנויות עבודה מקצועיות יקרות ערך. זו גישה מעשית על למידה מוערך מאוד על ידי המעסיקים ומבטיח לך קריירה מוכן. הבוגרים שלנו ממשיכים לעורר ולהביא להשפעה חיובית על החברה.


לשנות את העולם באמצעות מחקר

כאוניברסיטה עתירת מחקר, אנחנו חלק מקבוצת השמונה (קואליציה של אוניברסיטאות מחקר מובילות במדינה) ואחת משתי חברות אוסטרליות בלבד של רשת האוניברסיטאות העולמית. אנחנו גם חבר יסוד של רשת Matariki של אוניברסיטאות באיכות גבוהה, מחקר אינטנסיבי עם דגש מיוחד על ניסיון התלמיד.

במהלך השנים המשכנו למשוך אנשי סגל, חוקרים וסטודנטים שהוכרו ברמה עולמית, כולל חתן פרס נובל, פרופ 'בארי מרשל, ואנו מקבלים כ 80% מכל המימון למחקר באוניברסיטאות בוו.


קשרי תעשייה

ב UWA אתה לא רק ללמוד לקראת תואר אבל יש את ההזדמנות כדי לצבור ניסיון רב לקראת הקריירה העתידית שלך.


חונכות

התחבר עם מקצוען בתעשייה עבור ייעוץ אחד על אחד ולפתח את היכולות שלך.


ניסיון ללא אשראי

רשת המיקומים בתעשייה שלנו מאפשרת לך למצוא מיקומים שלא אושרו.


מיקום עבור אשראי

עבור אשראי מיקומים או Practicums מסודרים כחלק התואר שלך.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:


University of Western Australia Business School

MBA שלנו במשרה מלאה אינטנסיבי נותן לך את ההזדמנות כדי לשפר את סיכויי הקריירה שלך באמצעות מגע ישיר יותר עם מנהיגים עסקיים תוכנית אישית פיתוח מנהיגות. ... [+]

בתוך 12 חודשים בלבד, MBA מלא במשרה מלאה של UWA ישפר את סיכויי הקריירה שלך בכל מקום בעולם. The UWA MBA במשרה מלאה אינטנסיבי ייתן לך את הסיכוי הטוב ביותר להיות מנהיג בעתיד על ידי המאפשר לך להתרכז באחד משלושה תחומי התמחות מומחה: מנהיגות, משאבים, או ניהול.

על הקורס

MBA שלנו במשרה מלאה אינטנסיבי נותן לך הכנה יוצאת דופן עבור מקבל את העבודה שאתה רוצה. הקורס כולל:

תוכנית פיתוח מנהיגות מותאמת אישית שפותחה עבורך על ידי צוות מנהיגות ברמה עולמית (שני עמיתים לעתיד של מועצת המחקר האוסטרלית ויו"ר וודסייד למנהיגות וניהול)אחד על אחד mentoring מ בכיר בתעשייה דמותאימון קריירה סדנאות שנמסר על ידי מנהל שירותי קריירה MBA שלנוניתוח אסטרטגי פרויקט ייעוץ, עובד על פרוייקט אמיתי עבור אחד הארגונים השותפים שלנו (ארגונים קודמים כוללים ATCO גז, מחלקת החקלאות מזון WA, APPEA)כיתות אמן עם מנהלים בכירים ומנהלים בכירים מחברות ASX וממחלקות ממשלתיות מובילותקשר ישיר עם חברי מועצת המנהלים של בית הספר לעסקיםבחירה של תחומי התמחות מומחה בהנהגת כספיםמבנה הקורס... [-]
אוסטרליה פרת '
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Western Australia Business School

לפתח את כישורי המנהיגות שלך ולהשיג הבנה עמוקה של המשפט המסחרי הבינלאומי. ... [+]

רק שנתיים, אתה יכול לסיים עם שני תואר שני. קבל תואר שני במנהל עסקים בינלאומי, וכן תואר שני במשפט מסחרי בינלאומי.

על הקורס

MBA שלנו במשרה מלאה אינטנסיבי נותן לך הכנה יוצאת דופן עבור מקבל את העבודה שאתה רוצה. בנוסף, המאסטר של המשפט המסחרי הבינלאומי ייתן לך ידע רב ערך בתחום זה. הקורס כולל תכנית לפיתוח מנהיגות מותאמת אישית שפותחה על ידי פקולטה למנהיגות ברמה עולמית ומדריכים אישיים על ידי אנשי מקצוע בכירים. תוכלו גם לקבל אימון קריירה סדנאות ולעבוד על ניתוח אסטרטגי ייעוץ פרויקט אחד הארגונים השותפים שלנו. רב-המשפט המסחרי הבינלאומי מספק בסיס איתן בתחומי המשפט הנוגעים למסחר, למכירות, למשלוח ולמימון. לאחר מכן תתמחה בתחומים כגון חוק ה- WTO, בוררות מסחרית, משפט השוואתי וחוק עסקאות פיננסיות ואוסטרליה.... [-]

אוסטרליה פרת '
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Western Australia Business School

למד כיצד להוביל בכל מצב - בין אם מדובר בבניית מפעל מסחרי או ארגון ללא כוונת רווח מהיסוד או באמצעות חברה גדולה רב לאומית. ... [+]

UWA מאסטר של מנהל עסקים (MBA) יש להתמקד חזק על המגמות העסקיות הנוכחיות הוא רצוי מאוד עבור אנשי מקצוע מחפשים לעבור לרמות גבוהות של ניהול.

על הקורס

גמיש MBA הוא אידיאלי עבור אנשי מקצוע מנוסים מחפשים לשנות את הקריירה שלהם ולבנות על כישוריהם מנהיגות וניהול.

כסטודנט לתואר מוסמך במנהל עסקים, תשלים את לימודי הליבה בכל תחומי העיסוק העיקריים - חשבונאות ופיננסים, קבלת החלטות, כלכלה, התנהגות ארגונית, שיווק וניהול אסטרטגי - המעניקות לך את הכישורים והידע הנחוצים כדי לקחת על עצמך את העסק הגדול ביותר אתגרים.... [-]

אוסטרליה פרת '
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 5 שנים
קמפוס
מקוון
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית