אדון SMU-כלומר למנהל עסקים

כללי

תיאור התכנית

בכלכלה העולמית ביניהם, ארגונים מצליחים דורשים מנהיגים שמבינים את העסק הגלובלי, להחיל את דעה שנקבעה אסטרטגי, ולפרוס טכניקות המבוססות על ראיות כדי להביא לשינוי חיובי.

בית ספר לעסקי IE וניהול אוניברסיטת סינגפור שלבו ידות כדי להציע תכנית MBA 10 חודשים אינטנסיביות לעצב את הכשרון עליון באסיה עבור תפקידי מנהיגות כזאת. התכנית משותפת מעלות משתמשת במתודולוגיית למידה מעורבב (פנים אל פנים לומדים עם תקופות אינטראקטיביות באינטרנט) המאפשרת לאנשי מקצוע ממגוון רקעים, תעשיות ותרבויות להתאחד ברוח של למידה, אופקים ודיון פתוחים, ללא תלות במיקומם הגיאוגרפי , לוחות זמנים של נסיעות והתחייבויות עבודה.

תכנית ה-MBA של IE-SMU מציעה תובנות לשווקי אסיה פסיפיק, אסטרטגיות עסקיות ותרבויות ניהול ומשלבת את הטוב ביותר של תאוריה והפרקטיקה כך שהוא מאפשר לסטודנטים לבדוק את מושגים חדשים שנלמדו, מיומנויות וטכניקות לניהול במקרה עסק של מנתח, סביבות מדומה, ומודרך סגל, פרויקטי צולבות תפקודי, בחיים אמיתיים.

תנאי קבלה

  • GMAT או ציון GRE (מבחן כללי מתוקן נלקחו ביום 1 אוגוסט 2011), עם IE או SMU מבחני קבלה כחלופות - שלוש שנות ניסיון מקצועי רלוונטי - מסות וצורות אחרות של ביטוי עצמי (3) - צורות שופט (2 ) - מכתב אימות עבודה (אופציונלי) - תרשים ארגוני - קורות חיים - תמלילים - התואר ראשון (אם הפרס של תואר לא מוזכר בפרוטוקול) - TOEFL או IELTS להבקיע (אם אמצעי הוראה של לימודי התואר הראשון שלך לא היה אנגלי. זה חייב להילקח בתוך 2 השנים האחרונות בעת הגשת הבקשה שלך.

דמים

  • יישום: S ללא אפשרות החזר כספי 100 $ - שכר הלימוד (GST כלול): S $ 74,900
עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

A premier university in Asia, the Singapore Management University (SMU) is internationally recognised for its world-class research and distinguished teaching. Established in 2000, SMU’s mission is

A premier university in Asia, the Singapore Management University (SMU) is internationally recognised for its world-class research and distinguished teaching. Established in 2000, SMU’s mission is קרא פחות

אקרדיטציות

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited