אוניברסיטאות ב

מידע מפורט על מקומות לימוד שונים

לחץ על הקישורים למטה כדי לקרוא על הלימודים במדינות שונות. אנו ll " לספק עובדות כלליות על מדינותיכם, ולספר לכם על המערכות המקומיות להשכלה גבוהה, שכר לימוד, ההצטברות של שנת לימודים, אפשרויות לימוד לסטודנטים בינלאומיים ועוד הרבה יותר. תוכל למצוא גם כמה עצות שימושיות ומידע מעשי על ביטוח בריאות, ויזות סטודנט ויוקר המחיה.

מחקרי עסקים מסביב לעולם

מה הם לימודי עסקים?
לימודי עסקים הוא הדיסציפלינה האקדמית שמציעה שילוב מקיף של חשבונאות, שיווק, כספים ולימודים או ממשל ארגוניים. מאסטר במנהל עסקים, או תואר שני, הוא לתואר מפתח בתוך המשמעת של לימודי עסקים. תואר בלימודי עסקים הם לעתים קרובות יותר מיוחד, תוך התמקדות באזור תת משמעת או של עסק כגון יחסי עבודה, שיווק, יזמות, מידענות עסקית, סחר בינלאומי, ניהול סיכונים אסטרטגי, פיננסים ועוד. תואר לימודי עסקים מוצעים באוניברסיטאות ובבתי ספר עסקיים לסטודנטים בינלאומיים ברחבי העולם.

מהם היתרונות של לימוד עסקים בחו"ל?
לימוד עסקים בחו"ל יכול להביא נקודת מבט צולבת או בין תרבותית רבת ערך לניסיון האקדמי. תלמידים רבים בכל שנה יבחרו להחיל בבתי ספר לעסקים במדינות אחרות בגלל המוניטין הבינלאומי של בית הספר ודירוג גבוה. תלמידים מוכנים ללמוד עסקים בחו"ל יכולים לבחור מכל בתי ספר לעסקים המובילים בעולם, ולא רק אלה בקרבת מקום. סטודנטים למנהל עסקים בחו"ל גם לשפר את כישוריהם תרבותי תקשורת, שהם חיוניים להצלחה בשוק הגלובלי של היום. סטודנטים בינלאומיים הלומדים עסקים בחו"ל גם יש לה האפשרות להמשיך לניסיון בעבודה מעשית בחברה במדינה אחרת.

מה שאנחנו כן לומדים בתכנית עסקית בחו"ל?
תוכניות עסקיות משתנות בחו"ל בתת משמעת ואת הנושא, ואפילו בתוך אותה תת המשמעת, שתי תוכניות בבתי ספר שונים הן לעתים רחוקות זהות. סטודנטים בינלאומיים לומדים עסקי ברחבי העולם לעתים קרובות בוחרים להתמקד בריכוז בתכנית שלהם, כגון מכירות, כלכלה, לוגיסטיקה, ניהול בריאות, יזמות או בנקאות. מבנה הקורס, מטלות, הערכות, פרויקטים ותזה או דוקטורט (לפי עניין) גם יהיו תלויות במידה רדפה. אוניברסיטאות בחו"ל מציעות תואר ראשון, תואר שני במנהל עסקים, התואר השני Executive במנהל עסקים, תואר הדוקטור במנהל עסקים, תואר דוקטור בעסקים ועוד.

איזה סוג של שיפור קריירה אתה יכול לצפות בלימוד עסקים בחו"ל?
בוגרי תואר עסקי מחקרים סטטיסטיים הגדילו את הסיכויים של נשקלים לעבודה או קידום בתחום המקצועי שלהם. מעבר לפוטנציאל הקריירה הוסיף מהותי לפי מידת עסקים, אחד הרוויח באוניברסיטה בחו"ל נושא ערך נוסף. מעסיקים עתידיים ונוכחיים מעריכים שלומדים עסקים בחו"ל מספק חשיפה נוספת לגיוון של השוק הגלובלי והבנה טובה יותר של עסקים בינלאומיים.

כמה זה עולה ללמוד את העסק בחו"ל?
שכר הלימוד ותשלומים הקשורים למחקר עסקים בחו"ל משתנים במידה רבה מבית הספר לעסקים אחד למשנו, וממדינה אחת לאחרת. סיוע כספי עשוי להיות זמין מארגונים פרטיים או ציבוריים לסטודנטים המעוניינים להמשיך ללימודי עסקים בחו"ל. בכל בית ספר לעסקים בודדים של עניין יכול לספק מידע מפורט יותר על העלויות של לימוד והזדמנויות לסיוע כספי.

למה לקחת תואר עסקים מאוניברסיטה מחוץ למדינה שלך?
לא כל בתי הספר לעסקים המובילים בעולם מרוכז במקום אחד. סטודנטים להפיק תועלת משמעותית מלקיחת תואר עסקים באוניברסיטה בחו"ל. עם זאת, חלק מהתלמידים אינם מסוגלים לנוע מחוץ למדינת הבית שלהם למשך תקופת הלימודים בשל עבודתם או מחויבויות אישיות. לימודי עסק באינטרנט הוא ההזדמנות המושלמת עבור אנשים אלו להמשיך תואר באוניברסיטה הנבחרת שלהם מבלי לעזוב את הבית. לימוד מקוון מספק גמישות תזמון, כפי שניתן להשלים קורסים בכל שעה ביום או בלילה. ישנם גם יתרונות נוספים למחקר באינטרנט כגון: פיתוח מיומנויות בכתב וטכני, כמו גם תקשורת ישירה עם מרצים של אדם.

טיפים נסיעה עבור סטודנטים בינלאומיים
יש הרבה אוניברסיטאות ובתי ספר לעסקים מחלקות מנהליות מוקדשת אך ורק לתמיכה בסטודנטים בינלאומיים. הם מסדרים את ההזדמנויות לפגוש סטודנטים למנהל עסקים בינלאומיים בחור, מספקים תמיכה אקדמית, עזרה במציאת דיור ולחלוק את הידע מקומי מיוחד. חשוב לעשות מחקר ככל האפשר לפני התכנית העסקית מתחילה בחו"ל כדי להיות מוכר עם כל הבדלים פוטנציאליים מאיך לומד הוא בבית. הדבר החשוב ביותר הוא לשמור על ראש פתוח וליהנות מההזדמנות של פעם בחיים ש- לומדת עסקים בחו"ל.

קרא יותר קרא פחות